Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יעוץ בקניית רכב עד 20000 שח

sagiia
שימו לב! השרשור הזה בן 1651 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי,

מחפש לקנות רכב עם גיר אוטומטי במיידי בתקציב של 20000.

הרכב משמש אותי בעיקר בנסיעות עירוניות ומדי פעם בין עירוניות.

תכף מתחיל ללמוד אז חשוב לי שתהיה צריכת דלק נמוכה.

עדיפות לרכב קטן וקומפקטי.

תודה מראש :)

עריכה אחרונה על ידי sagiia
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תחפש מיצובישי ספייס סטאר במצב שמור. עונה בול לדרישות.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הספייס סטאר היא בלתי בטיחותית בעליל ומכוונת לשוק ההודי

אני ממליץ על הונדה ג'אז משנתון ישן, כי תמיד עדיף לקנות את הרכב הכי טוב משנת 2009 מאשר את הרכב הכי זול של שנת 2019

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ב20 אלף לא ניתן לקנות ספייס סטאר אוטומטית, בטח לא עם ק"מ נמוך, אם התקציב יכול לעלות לכיוון 25-27 אלף זה כבר פותח מספר אופציות.

מוזמן לקרוא את סיכום 5 שנים שלי:

https://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?676431-%D7%9E%D7%99%D7%A6%D7%95%D7%91%D7%99%D7%A9%D7%99-%D7%A1%D7%A4%D7%99%D7%99%D7%A1-%D7%A1%D7%98%D7%90%D7%A8-2014-%D7%A1%D7%99%D7%9B%D7%95%D7%9D-5-%D7%A9%D7%A0%D7%99%D7%9D

מאיזה בחינה הספייס סטאר לא בטיחותית בעליל?

הספייס סטאר הגנה טוב יותר על הנוסעים מאשר גאז 2009.

רכב הכי זול משנתון 2019 יכול להיות מאובזר יותר, בטיחותי יותר ובטח אמין יותר מגאז 2009, לכן מה שאתה טוען לא נכון.

אם בכול זאת הסכום הוא 20 אלף, הייתי בודק מזדה 2 עדיפות לרמת איבזור דינמיק, אמנם לא חסכונית כמו הספייס אבל בקטגוריה הזאת ודרישה לגיר אוטומטי מצמצות את האפשרויות, מה גם שאם הנסועה לא גבוהה לצריכת דלק תהיה פחות השפעה.

Sent from my SM-G975F using Tapatalk

עריכה אחרונה על ידי yulianx

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1651 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...