Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תאונה בכביש מהיר עם רכס שגורר נגרר ובלט בכביש.

שימו לב! השרשור הזה בן 1653 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני כשנה ומשהו רכבתי על הקטנוע שלי בכביש מהיר בימין הכביש,לא בשול,כשבאזור מחלף נוצר פקקון כתוצאה מיציאה מהכביש ימינה שהייתה עמוסה,האטתי ,המשכתי ברכיבה תוך כדי עקיפת הפקק ומתן מבט שמאלה ואחורה כדי להשתלב בכביש המהיר שמכונית נסעו שם ב100 קמש,המהירות המותרת,לצערי כשהאצתי כדי להשתלב והבטתי קדימה חיכתה לי שם עגלת נגרר של רכב קטן,היא הייתה נמוכה ולא ראיתי אותה לפני כן,המכוניות בפקק הסתירו לי,הרכב הגורר נכנס לתוך הפקק באמצע שלו,גנב את הפקק,המכונית השתלבה אבל הנגרר בלט בכביש וחיכה לי שם,לא היה לי הרבה מה לעשות חוץ מלהילחם על החיים שלי,מה שעשיתי.... ברור שנפגעתי קשה מאוד,הייתי פצוע אנוש,אבל בתחילה זוהתה הפגיעה כפציעה קלה ולכן המשטרה לא הגיעה למקום בזמן לחקור והרכב שהשתלב לתוך הפקק מהאמצע הוזז לשוליים ,אין לי מצלמת דרך ,לצערי הגיע אלי כעת הזמנה למשפט שבו אני מואשם באי שמירת מרחק וחוסר זהירות ,אני שמרתי מרחק,הנגרר הוא שחיכה לי כמו מוקש בדרך,דרך אגב,הרכב הגורר היה מאוד קטן,משהו כמו יונדאי אקסנט,ולא בטוח שיש לו בכלל רישיון גרירה,וגם פעלתי בזהירות,לא התפרצתי לכביש המהיר אלא בדקתי במבט שמאלה ואחורה לכיוון הרכבים שנוסעים בכביש המהיר,ואז תוך כדי האצה התנגשתי בנגרר שלא היה אמור להיות שם,אני כבר למעלה משנה ,מאז הפגיעה,לא נוהג כיוון שרגל ימין שלי קיבלה שיתוק,וסוף סוף עכשיו אחרי המרבד ואישור התחלתי ללמוד נהיגה לרגל שמאל,אבל כעת עם המשפט אני לא בטוח שכדאי שאמשיך,כל שיעור זה 280 שח...

עזרה מישהו?

איך מתנהלים מול מישהו שגונב פקק ,מסכן את הסביבה ואחר כך מאשימים אותך....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מניח כי התביעה המדוברת היא של המשטרה.

האם בעל הנגרר לא תבע את הנזק לנגרר?

מאחל לך בריאות טובה

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הגיש תביעה ,טען שנגרם לו נזק,הביטוח שאל אותי והסברתי לו איך התרחשה התאונה ושלדעתי אני לא אשם,אני לא תבעתי כי היתי עסוק בלהציל לעצמי את החיים ובשיקום,אני עדיין מאושפז באישפוז יום בבית לווינשטיין. בעניין התביעה שלו אני לא יודע מה הסטטוס שלה כרגע .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1653 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...