Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מי שמצביע משפיע

ישה
שימו לב! השרשור הזה בן 1653 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מול השמועות שמתים קמים לתחייה והולכים להצביע אנסה להסביר בכמה מילים למה ללכת להצביע

ראשית זו זכות , שנית זו חובה, פעם ב X זמן ללכת להצביע , ולא רק לקטר על המצב בפגישה בין חברים.

אבל אחוז הצבעה גבוה מקטין את הסיכוי של מפלגות קטנטנות לעבור את אחוז החסימה ובכך החשיבות של הליכה לקלפי.

אחוז החסימה עומד כעת על 3.25% מהקולות הכשרים

כלומר אם יש 10000 קולות כשרים , כדי לעבור את אחוז החסימה יהיה על מפלגה לצבור לפחות 325 קולות כשרים

אם יהיו 1,000,000 קולות כשרים יהיה צורך ב 32,500 קולות כשרים כדי לעבור את אחוז החסימה.

ואם אתה בעד מפלגה קטנטנה אז ברור שכל קול הוא קריטי כדי לצלוח את אחוז החסימה.

כך או כך כל קול משפיע

לכן לכו להצביע, מה תצביעו, איש איש ואמונתו.

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שיעשו מה שהם רוצים, שיפשעו יגנבו, ישחדו, ממני והלאה, מעניין אותי כקליפת השום.

לוקח את יום החופש, ואם יתנו לי עוד אחד, אקח גם אותו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני איתך ישה,

לכו להצביע!

תמיד תהיתי לגבי פרדוקס הדמוקרטיה בנושא הזה.

במדינה דמוקרטית יש לך את חופש הבחירה, אז אתה יכול לבחור לא ללכת לבחור בבחירות,

אבל אם אתה לא בוחר אז בעצם זה כבר לא דמוקרטיה כי אתה מקבל על עצמך את הבחירה של האחר.

ומצד שני אם יחייבו אותך לבחור, חופש הבחירה כבר לא מתקיים, אז זו גם לא דמוקרטיה?

בקיצור בלי לאכול את הראש, לכו להצביע!

גם תואר ממכללת טיזנבי או ממרכז האקדמי מוצמוץ זה תואר אקדמי....

בעלים גאה של: חיפושית 74, ZX 93, דייהטסו טריוס

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מי אתה חושב מממן את השוחד והגניבה? מי נפגע מהשחיתות ומחוסר הצדק? אם אתה לא רואה את זה קורה מול העיניים שלך זה לא קיים?

להגיד ממני והלאה זה להיות בת יענה.

אני מניח שבסופר אם אתה מוצא טעות של שקל בחשבון אתה לא מסכים לוותר.

כשנותנים הטבות במיליארדים לקבוצות לחץ כדי לקנות שקט פוליטי אתה משלם הרבה יותר.

להשכרה: חתימה בפורום הרכב המוביל בישראל!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רוצים עוד יום חופש? תצביעו בדיוק מה שהצבעתם בסבב הקודם (כבדיחה. לא מתייחס לאחוז ההצבעה)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא שיורידו מיסים, אני אמשיך לשלם מיסים באותם שיעורים, פשוט הפסיק להיות אכפת לי לאיזה כיס זה ילך.
זאת בדיוק הטעות - תצטרך לשלם יותר מיסים כדי לכסות בור תקציבי ותקבל פחות ( בריאות, חינוך, בטחון אישי , תחבורה, תשתיות, ).

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה נורא פשוט.

אף פעם אין מישהו שאוהבים.

מצביעים נגד זה שהכי לא רוצים, על ידי הצבעה לזה שמתמודד מולו.

לגבי יום החופש, לדעתי צריך להתקין תקנה שעל מנת להיהנות מיום חופש בשכר ביום הבחירות, עליך להביא אישור הצבעה מהקלפי.

Sent from my Pixel 3a XL using Tapatalk

עמוס

וַיִּשְׁמַע אַבְרָם, כִּי נִשְׁבָּה אָחִיו; וַיָּרֶק אֶת-חֲנִיכָיו יְלִידֵי בֵיתוֹ, שְׁמֹנָה עָשָׂר וּשְׁלֹשׁ מֵאוֹת, וַיִּרְדֹּף, עַד-דָּן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפעם באמת אין לי למי להצביע לצערי, להצביע למה כביכול הכי פחות רע זה די עצוב, שיהיה בהצלחה.

זה מה שעליך לעשות. אחרת באמת יהיה לך יותר רע.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה מה שעליך לעשות. אחרת באמת יהיה לך יותר רע.

רשמתי כביכול, כי אני באמת לא יודע מה הפחות רע ואת מי אני הכי לא רוצה, אז אין לזה פתרון.

Renault fluence 2.0L 10

01 FIAT Punto HGT

01 FIAT Punto ELX

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשם מושחתי כל העולם הפוליטי ודורותיהם, אני מודה לך. בזכות אנשים כמוך הכסף מהמיסים הולך לאן שצריך.

רק אל תשכח לבוא כשקוראים לך להלחם, אה?

______

גם אני שילשלתי.

“.You will never reach your destination if you stop and throw stones at every dog that barks"

Winston S. Churchill -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

[

ידידי יום החופש הוא על חשבונך, מבלי להכנס לפוליטיקה, כסף אינו צומח על העצים ו"להרים" יום בחירות עולה כ 2.5 מיליארד שקלים, שילקחו מתקציב המדינה שנמצא בגרעון גבוה גם ככה.

לאחר מכן "יבינו" שהגרעון גבוה מדי בין היתר כתוצאה מ 2 ימי בחירות שהיו השנה וירימו את המיסים לאזרחים בדרך כלשהי. ופה אתה ואני נרגיש את זה בכיס שלנו.

(כי למה לקצץ ממשרדי הממשלה...)

Miata NC

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1653 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.
  • תוכן חדש...