Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בקשה להמלצות/חחו"ד לשכירת רכב באוסטריה (זלצבורג)

avz
שימו לב! השרשור הזה בן 1672 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לא הייתי מסתכן בשכירות כלקוח מזדמן.

ממליץ לנסות לבדוק באופרן

בעבר אופרן היו מציעים לך רכבים ואחרי הנפקת הוואוצ׳ר היו מציעים מודיעים לך איזה חברת השכרה נבחרה(קצת פחות שקוף), ולרוב היו מציעים לך ביטול השתתפות עצמית מהחברה ישר כחלק מהוואוצ׳ר.

היום הם מציעים לך הצעות ממגוון חברות השכרה(כמו קאר-רנטלס כאלה) והחלק המעצבן שכבר כמעט אי אפשר למצוא אצלהם ביטול השתתפות עצמית ישר מחברות ההשכרה, במקום זאת הם מנסים באינטנסיביות לדחוף לך החזר השתתפות עצמית דרך חברת ביטוח מקומית(בעבר רק למדינות בהן לא היה אפשר לקחת ביטול היו מציעים את זה) - ואני ממש לא אוהב את זה.

אני שכרתי בזמנו דרך וואוצ׳ר של שלמה סיקטס לsixt אוסטריה והיה בסך הכל אחלה(כולל ביטול השתתפות עצמית) קיבלתי אסטרה דיי חדשה ידנית מאובזרת ונקייה.

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה ממריא ונוחת בזלצבורג עצמה, אין לי מה להמליץ מבחינת השכרת רכבים, כי אני תמיד מגיע מוינה.

רק אגיד שאני בשנים האחרונות כמעט כל שנה נמצא באוסטריה, ויכול להגיד רק דברים טובים על האיזור. חבל טירול וחבל זלצבורג.

(אזור זלצבורג יפה יותר לדעתי, לא העיר, האזור מסביב).

* קומו מוקדם - תחסכו תורים.

* תחזרו מוקדם - אין תאורת רחוב בכבישים ולא נעים לסוע בחושך שם.

* קנו באינטרנט זצבורגקארד ל24/48/72 שעות - הוא נותן המון הנחות.

* מחיר הדלק שם הוא כמו פה. גם תהליך התדלוק. ואם אין מקום להעביר ויזה במשאבה, מתדלקים ואז נכנסים לשלם בקופה.

* לא לוותר על לעצור בתחנות דלק בבוקר ולהנות ממאפים חמים וקפה טוב.

* לא לוותר על הגרוסגלוקנר. אם תגיד בכניסה שאתה מישראל תקבל מפה והסברים בעברית.

ועוד משהו חשוב:

החורף מגיע ובתקופה הזו הכבישים שם כל הזמן בשיפוצים ובנייה.

יש פעמים שבדרך יהיה אדם עם ווסט צהוב או כתוב ושלט ביד שיסמן לך לעצור ולחכות

(הכביש ניהיה חד סטרי בגלל הבנייה - ותנועה מגיעה מהכיוון השני)

יש פעמים שתראה באמצע שום מקום רמזור קטן ונמוך בצד ימין. גם אתה חושב שאתה לבד והרמזור תקול - תעמוד לידו ותחכה לירוק .

(יש מצב שתחכה לבד באמצע יער, ב12 בלילה, ורק אחרי 10 דקות תתחיל לראות רכבים באים מהכיוון הנגדי)

בנוסף, לקחת בחשבון שהWAZE ו GoogleMaps מכוונים אותכם לכבישים מסויימים שלא קיימים או נחסמו בגלל שיפוצים.

לזרום, תמשיך לסוע על פי השילוט​ וכנראה תגיע ליעדך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1672 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...