Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

צמיגים לקיה ספורטאז 2015

ojecisamen
שימו לב! השרשור הזה בן 1676 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

רכשתי לאחרונה קיה ספורטאז 2015, שזקוקה להחלפת צמיגים (מידות: 215/70/60R).

ביום יום הרכב נוסע בכביש, אך בסופי שבוע הוא נדרש לעבור שטח קל (שבילי קק"ל כאלה).

יש לי הנחה של 30% באוטו דיפו, אז זאת האופציה הראשונה שלי, ושם האפשרויות הן (בסדר עולה של מחיר):

צמיג הנקוק 100H 215/70R/16

צמיג מישלין 215/70R16 104H

צמיג גודייר 215/70R16 104T

האם ההנקוק מספיקים מבחינת הדרישות? המלצות אחרות? (לא פוסל גם פנצ'ריות אחרות על אף ההנחה באוטודיפו).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה קוד עומס ומהירות רשומים לך ברישיון הרכב?

אם זה 104H, מהשלישיה הזאת שרשמת רק מישלין מותר לך להרכיב.

תשתדל גם לרשום דגמים של הצמיגים, לא רק שם חברה.

עריכה אחרונה על ידי vladclar

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדקתי אצל השכן ( גם אצלו מודל 2015 ) - לרכב הזה צריך 100H, לכן צמיגים עם קוד מהירות T לא מתאימים.

הצמיגים הקדמיים המקוריים שלו michelin lattitude , שהם בין היקרים , התפוררו, למרות שהרכב בקושי נוסע ורק על כביש. לכן לא הייתי מתעקש עליהם. יש לך יופי של מבחר במידה הזאת.

https://tires.yad2.co.il/compare?diameter=6&aspectRatio=16&width=19&Page=2

גם לא הייתי קונה מציגים עם קוד עומס יותר גבוה ממה שנדרש.

אני לא חובב גדול של אוטודיפו, אבל יש לך שם הנחה - תבדוק מה יש להם במלאי במידות הדרושות ותרשום כאן. ככה תצמצם אפשרויות.

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המון תודה!

באוטו דיפו נשארנו עם:

k115 hankook

MICHELIN Latitude Cross

אז בחזרה לשאלה המקורית - ההנקוק (הזולים יותר) מספיק טובים לנסיעות כביש עירוניות יומיומיות + נסיעות בין עירוניות עם שבילי עפר (שטח לייט) בסופי שבוע?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה ההפרש במחיר בין הצמיגים?

האנקוק חברה מכובדת מאוד.

אישית אני לא מכיר את הדגם הזה, אבל אין סיבה שהוא לא יעשה את העבודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1676 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...