Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נסיעה יומית לעבודה של 15 דקות - עד 20 אלף ש"ח

Silencer23
שימו לב! השרשור הזה בן 1654 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי - רציתי להתייעץ בנושא רכב BEATER שיהיה מאד מאד אמין, בלי מכלולים מיותרים שיעלו הון וחלקים זמינים.

אנחנו מדברים על 20 אלף שקלים, אבל עדיף שיהיה קצת פחות שישאר כסף לישור קו.

הדרישה הכי חשובה היא שיהיה לי קל להשאיר אותו מתוקתק, שחלקים יהיו זמינים, ושהמוסכניקים לא יגידו לי " שמע זה בעיה באוטו הזה" וכל מיני דברים שהמוסך אומר לך כשיש לך בוגאטי ויירון והוא לא יודע מה לעשות. כבר היו לי רכבים כאלה מתוחכמים שהמוסכים כל הזמן מקללים על העבודות הכי פשוטות ואז דופקים אותי במחיר כי הרכב היה "מיוחד". לא רוצה את זה יותר !

אני מסתכל על:

1. הונדה ג'אז - 1.3 אוטומטית מ2007, כ150 אלף ק"מ.

2. לאנסר קלאסיק, 2008, 1.6 אוטומטית

3. קורולה RUNX - אם כי כל מה שמוצע למכירה כבר מגיע לסוף חייו וקשה למצוא אחת נורמלית - אז אולי עדיף להתרכז ב2 העליונות

4. סיריון 2009 אבל שמעתי שהמנוע שלו חלש ויש לו כל מיני מחלות.

מי מבין אלה הכי פשוטה לתיקון כשצריך, והכי שונאת מוסך ?

וכמובן, האם מנוע ה1.3 של הג'אז אומר שכמעט ואי אפשר לקחת אותה מחוץ לעיר, כי היא לא תעלה את העליות של ירושלים ? אף פעם לא היה לי מנוע 1.3, ואני לא בדיוק יודע למה לצפות - אבל הייתה לי פוקוס 2003 עם מנוע 1.6 והמנוע מבחינתי היה מספיק חזק לכל מה שרציתי גם מחוץ לעיר.

תודה על כל עצה !

עריכה אחרונה על ידי Silencer23
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא ראית בשער הגיא את כל הג'אז והסיריון שפשוט התדרדרו בעליות? כל פעם מישהו שלא מכיר את הבעיה מנסה להגיע לירושלים, נתקע באמצע, ואז צריך לדרדר את הרכב כל הדרך חזרה. למה אתה חושב שכל הזמן יש שם פקקים?

הסיריון היא בסה"כ רכב פשוט ואמין (עם מנוע של יאריס). אין לה שום בעיה אקוטית של כח (אם כי היא כמובן לא בקטגוריה של הווירון הנ"ל), והיא אפילו די מרווחת מבפנים (על חשבון תא מטען קטן עד שולי). רק צריך למצוא אחת שעברה חיים סבירים וטופלה טוב, וזה לא תמיד פשוט.

אתה יכול להוסיף לרשימה גם b3 / אימפרזה, ניסאן נוט, פוקוס דור שני, סוויפט / ספלאש, ולנסר חדשות יותר ממה שמצאת. כולן יהיו די אמינות. כמובן שבכל רכב לא צעיר יהיו תקלות פה ושם, אבל בסה"כ מדובר ברכבים נפוצים ופשוטים לטיפול.

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הבנתי למה אתה יורד כזה רחוק בשנתונים, ב 20K אתה יכול בקלות להשיג לאנסר 2010-11 במצב סביר ואפילו הייתי חושב על יונדאי i30 או קיה סיד 2011 (לא קל למצוא אבל גיסי קנה לפני שבועיים I30CW 2012 ב 22K)

ניסאן מקסימה 2015 גפ"מ

סוניק RS 2014

בעבר: אימפלה 2005 3.4 :( , ספארק 2016 LT+ בליסינג, ספארק 2013 ידני 1.2 בליסינג, לנטרה 94

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

3 שנים נהגתי על שברולט קרוז שנת 2012 מנוע 1.6,פרט לטיפולים שןטפים וצינורית מים שהתפוצצה לא נתקלתי בבעיות אמינות ,צריכת דלק סביב 1:10,אחזקה סבירה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1654 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...