Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סרטון שמדגים איך לנצל בצורה המיטבית את בריליאנט שיין דיטיילר.

שימו לב! השרשור הזה בן 1668 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני גם מרגיש הרבה פעמים שהחומרים האלה מרוכזים מאד ופועלים אפילו יותר טוב כשמדוללים במים. אני חושב שאעשה דבר דומה גם עם הספריי אנד סיל של סונקס וגם עם הווקס שלהם המהיר. דילול של 1 ל 3. 1 חלק חומר סונקס , 3 חלקים מים. זה מה שהוא עושה.

גם עם הספריי אנד סיל אני מרגיש שיכולתי לשים פחות חומר, כמה ריסוסים על המגבת ייבוש וכל האוטו מרגיש מוגן ומבריק. אבל דילול מראש בבקבוק ספריי זה יותר נוח ומאפשר פיזור יותר טוב של החומר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נשמע מעניין, אני אמנם מדלל אותו יחד עם חומרים אחרים אבל בעצם מה שהוא עושה פה זה דילול של 1:3 עם מים? הפך אותו למעין תרסיס לניקוי יבש כמו כימיקל גייז ECOSMART או ONR, ננסה.

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני משתמש כבר הרבה זמן בחומרים האלה, ותמיד היתה לי הרגשה שלא מנצל אותם בצורה המיטבית. כן, חשבתי בעבר כבר לדלל עם מים אבל הוא כבר נותן לי פה את יחס הדילול האפקטיבי והחסכוני מראש. כן, את השיטה שלו של להרטיב את הפד מיקרופייבר או המגבת מיקרופייבר אני כבר יודע. ואת השיטה של להשתמש בחומרים האלה כעזר ייבוש אני גם מכיר. לא רק BSD, אבל במיוחד בי אס די, עובדים יותר טוב עם מיקרופייבר לח/רכב רטוב/לאחר שטיפה עם המים עליו.

הרבה פעמים השתמשתי בBSD או בספריי אנד סיל של סונקס כעזר ייבוש וכל המים שהמגבת ספגה היו מלאים בחומר. חשבתי למחזר אותם, להחזיר לבקבוק ספריי ולהשתמש אחר כך, אבל לא עשיתי זאת. השיטה שלו פשוט מראש מאפשר לך להשתמש בחומרים האלה מבלי לבזבז טיפה, כי הם כבר מדוללים באופן האופטימלי. הם גם מתפזרים הרבה יותר טוב על פח הרכב בצורה הזו.

למרות הוראות היצרן לגבי ספריי אנד סיל של סונקס, הוא מעולה גם כעזר ייבוש. פשוט עם החומר הזה צריך להשתמש ביותר מים. אתה יכול למהול אותו בהחלט כמו הBSD ואפילו 1:4. פשוט צריך לנגב אותו יותר טוב ,הוא משאיר סימנים. אבל הוא יעיל בכל מקרה. פעמים ששכחתי לנגב לאחר שימוש בו כעזר ייבוש, נשארים סימנים שנעלמים יום למחרת, הם הופכים אבקתיים כאלה ומתנדפים בקלות, בלי ניגוב בכלל או ניגוב קל. שוב, יום למחרת. הרכב נשאר מוגן ומבריק בכל מקרה.

הוא לא בדיוק הפך אותו לאקוסמרט, הוא מציע גם את האפשרות של ניקוי יבש בשיטה הזו. אני פחות אוהב אותה, אבל היא אפשרית. עדיין בשיטת הדילול הזו אתה יכול להשתמש בBSD או חומר אחר בתור הייעוד המקורי שלו, סיפוק הגנה וברק לרכב לאחר שטיפה, או כ TOPPER לחומר אחר שמרחת כרגע או כעזר ייבוש.

וכמובן בתור דיטיילר. השם המקורי של BSD הוא בריליאנט שיין דיטיילר, אבל בתור דיטיילר שמנקה כל מיני פגמים על הצבע הוא הכי טוב בשיטת דילול שהוא הציע פה , ולא בלי דילול.

עריכה אחרונה על ידי ניסאן מיקרה
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כנ"ל, יש אצלי כמה בקבוקים מה BSD.

יכולות הניקוי של BSD זה חדש לי כיוון שהחומר הזה כלל לא מיועד לניקוי, אלא יותר להברקה. לא הייתי מנסה איתו באבק אצלנו, עדיף להשתמש בחומר ייעודי כגון ה ECOSMART וזה רק בשביל הלב השלם, אני בכל אופן משתדל לא לעשות ניקוי יבש לרכב אף פעם אלא אם זה יום יומיים גג שבוע ובחורף (כשיש פחות אבק) ועם שיטת המטליות, למי שלא איכפת יותר מדי מסווירלים זה כבר משהו אחר אבל הרכב אצלי שמור עוד מהפוליש לפני שנתיים, מנסה לשמור על זה ככה כמה שניתן

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניקוי יבש אני לא אוהב בכלל. זה שיטה רק למקרה שאין לך נגישות לצינור. עדיף כבר כמה דליי מים ו ONR שיטת בלי רחיצה מאשר ניקוי יבש. בכל מקרה, להסרת טביעות אצבעות, סתם חרא יונים וכו' הנוזל שהוא הכין, BSD מדולל, יכול להיות לא רע בכלל. למרות שיש לי תמיד ספריי עם ONR ברכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצלי לצערי אין נגישות ממש לצינור, רק לשיטת 2 דליים וגם זה אני צריך להוריד סבון עם בקבוקים, כאב ראש בשבילי.

משתדל לאחר שטיפה לשמור על הרכב בנקיון שבועי קליל של שכבות אבק וכדומה, אם זה מעבר לזה אז ממתין לשטיפה אצל ההורים עם צינור.

ONR זה ניקוי יבש אגב, זה מוצר מתחרה ל ECOSMART של כימיקל, למרות שמצאתי שהכימיקל לדעתי עושה עבודה טובה יותר מבחינת הסיכוך.

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה אשם לא אני. האמת יש נקודה שצריך להפסיק לקנות מוצרים עד שלא מסיימים את מה שקיים.

מעט קשה עבורנו, אך זה אפשרי. (אני הצלחתי, רוכש רק מה שחייב)

המוצר נרכש אצל היבואן בראש העין. (אזור תעשייה)

מוצר זול ודי טוב. מזכיר את onr. (עדיף לרכוש בחו"ל, יותר זול)

רכשתי גם שמפו של אותה חברה, מעט עדין, אך זה עדיף לשמירת הציפוי/אוטם צבע.

IMG_20190924_222624.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעקרון עם שטיפה של פעם בשבועיים (פחות שריטות לרכב, פחות מעייף, ויותר חסכוני בחומרים) בקבוק רגיל של כל חומר הגנה מהיר - יהא זה בי אס די , סונקס היי ספיד ווקס, האוטם צבע ספריי אנד סיל שלהם, או כל חומר של כימיקל גאייז או אחר - לא חסרים - מספיק להמון המון זמן. ועם השיטה הזו אז בכלל. נראה לי שאני יכול להחזיק 3 שנים לפחות על בקבוק אחד של BSD.

ויש לי עוד איזה3 בקבוקים ספריי של חומרים שונים.

מה שאני אומר שאילולא הבזבזנות שלנו ו"חזירות" הזו לנסות חומרים חדשים...דיטיילינג של להביא את מכוניתך לברק מקסימלי יכול גם להיות עסק מאד זול. לא חייבים להתפרע. אבל אני מרשה לעצמי בלאו הכי. יש לי כבר ארנסל של שמפו וחומרי הגנה, אז אין לי בעיה.

מה שכן, כאמור, עברתי לשטיפה דו שבועית. פחות סווירלים לרכב. וכמו גילוח זקן, כשאתה 'שומר' את זה ליותר זמן, ככה זה יותר כיף. כשהרכב הספיק לצבור כבר אבק וכו'. יש מצב שלעתים עושה אחרי שבוע או עשרה ימים רק עם שמפו רגיל, ומדלג על שלבים מסוימים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1668 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...