Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

האם תרגול החלפת גלגל מזיק לאוטו?

Sigal Raz
שימו לב! השרשור הזה בן 1674 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הבת שלי קיבלה רשיון נהיגה. אני רוצה ללמד אותה איך מחליפים גלגל אבל בעלה לא מסכים שנעשה את זה באוטו שלו, כי לטענתו זה מזיק לאוטו אם מפרקים ומרכיבים גלגל בלי שהיה פנצ'ר. האם יש משהו בדבריו?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פשוט תוציאי לו את האוויר מאחד הגלגלים ואז גם ככה יצטרך להחליף גלגל...

וברצינות, אין שום בעיה.

כן יש סכנה להרס של תבריגי הגוז'ונים ולשריטות בג'אנט אבל אם מפרקים נכון ומרכיבים נכון, זה לא קורה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם עובדים נכון בלי להשתולל - שום נזק.

אם כבר, את הנזק עושים דווקא בפנצ'ריות, עם מפתח אימפקט דופק בכל הכוח על הברגים בלי שום בקרה, והידוק באימ-אימא שלו.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם עובדים נכון בלי להשתולל - שום נזק.

אם כבר, את הנזק עושים דווקא בפנצ'ריות, עם מפתח אימפקט דופק בכל הכוח על הברגים בלי שום בקרה, והידוק באימ-אימא שלו.

שלום, לאחר התרגול לא לשכוח אחרי נסיעה קצרה לבדוק מחדש את הידוק הברגים, שלא ישתחרר הגלגל !

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבת שלי קיבלה רשיון נהיגה. אני רוצה ללמד אותה איך מחליפים גלגל אבל בעלה לא מסכים שנעשה את זה באוטו שלו, כי לטענתו זה מזיק לאוטו אם מפרקים ומרכיבים גלגל בלי שהיה פנצ'ר. האם יש משהו בדבריו?
לא, הוא פשוט מחפש תירוץ כדי להתחמק מהעניין.

איזה מן תירוץ מטומטם זה, הרי במוסך מפרקים גלגלים לבדיקה בשוטף.

זה רעיון לא רע לעשות תרגיל רטוב ולוודא שיש את כל הכלים המתאימים והילדה יודעת מה לעשות. לדעתי חשוב לתדרך אותה בתור התחלה לשים משולש במרחק מתאים, להפעיל אורות מצוקה ולהתרחק מהרכב למקום בטוח.

עריכה אחרונה על ידי קורן בן אשר

חזיר דיזל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב של בעלה במקרה חדש? אולי זה האפקט הפסיכולוגי של רכב חדש, שומרים עליו בינתיים בקנאות. אם לא חדש, ממש מוזר. ברצינות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1674 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...