Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עד כמה המיני והסופר מיני באמת חלשים למשתמש הממוצע ועד כמה הם באמת חסכוניים יותר ?

netanel22
שימו לב! השרשור הזה בן 1676 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אשמח לחוות דעת של מי שמכיר ,

אם לא אכפת לי לחכות עוד כמה שניות עד שהרכב יגיע ל110 קמ"ש, ולא אכפת לי שבעליות הוא לא מרגיש חלק , אז מה עוד ההבדל ? מה ההבדל מבחינת האמינות של הרכב? האם זה שהרכב קטן יותר והמנוע חלש יותר זה אומר שהוא פחות אמין ויחזיק פחות זמן מעמד כי מאמצים אותו ויחסית "קורעים " אותו גם בנסיעה קונסרבטיבית כי הוא חלש גם ככה?

עד כמה הרכבים האלה חוסכים יותר בדלק ?

אשמח בבקשה לכל שיתוף ולהסיק מסקנות מכמה שיותר תגובות.

$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$

It's not the car who have the skills but the driver

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל מקרה לגופו.

יש רכבי סופר מיני חזקים, לרוב עם מנועי טורבו, יש פחות. תלוי גם בגיר.

בכל מקרה אין קשר בין קטגוריה של הרכב (מיני \ סופר מיני \ משפחתית) לאמינות. כל דגם לגופו.

כנ"ל לגבי חסכון בדלק, קיה פיקנטו לא חסכונית בכלל, לעומתה סוזוקי אלטו מאותה הקטגוריה מאוד חסכונית. כל מקרה לגופו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה אתה יודע לגבי רכבי מיני טובים ספציפים ? אשמח שתחלוק בידע שלך . (אמינות/דלק/כוח מספק)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחפש ב30,000 אבל גמיש מעלה, משומש - מבחינתי מה שחשוב לי שהרכב ייראה נורמלי ושיהיה כמה שיותר אמין... הייתי ממשיך לנסוע בטויוטה קורולה 01" שלי לעד.. אם המצב של הרכב לא היה כל כך מחריד למראית עין ..

גיר ידני ... זה אחד הדברים המבאסים מבחינתי אז אני אגיד כן בהסתייגות - רק אם יש דיל באמת שווה..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תבדוק את מיצובישי ספייס סטאר, חיסכונית ואמינה.

מוזמן לקרוא את הסיכום 5 שנים שלי:

https://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?676431-%D7%9E%D7%99%D7%A6%D7%95%D7%91%D7%99%D7%A9%D7%99-%D7%A1%D7%A4%D7%99%D7%99%D7%A1-%D7%A1%D7%98%D7%90%D7%A8-2014-%D7%A1%D7%99%D7%9B%D7%95%D7%9D-5-%D7%A9%D7%A0%D7%99%D7%9D

Sent from my SM-G975F using Tapatalk

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תבדוק גם את יונדאי i10, מהצורה החדשה יותר- החל מ 2014. רצוי עם מנוע 1.2. פחות חסכונית מהספייס סטאר אבל בסה"כ רכב די מוצלח ואמין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמתי את יונדאי i10 אבל רק אם אמצא מציאה מ2015-2016 , רכב זול עם שוק גדול שזה מצוין, גם את הדגמים היותר מוצלחים i20 וi30

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1676 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...