Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סיקור מערכת מולטימדיה של חברת joying

ereznaa
שימו לב! השרשור הזה בן 1653 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אז לאחר חיפוש ארוך של מערכת נורמלית ואיכותית החלטתי לרכוש מערכת של חברת joying בעלת קישורית 4g ו 64Gb. I

את המערכת הזמנתי ישירות מאתר החברה בעקבות מבצע של 15% הנחה.

המערכת הגיעה אלי עד הבית באמצעות משלוח של חברת DHL ולקח בערך 5 ימים עד שהמשלוח הגיע מהונג קונג עד אלי, יש לציין שנאלצתי לשלם עליה מכס בעלות של 280 שקל אבל אין מה לעשות בעניין...

חשוב לי לציין שהמערכת עובדת מעולה פשוט חלק אין שום תקיעות לא משנה כמה העמסתי עליה המכשיר פשוט רץ בצורה חלקה.

לעוד שאלות מוזמנים לפנות. 18e047a0962e52fa070f8d761442e195.jpga304064f94e65f714aa8398ee9703da4.jpg

Sent from my SM-G975F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנשים.. אתם קמצנים במידע - כאילו.. צריך למסור מידע בסיסי. (:wink: ובכל מצב, תודה על המידע)

א - האם ההתקנה הייתה קלה - האם יש חוברת הוראות לפי דגם הרכב.

ב - האם המערכת התאימה בדיוק למיקום - האם צריך לבנות מתאם, או צריך להוסיף פלסטיקה

*** או - מספיק להוציא את המערכת הקודמת, והמערכת החדשה נכנסת בדיוק במקומה.

ג - האם קל להתקין לבד - או צריך וכדאי לפנות למתקין מקצועי.

ד - האם עוצמת המגבר הפנימי במערכת טובה - או כדאי לחבר מגבר.

תודה.

אייל.

עצמאי בשטח - 1 מטר מהצד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתם צודקים ראשית סליחה על חוסר האינפורמציה

והנה הקישור לרכישת המוצר https://www.joyingauto.com/joying-latest-7-inch-single-din-4gb-64gb-android-8-1-0-car-media-player-with-built-in-4g-module.html

אני ביצעתי את ההתקנה אצל מתקין מקצועי מכיוון שאין לי מושג ולא חצי מושג לגבי ההתקנה..

המערכת הגיעה עם כל מיני חיווטים והמתקין השתמש ברובם, השליטה מהגה לא הצריכה רכישת חיווט נוספת והמתקין התקין בלי בעיה.

לי התקנה כולל הפלסטיקה עלתה 500 ש"ח (אני יודע שהפלסטיק ב ebay עולה 150 שקל אבל מפעת חוסר זמן העדפתי כבר לקבל את התקנה עם הפלסטיקה)

אם יש עוד שאלות בבקשה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי האם יוצת המערכת מספיקה אז יש מגבר פנימי בוא נגיד ככה אני לא מצאתי את עצמי אף פעם בסקלה העליונה המערכת מאוד חזקה לטעמי ו האקולייזר פשוט פסיכי לא משהו שנתקלתי בו בעבר, רק להבנה בסיסית הייתי בטוח שהרמקולים שלי על הפנים ושקלתי להחליף אותם ולאחר שקודם החלפתי את המערכת הסאונד שיוצא מהם פשוט משובח וגרם לי להבין שאין לי צורך להחליף את הרמקולים בכלל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1653 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...