Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

PS4 לראשונה נכנס לחיי - איך מורידים / קונים משחקים?!

liav12
שימו לב! השרשור הזה בן 1644 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אז אהלן,

החברה היקרה שלי הפתיעה אותי ליום הולדת עם ה PS4 הנפלא הזה, מוצר מגניב לגמרי ואני עדיין לומד להתעסק איתו.

אבל הכי חשוב זה - איפה קונים משחקים במחיר נורמלי ואיך קונים אותם? מורידים לדיסק כמו פעם בצורת האולד סקול או שקונים מפתחות בחנויות אינטרנטיות שונות ואז מזינים את הקוד לתוך הPS4 כמו שאני עושה במחשב דרך G2A וכאלה?

רב תודות!

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 37
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תזרוק את החברה. אובוויאסלי היא לא יודעת לחשוב כמה צעדים קדימה.

“.You will never reach your destination if you stop and throw stones at every dog that barks"

Winston S. Churchill -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המכשיר הוא Region free - תזמין אונליין דיסקים מאיפה שבא לך בעולם.

או לחילופין תפתח משתמש בחנות האמריקאית ותקנה עם גיפטקארדים אונליין.

אין ״להוריד״ לדיסק.

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש! ממליץ לך להתחיל עם The last of us - משחק מדהים עם עלילה מורכבת ומעניינת, ואפילו מוסר השכל.

אם מעוניין בעלילה פחות מורכבת ויותר מהנה - Uncharted זו סדרת כותרים חזקה מאוד.

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 Performance | Palisade Calligraphy | F250 Duper Duty Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה משחקים אתה כבר מנסה להוריד לפיילוט ספורט 4?

לפחות קנתה לך רביעייה או התקמצנה והסתפקה בזוג?

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המכשיר הוא Region free - תזמין אונליין דיסקים מאיפה שבא לך בעולם.

או לחילופין תפתח משתמש בחנות האמריקאית ותקנה עם גיפטקארדים אונליין.

אין ״להוריד״ לדיסק.

דיסק יעבוד מכל מקום בעולם, אך כדי לפדות קודים מהחנות המובנית של סוני צריך לקנות קוד מאותו איזור שבו יש לך משתמש.

אתה צודק, רק מחדד בשביל ליאב.

לפני 16 שעות, HybridBoy כתב:

1. לא אישרתי לך לצטט אותי לחתימה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

https://www.cdkeys.com/catalogsearch/result/?q=ps4

קניתי מהם פעם משחק מחשב. אחלה מחיר ועבד רגיל

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וואלק אתם :)

LIVIUR - פתחתי משתמש אצלם דרך המכשיר עצמו, יוזר של סוני כמובן, זה מקנה לי אפשרות לרכוש און ליין מה STORE שלהם? למרות שהמחירים שם לא מלבלבים כלל ממה שאני רואה, בכללי המחירים בשמיים למשחקי פלייסטישן, נחפש גם יד 2 לא חשבתי על זה אפילו תודה!

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כי (כנראה) פתחת משתמש ישראלי, המחירים על הפנים. אתה רואה את המחירים בILS? אם כן, אתה בחנות הישראלית.

צריך לפתוח משתמש אמריקאי/אירופאי, לשים מדינה שאין בה מסים על סחורה דיגיטלית, ואז תהיה בחנות האמריקאית. לא תוכל לקנות בחנות הזו ישירות מהאשראי שלך, תצטרך לקנות קוד מאתרים צד שלישי שמזכים אותך בכסף בחנות, כמו גיפט קארד, בעמלה של דולר-דולר וחצי לרוב.

חשוב!

DLC שקונים דרך החנות צריך להיות תואם לאיזור של הדיסק, כלומר אם אתה משחק בדיסק שנקנה בישראל (region 2) ותרצה לקנות חבילת הרחבה למשחק, תצטרך לקנות אותה מהחנות הישראלית אחרת זה לא יתממשק. וההפך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שווה את המנוי השנתי? יוצא משהו כמו 20 שקל לחודש ממה שראיתי אצלם בחנות האינטרנטית

YOTAM - אכן המחירים בשקלים, לא מכיר את הפרוצדורה ה"עוקפת" כפי שתיארת אבל הגיוני כי ככה אני עושה גם בנטפליקס או דרך VPN ואז יש תכנים שונים..

תודה על המידע הזה לפני שעשיתי לעצמי פאדיחה :)

הכוונה לפתוח משתמש לא מישראל זה פשוט לבחור איזור אחר מישראל בהתקנה של הפלייסטיישן?

עריכה אחרונה על ידי liav12

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, בהחלט. אני הייתי מנוי שנים עד שמכרתי את ה-PS4.

הקאץ' הוא שברגע שאתה מבטל את המנוי אוסף המשחקים לא נשאר אצלך, אבל כל עוד אתה מתחזק את המנוי הספריה הולכת וגדלה.

המשחק היחיד שאני הייתי רוכש זה The Last of Us.

משחק מדהים, מדהים, מדהים. סיימתי אותו ארבע פעמים. רק בשביל המשחק הזה היה שווה לרכוש את המכשיר.

החלק ה-2 נמצא ממש מעבר לפינה.

עכשיו שאני חושב על זה אני די מתבאס שמכרתי את המכשיר, אבל מצד שני אני בטוח שתצא גרסה עם גרפיקה משופרת משמעותית ל-PS 5.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שווה את המנוי השנתי? יוצא משהו כמו 20 שקל לחודש ממה שראיתי אצלם בחנות האינטרנטית

YOTAM - אכן המחירים בשקלים, לא מכיר את הפרוצדורה ה"עוקפת" כפי שתיארת אבל הגיוני כי ככה אני עושה גם בנטפליקס או דרך VPN ואז יש תכנים שונים..

תודה על המידע הזה לפני שעשיתי לעצמי פאדיחה :)

הכוונה לפתוח משתמש לא מישראל זה פשוט לבחור איזור אחר מישראל בהתקנה של הפלייסטיישן?

כן, פשוט תפתח משתמש אחר עם כתובת מפוברקת. אתה יכול ליצור זהות ב:

https://www.fakenamegenerator.com/gen-male-us-us.php

כמובן שתשתמש במייל שלך לצורך שחזור סיסמא וכאלה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפלוס שווה אם אתה מתכוון לשחק באונליין (מולטיפלייר).

משחקים אפשר לקנות על דיסקים ואפשר לקנות עותקים דיגיטליים דרך החנות של סוני, שזו האופציה שאני ממליץ עליה.

אם אין לך טלוויזיה חכמה, הסוני יהפוך אותה. אתה יכול להוריד נטפליקס, יוטיוב וכל שאר ספקי התוכן.

You may kiss the bride.

בא לשאול על חשבון בנק, יצא נשוי. קארספורום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...