Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עזרה בקניית רכב משומש

mclmng
שימו לב! השרשור הזה בן 1653 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי. הייתי אתמול בשתי חברות טרייד אין גדולות והרגשתי שלא לוקחים אותי ברצינות ולא מתאמצים למצוא לי רכב.

אני הולכת על חברות טרייד-אין גדולות רק בגלל הסיבה שאני לא מבינה ברכבים ומקווה שהרכבים אמינים יותר שם מאשר אצל מוכרים פרטיים.

החברות כמובן נתנו לי הצעה לטרייד אין עלוב ביותר עד כדי מצחיק על הרכב הנוכחי שלי.

אני מחפשת רכב משפחתי משומש, החל משנת 2015. חשוב מאד שיהיה מרווח מבפנים כדי להיות מספיק נוח ל3 מתבגרים מאחור.

מעדיפה רכב לא אירופאי עד תקציב של 80,000 שח.

האם יש לכם הצעה איזה רכב יכול להתאים?

תודה רבה!

אתם עושים מצווה ;)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אגב,

במערכת של האתר הזה, קיבלתי הצעה לכמה רכבים לפי מה שהגדרתי:

סוזוקי ויטארה 2015

ניסאן ג׳וק 2015

קיה ריו 2016

טויוטה יאריס 2014

מה דעתכם?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ב80 אלף שקל, לא הייתי מתלבט, הולך וקונה יונדאי 20ו, חדשה 2019 מ0 ק"מ, ב85000 שקל, נהנה מרכב חדש עם אחריות. אין טעם לקנות ריו בת 3 מדגם קודם.

Sent from my Mi Note 3 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ב80 אלף שקל, לא הייתי מתלבט, הולך וקונה יונדאי 20ו, חדשה 2019 מ0 ק"מ, ב85000 שקל, נהנה מרכב חדש עם אחריות. אין טעם לקנות ריו בת 3 מדגם קודם.

Sent from my Mi Note 3 using Tapatalk

לא מכירה את הדגם מספיק טוב.

אתה חושב שהיא מספיק מרווחת מבפנים?

בד״כ יושבים מאחור 3 אנשים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נוח ל 3 אנשים מאחורה יהיה במיני וואן כמו טויוטה ורסו. בזכות 3 מושבים נפרדים, בגודל כמעט זהה וללא תעלה בין הרגליים של היושב באמצע המושב.

משפחתית סטנדרטית - קורולה. יחסית מרווחת מאחורה וגם ללא הפרעה לרגליים. אבל כמו בכל רכב משפחתי / ג'יפון, שני מושבים נוחים וביניהם מושב יותר צר ועם בליטה בגב.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1653 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...