Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בקשה להמלצות/חחו"ד לשכירת רכב באוסטריה (זלצבורג)

avz
שימו לב! השרשור הזה בן 1650 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בעקבות שינוי יעדים, אשמח לשמוע את המלצותיכם ו/או התרשמויותיכם על שכירת רכב בזלצבורג אוסטריה. בכוונתי לאסוף ולהחזיר את הרכב בשדה התעופה.

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא כתבת מה הרכב הנוסעים, לכמה ימים, מה המרחק הכולל של הנסיעה (משפיע על הנוחות, צריכת הדלק וכו').

בכל מקרה, טיילנו באזור בשנת 2014, שכרתי רכב באמצעות rentalcars, גולף סטיישן (Golf Estate). הרכב מרווח, יש המון מקום בתא המטען, וגם ספסל אחורי לישיבה, ללא צורך בהתפשרות על מקום. החברה הזו איננה חברת השכרה, אלא מתווכת בינך לבין חברות מקומיות. חשוב לעשות ביטוח שיבטל את ההשתתפות העצמית לחלוטין.

אגב, למתי מתוכנן הטיול? למזג האוויר חלק חשוב בתכנון טיול שכזה.

תוכל לקבל טיפים גם על תכנון הטיול ורשימת אתרים באזור, כאן. יש עוד הרבה מידע בנושא בפורום זה. חפש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תאלץ לבצע סקר שוק לפי התאריכים והנתונים האישיים שלך. שים לב לנושא הכיסויים הביטוחים וההרחבות, אם נדרשות.

לדעתי בכל מקרה עדיפות לחברה בינלאומית גדולה בגלל פרישה רחבה של תחנות השכרה ושירות.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טיילתי באזור ביולי השנה,

שכרנו בגלובל רנט משדה התעופה במינכן רכב 9 מקומות (קיבלנו שדרוג לויטו אוטומטית חדשה),

תצטייד בהרבה סבלנות התורים לקבלת הרכב ארוכים, המלצה לצלם את הרכב מכל הכיוונים בקבלתו כולל פנימית (אם לא עשית ביטוח כולל הם מחייבים על כל שריטה),

אני ניקיתי את הרכב לפני ההחזרה ובהחזרה סיימתי תוך 3 ד', היו כאלו שנתקעו לא מעט זמן!.

סה"כ חווית נסיעה טובה מאוד על הכבישים לא היו כמעט פקקים, יש חניה מנומסים ואדיבים.

ניווט בעזרת גוגל עובד מצוין (גם הוויז אבל אני העדפתי את הגוגל).

תהנו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חזרתי לפני שבועיים מטיול באזור. אני מניח שאתה נוחת במינכן. שכן וינה היא 440 קילומטר מזלצבורג לא הייתי ממליץ להגיע משם אם המטרה היא אזור הטירול.

שכרתי רכב דרך אופרן שהסתבר היו הזולים ביותר, כולל ביטוח להחזר השתתפות עצמית. הרכב שקיבלתי היה VW T-Roc , ( הזמנתי A3 או דומה) .

IMG_0453.JPG IMG_0454.JPG

הנסיעה ממינכן לזלצבורג לא ארוכה בערך 150 קילומטר. הזמנתי דרך בוקינג מלון חמוד עם חניה צמודה הממוקם במרחק של 500 מטר מאזור המדרחוב

http://www.hotel-ganslhof.at/english/home.html

מלון משפחתי כולל ארוחת בוקר מצויינת. ובמרחק קצר ממנו מסעדה ומבשלת בירה מעולה

https://www.dieweisse.at/de/

כך שאת מרבית התיור בעיר עשיתי ברגל. היציאה מהעיר למסלול כוכב מאותה נקודה ממש מצויינת. יצאתי לקן הנשרים, למכרות ולשאר האתרים המומלצים, מרחקים של עד שעתיים לכיוון בדרכים צדדיות מקסימות.

ברכב היה ניווט בנוי, עובד מעולה. במקביל השתמשתי במפות אפל וגם בדקתי בוויז. הניווט הפנימי היה מוצלח יותר וכלל ציונים לתחנות דלק וחנייה לאורך הנתיב. קריטי בדרך חזרה על מנת לתדלק לפני הכניסה לשדה התעופה.(ולנקות קצת את הרכב)

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כאשר ביקרתי בזלצבורג לפני כ-9 שנים שכרתי צימר בפאתי העיר, 2 דקות מהמחלף שבכיוון הגבול הגרמני.

מרכז העיר קומפקטי, חניתי יום אחד בחניון מוסדר במרכז וטיילתי רגלית. ארמון בחברון נמצא מחוץ לעיר, וכמובן שורה ארוכה של אטרקציות, ממליץ על מכרות המלח, הסכר ההידרואלקטרי, פסגת הקיצשטיינהורן. בצד הגרמני לא הספקתי לטייל יותר מדי.

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש טיסות ישירות דרך סאן דור גם לזלצבורג

Sent from my VTR-L29 using Tapatalk

שכירת רכב באוסטריה יקרה יותר מאשר בגרמניה. בדרך ממינכן יש גם אתרים נחמדים. בנוסף הצע כלי הרכב במינכן משמעותית גדול יותר.

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה לתגובותיכם. כנראה לא הובנתי נכון. אני נוחת בזלצבורג וממריא ממזלצבורג, כך שמיכן לא אקטואלים (למרות שעוד מעט מתקיים שם האוקטוברפסט. בכוונתי לשכור ולאסוף ולהחזיר את הרכב בשדה התעופה בזלצבורג.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצויין, עדיין המלצת המלון והמסעדה תקפות :-P

המיקום של המלון מצויין, מאפשר לנוע בעיר ללא צורך לחפש חניה או חניון על פי שעות.

תהנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה לתגובותיכם. כנראה לא הובנתי נכון. אני נוחת בזלצבורג וממריא ממזלצבורג, כך שמיכן לא אקטואלים (למרות שעוד מעט מתקיים שם האוקטוברפסט. בכוונתי לשכור ולאסוף ולהחזיר את הרכב בשדה התעופה בזלצבורג.

לא לשכוח לטייל בהאלשטאט והסביבה,מדהים.

עלינו גם את הגרוסקלוקנר, במעבר החד בין צמחייה ירוקה לשלג שיורד עלייך בגובה 3 וקצת ק"מ היה בהחלט כיף. (הכניסה לכביש סביב 40 יורו לרכב אגב)

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שכירת רכב באוסטריה יקרה יותר מאשר בגרמניה. בדרך ממינכן יש גם אתרים נחמדים. בנוסף הצע כלי הרכב במינכן משמעותית גדול יותר.

לא יקרה באופן משמעותי, מניסיון עם השכרה באוסטריה ובגרמניה בשנים האחרונות.

אגב, אני שכרתי בסיקסט בשדה"ת בוינה, היה לי ניסיון מאוד טוב עם סיקסט ברוב המדינות באירופה (למעט רומניה, שם לא היה הכי מוצלח), רכבים חדשים למדי, שירות מצוין, רכבים נקיים ומבחר מצוין.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יקרה באופן משמעותי, מניסיון עם השכרה באוסטריה ובגרמניה בשנים האחרונות.

אגב, אני שכרתי בסיקסט בשדה"ת בוינה, היה לי ניסיון מאוד טוב עם סיקסט ברוב המדינות באירופה (למעט רומניה, שם לא היה הכי מוצלח), רכבים חדשים למדי, שירות מצוין, רכבים נקיים ומבחר מצוין.

האם הזמנת מראש או שנכנסת כלקוח "walk in"? האם ידוע לך אם יש הבדל מחירים (זול יותר בהזמנה מראש)?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הייתי מסתכן בשכירות כלקוח מזדמן.

ממליץ לנסות לבדוק באופרן

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם הזמנת מראש או שנכנסת כלקוח "walk in"? האם ידוע לך אם יש הבדל מחירים (זול יותר בהזמנה מראש)?

תמיד מזמין מראש, משתדל כמה שיותר מוקדם. לרוב זה השתלם גם מבחינת מחיר וגם מבחינת היצע רכבים יותר טוב.

לדוגמה: ברומניה בגלל עיכוב קל עם הזמנת הרכב, נתקענו עם רכב קטן יותר מזה שרצינו, כי נגמר המלאי של הקטגוריה שרצינו להזמין.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1650 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...