Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רוצה המלצה לרכב חדש 0 קמ ימין עד 90 אלף ש״ח

1111111
שימו לב! השרשור הזה בן 1649 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

חיפשתי הרבה והכיוון היה ג׳אז, אבל הבנתי שהיא מרעישה ולא הכי סוחבת.

רעש אפילו חלש מפריע לי אז אם זה ככה גם במודל 2019 זה יורד מהפרק, אם הכוונה של הרועשות היא לדגמים ישנים, אבל 2019 לא רועשת אשמח לשמוע אם יש חסרונות שצריך לקחת בחשבון.

כמו כן מרבית הנסיעות בתוך ירושלים, ואחת לשבועיים נסיעה למרכז וחזרה לירושלים, אז סחיבה בעליות לירושלים זה גם פרמטר.

אם בכל זאת ג׳אז בחירה טובה אשמח לשמוע, אם לא אז אשמח לכל הצעה שתתאים לדרישות שלי:

נוחות נסיעה - מבחינת ישיבה ממושכת + נסיעה חלקה שלא מרגישים כל שיבוש בכביש.

אינה רועשת, וגם שקטה בכביש מהיר.

חסכונית בדלק

חזקה בגדר סחיבה בעליות לירושלים

אמינה שלא מתחילים לצוץ בה בעיות אחרי כמה עשרות קילומטרים.

*אשמח גם להתייחסות האם לקנות 2019 או להמתין ל2020.

*למי שיודע - ראיתי שיש רכבים חדשים במחיר הזה בהחזר של כ1000 ש״ח לחודש. אם מישהו יודע באיזה אופן הכי מומלץ לעשות קניה כזאת נשמח להסבר.

תודה

עריכה אחרונה על ידי 1111111
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עזוב מה כותבים ומה אומרים. סע בעצמך ותחליט. אני בעלים של ג'אז כזו ומאוד מרוצה מהרכב, נכון שהמנוע לא הכי זריז אבל הוא בסדר ומספיק לדרישות שלי ובמצב s יש שיפור וכשנסעתי איתו לצפון הוא עלה את העליות של הכינרת במצב s עם רכב מלא ומזגן דולק במהירות סבירה לחלוטין. זה גיר רציף ובנוסף המנוע מקבל את שיא המומנט ב 5000 סל"ד...ככה שזה מרגיש שונה מרכב עם תיבה פלנטרית.

תעשה נסיעת מבחן ותחליט בעצמך אם זה מתאים לך או לא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההחזר של 1000₪ בחודש, אני מניח שכוונתך לליסינג פרטי.

משלמים מקדמה של 7500₪ ותשלום חודשי במשך 30-36 חודשים ואחרי זה מחזירים את הרכב.

תשלום חודשי נמוך = תוכל לקבל רכב מיני.

אם אין לך צורך ברכב יותר מרווח או בגאז' גדול, שברולט ספארק החדשה עונה על יתר הדרישות.

תיגש לאוויס אקספרס ותוסיף להחזר החודשי גם חבילה של ביטוחים+ טיפולים. זה יוצא כ 1400₪ בחודש ( כאשר גם את המקדמה מחלקים לחודשי שימוש ), ורק הדלק לא כלול בסיפור.

האם זה יותר זול מרכישת רכב באופן פרטי? כנראה שלא, אבל הסידור הזה נוח וחוסך התעסקויות.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי בודק את מזדה 2 בגמת איבזור דינמיק, תהיה זריזה מהגאז.

עוד רכב הוא ה208, נוח מאוד, זריז וישאר עוד לא מעט עודף מ90 אלף. מה שכן יש מחלה של רצועת הטיימינג שמתפוררת בחלק מהמקרים בין 50-60 אלף.

יונדאי i20 גם כן זריזה מחסירה מערכות בטיחות אקטיביות לעומת רמטת איבזור הגבוהות יותר. מוזמן לקרוא את המבחן שלי:

https://www.carsforum.co.il/cars/%D7%9E%D7%92%D7%96%D7%99%D7%9F-%D7%A8%D7%9B%D7%91/3257/%D7%9E%D7%91%D7%97%D7%A0%D7%99%D7%9D/%D7%99%D7%95%D7%A0%D7%93%D7%90%D7%99-i20-%D7%91%D7%9E%D7%91%D7%97%D7%9F---%D7%98%D7%95%D7%95%D7%99%D7%A1%D7%98-%D7%91%D7%A2%D7%9C%D7%99%D7%9C%D7%94

Sent from my SM-G975F using Tapatalk

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למי שנוסע הרבה בעליות, הגאז לא פתרון מוצלח במיוחד. לאוטו גיר רציף שבצרוף מנוע לא חזק ( בשביל לא להעליב ) מספקים חוויה רועשת למדי. ממליץ גם על 208 או אחותה C3, שתיהן מכוניות נוחות מאוד, "סחיבה" וזמינות כח ברמה שונה לחלוטין מזו שבהונדה. ענין הרצועה שהובא כאן למעלה דורש בדיקה, אם אכן זו הוחלפה ע"י היצרן לעמידה יותר, כפי שנכתב כאן, נדמה לי שההמלצה מתחזקת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקיי תודה לכל המגיבים.

אז התחלתי לבדוק אופציות נוספות וההתלבטות היא בין

מאזדה 2, ריו, או ספארק. שנת 2019.

אשמח לגבי יתרונות וחסרונות של כל אחד מהם.

והאם באמת עדיף לקנות עכשיו או לחכות ל2020?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ריו מציעה חבילה טובה עם מערכות בטיחות מתקדמות ואקטיביות, מנוע טורבו בנזין חזק, זריז וחסכוני. היא גם מודרנית יחסית וקיבלה ציונים טובים במבחן הריסוק.

מאזדה 2 אופציה טובה אבל בעלת אבזור בטיחות נחות לעומת הריו. היא נוחה יותר ומהנה יותר לנהיגה אך חלשה יותר ותהיה פחות חסכונית.

ספארק היא מכונית מקטגוריה נמוכה יותר, מיני לעומת סופר מיני. מבין המיני היא מציעה חבילה טובה יחסית עם מנוע חזק, אבזור בטיחות טוב ואבזור נוחות טוב גם בדגם הבסיסי. לחובתה תא מטען קטן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה.

במחשבה שניה איכשהו הגענו רק לסופר מיני/מיני אבל זה לא מחייב, פשוט לפני כן הכיוון היה ג׳אז אבל בגלל שזה ירד מהפרק אני אעדיף רכב גדול יותר

יש אולי רכב אחר גדול יותר/ג׳יפון בתקציב הזה שעונה על הקריטריונים שציינתי בהודעה הראשונה?

חסכוני, נוחות לנהג, לא מרגישים את הכביש, סוחב, שקט, אמין, אבזור.

תודה מראש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ג'יפון חסכוני ( אחרי כיוון ג'אז ) יכול להיות רק היברידי או דיזל.

ראב 4 היברידי ומיצובישי phev מעל התקציב.

אולי תצליח למצוא רנו קדג'אר dci.

אבל דיזל ושקט - צריך לנסוע כדי להרגיש עד כמה מפריע צליל מנוע בעמידה ( בנסיעה כמעט לא שומעים ).

גם סוג הנסיעות שלך פחות מתאים לרכב דיזל.

אני במקומך הייתי מחפש טויוטה אוריס היברידית האצ'בק בת 3.

עריכה אחרונה על ידי vladclar

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם מסתפקים בגודל של סופר מיני אז רנו קפצ'ור דיזל משומש יכול לבוא בחשבון, אבל הוא לא נוח במיוחד, חסר אבזור בטיחות ומרגיש קצת זול בפנים.

פיג'ו 208 יהיה נעים ממנו אבל פחות חסכוני ומיושן יחסית, יש לו בלימה אוטונומית שלא קיימת ברנו והוא נמכר ב-0 ק"מ בקצת פחות מ-100K. יש גם 1.5 דיזל עם 120 כ"ס וגיר אוטומטי אבל המחיר כבר קופץ ל-130K והוא לא קיים באתרי ה-0 ק"מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתקתיב הזה כן.

Sent from my SM-G975F using Tapatalk

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לוגאן MCV חדש מהיבואן יכול להתאים, וישאיר לך עודף של כ-10000 ש"ח בערך.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1649 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...