Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

PS4 לראשונה נכנס לחיי - איך מורידים / קונים משחקים?!

liav12
שימו לב! השרשור הזה בן 1666 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כמה טיפים.

כמו שנאמר קודם לכן, תפתח משתמש אמריקאי, שעבורו תצטרך לשלוף כתובת מגורים פיקטיבית מאתרים רבים שמנפקים כתובות כאלה.

כשאתה מחפש כתובת, תחפש אחת מהסטייט oregon, זאת מדינה שנראה שלא משלמים בה מע"מ (משהו כמו בסגנון אילת), ולכן קניות בחנות לא יגררו תוספת מע"מ (מניסיון).

באתר g2a.com מוכרים מפתחות של כרטיסים וירטואליים טעונים בכסף שאתה מממש בחשבון sony שלך, לרוב תוכל לקנות במחיר זול יותר משמעותית לעומת שווי הכרטיס. (קניתי אפילו 50 דולר ב35, ו100 דולר ב60!! פעם אחת), כמו כן, תוכל לקנות שם גם מנויים לps+ במחירים זולים מאוד.

רק לשים לב שעבור משתמש אמריקאי אתה קונה מפתח עם US בתיאור, עבור משתמש ישראלי אם אינני טועה צריך להיות כתוב EU בתיאור.

עריכה אחרונה על ידי ramik33
:twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 37
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

בדיוק התחלתי את the last of us, נראה מבטיח.

בכל מקרה, אם אתה רוכש מנוי ל-Plus אז 2 המשחקים החינמיים בחודש יכולים להחזיק אותך לא רע. אני כבר כמה חודשים מחובר ויש לי כבר איזה 5 משחקים בפייפליין שאין לי זמן אליהם. כל עוד אתה לא חייב את הכותר הכי חדש שעולה 60-70 דולר, אתה בהחלט יכול לחכות וליהנות מהמשחקים החינמיים. החודש למשל זה batman arkham knight שקיבל ביקורות מעולות לפני איזה 4 שנים כשיצא. כמובן, בחלק מהמקרים זה משחקים טיפשיים שלא שווים דקה מזמנך, אבל עדיין.

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפרופו batman.

לזריזים שביניכם, מי שיירשם באתר של epic games (במחשב), יוכל לקבל את כל משחקי batman ולגו batman (סה"כ 6 משחקים) במתנה ולצמיתות.

https://www.epicgames.com/store/en-US/

זה לזמן מוגבל, אז מי שיש לו מחשב סביר, ובא לו לכסח כמה ישבנים עם איש העטלף בהחלט מומלץ.

לגבי The last of us, זה אחד הכותרים הכי טובים שיצאו אי פעם לקונסולה כלשהי/למחשב, ומחכה בקוצר רוח להמשך שעתיד לבוא בקרוב.

:twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדיוק התחלתי את the last of us, נראה מבטיח.

בכל מקרה, אם אתה רוכש מנוי ל-Plus אז 2 המשחקים החינמיים בחודש יכולים להחזיק אותך לא רע. אני כבר כמה חודשים מחובר ויש לי כבר איזה 5 משחקים בפייפליין שאין לי זמן אליהם. כל עוד אתה לא חייב את הכותר הכי חדש שעולה 60-70 דולר, אתה בהחלט יכול לחכות וליהנות מהמשחקים החינמיים. החודש למשל זה batman arkham knight שקיבל ביקורות מעולות לפני איזה 4 שנים כשיצא. כמובן, בחלק מהמקרים זה משחקים טיפשיים שלא שווים דקה מזמנך, אבל עדיין.

האמת שבכללי יש לי מחשב גיימינג, תוסיף לימודים ברקע וחברה :p וזה שווה לזה שאין לי זמן לכלום כמעט. רוב המשחקים החדשים למחשב מותקנים אצלי ואני משחק אותם שם בעיקרון, לדוגמא הבאטמן ARKHAM KNIGHT משחק מעולה וסיימתי אותו במחשב, אין מה להשוות את השליטה בשלט לעומת העכבר והמקלדת שם המחשב מנצח לדעתי בהכל.

אז משחקים לא הכי חדשים זה אחלה במיוחד שנותנים חינם דרך ה PLUS, עשיתי מקודם והורדתי את הבאטמן ואת דארקסיידרס 3 שנתנו שם, משחק נחמד אגב.

נ.ב אפשרי לחבר מקלדת ועכבר לסוני?

RAMIK33 - ראיתי גם את זה והורדתי, שווה.

אייל / יותם - לגבי NBA ו FIFA/PES בדיחה שבקושי שיחקתי בהם, ואני מתכוון מאז 2018 :(

יש טעם לקנות את PES 19 בגרושים שמוכרים ב KSP? ראיתי ב 55 ש"ח

כמובן איך שכחתי - GOW בדיוק בדרך אחי מסתבר שאחי קנה וסיים אותו.

הפלוס שווה אם אתה מתכוון לשחק באונליין (מולטיפלייר).

משחקים אפשר לקנות על דיסקים ואפשר לקנות עותקים דיגיטליים דרך החנות של סוני, שזו האופציה שאני ממליץ עליה.

אם אין לך טלוויזיה חכמה, הסוני יהפוך אותה. אתה יכול להוריד נטפליקס, יוטיוב וכל שאר ספקי התוכן.

חייב לומר שזה תענוג, עד עכשיו סבלתי עם הפח זבל של הממיר של הוט פייבר, כמה לאגים יש בדבר הגרוע הזה. לרוב הייתי מחבר את המחשב אבל זה לא נוח ואין לי כוח לשנות את מיקום הספה או מזנון והסוני פשוט עושה את זה נהדר.

עריכה אחרונה על ידי liav12

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אישית חולה על קונסולות. ולא בהכרח משחק בהן הרבה מקוצר זמן. פשוט ממש אוהב גאדג'טים למיניהם.

יש לי ps4, xbox one, ps2, psp, xbox360 ומחשב גיימינג לא רע. נינטנדו סוויץ' בדרך.

היה לי גם playstation VR, שמכרתי אחרי חודש כי פשוט לא הצלחתי להתגבר על הבחילות שזה עשה לי למרות הרצון העז!!! לשחק ראלי בVR, זה היה לא פחות ממדהים.

כרגע לטלוויזיה 65 אינצ' שדחסתי לחדר שלי, מחוברים הps4 הxbox one והמחשב :)

יותר נוח לי משום מה, לצפות בנטפליקס דרך הxbox. לא יודע למה.

וכן.. הוט פייבר זה פשוט אשפה! נתקע, נכבה, מאתחל את עצמו, עובד לאט ועוד ועוד..

עריכה אחרונה על ידי ramik33
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מחזיק קונסולות רק בשביל האקסקלוסיביים. משחקים שהם מולטי-פלטפורמה מחשב שלי מריץ הרבה יותר טוב. אין מה לעשות אין תחליף למסך 144HZ + מקלדת מכנית + עכבר גיימרים + כיסא גיימרים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת שרק בשביל האקסלוסיבים התכוונתי לקנות / להשאיל את הסוני מאחי, או XBOX, אבל למזלי ה GEARS OF WAR הגיע למחשב והיום אני משחק ב 4 שעלה לי גרושים ועוד מעט ב 5.

אני אמנם על 75HZ אבל באמת אין לזה מקום להשוואה.

מאוד רציתי לשחק ב the last of us, וכמובן ב god of war הבנתי שיש גם את הרימאסטר של 3, כדאי?

איזה משחקים עוד אפשר להמליץ שיהיו טובים משנת 2016-17 עד היום? אם כבר מתחיל לשחק בסוני לפחות נעבור על כל מה שפספסתי..

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היתרון של סוני (ונינטנדו) זו ספריה מאוד עשירה של משחקים אקסקלוסיביים.

בשלוף The Last of Us, God of War, Uncharted, Persona 5, Yakuza

לכן XBOX מבחינתי אף פעם לא יהיה אופציה כי זה כמו מחשב זול.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, אם לא שיחקת ב3 המקורי (וגם אם כן), הרימאסטר מאוד מומלץ.

ככה בשלוף, אני יכול להמליץ על רביעיית משחקי uncharted (כולל ההרחבה של 4), משחקי quantic dream למיניהם (heavy rain, beyond two souls, detroid become human), וגם על horizon zero dawn .

אם אתה אוהב משחקים מאתגרים אז גם bloodborne הוא אופציה מעולה.

משחק קצת יותר חדש וממש נחמד הוא spiderman האקסקלוסיבי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב אז אתמול קיבלתי סיבוב וביקרתי באנג'ויסטיק בראשון לציון, קניתי כמה מוצרים במחירים מצחיקים, אחלה שירות אגב אנשים נחמדים ומחירים סבבה.

the last of us עלה לי 50 ש"ח, GOW 3 רימאסטר גם סביב 80, לקחתי גם GTA לחברה שלא יהיה לה משעמם, כל אלה סביב 220 ש"ח הכל ביחד.

סידרתי לעצמי בערך שבועיים של נתק מהעולם.

UNCHARTED שכחתי לקנות \=

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...