Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מתלה אופניים שלא שורט/הורס - יש חיה כזו?

GTאי
שימו לב! השרשור הזה בן 1652 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

תבדוק את המיתלים של סאריס.

לי יש bones rs, כבר הרבה שנים. לא עושה שום נזק לא לאוטו ולא לאופניים.

מתחבר לרכב למעלה עם 2 רצועות ראצ'ט ולמטה נתפס עם 2 תפסניות על החלק התחתון של דלת הבגאז'. מהיר, נוח, מתקפל.

המתקנים של סאריס לא זולים אבל שווים את המחיר. יש מבצעים מדי פעם. בכל מקרה אל תקנה את המתקנים הזולים של 300 שח, ראיתי יותר מדי מקרים של "כמעט נפלו האופניים מהאוטו" וגם מקרים בודדים של מכרים שהאופניים אכן נפלו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Bones RS זה הדבר הכי קרוב להגדרה שלך.

הדבר שבאמת עונה להגדרה הוא מתלה על וו גרירה, אבל רשמת שאתה לא מעוניין. ברגע שאתה מחבר משהו לפח הרכב אז, מן הסתם, יש פוטנציאל נזק.

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 Performance | Palisade Calligraphy | F250 Duper Duty Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה. אני מבין מהרשת ש rs לא קיים יותר, ומחליף אותו הדגם הזה שעולה ~1,600 ש"ח.

[h=1]Saris SUPERBones 3-Bike Rack[/h]

יש דרך להשיג את זה בפחות?

עריכה אחרונה על ידי GTאי
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה. אני מבין מהרשת ש rs לא קיים יותר, ומחליף אותו הדגם הזה שעולה ~1,600 ש"ח.

[h=1]Saris SUPERBones 3-Bike Rack[/h]

יש דרך להשיג את זה בפחות?

לדעתי לא תמצא במחיר נמוך יותר,ממליץ על ״הצב״ באזור,אחלה שירות ואחריות לכל החיים.ל

אצלי על הקונה,לאחר התאמה חד פעמית הורדה והרכבה כ 5 דק׳

ממליץ בחום על הסאריס,יש לו גם ביקורות מעולות בעולם

Sent from my iPad using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קניתי מתקן לא סאריס אבל משהו ביניים ב 400 ש"ח, בכדי שלא ישרוט את הרכב, קח פנימית (חדשה ללא ג'יפה) תחתוך אותה ותכניס את כל החלקים שבאים במגע עם הרכב לפנימית,

גם מונע החלקה וגם שומר על הרכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה לא חייב מתקן ל 3 זוגות, אני יכול להמליץ לך על שני מתקנים שיש לי :

Saris solo לזוג בודד https://shop.harim.co.il/product_info.php?cPath=58_103&products_id=4196

(אין לי קשר למוכר, קניתי שם אחרי סקר שוק)

עשוי פולימר איכותי , קל מאד ומותקן ב 20 שניות. מקובע רק עם רצועות עליונות ותחתונות, אבל יציב גם בנסיעה לא מתונה.

Saris bones 2 לשני זוגות https://shop.harim.co.il/product_info.php?cPath=58_103&products_id=12031

איכותי מאד ויציב , מרווח טוב בין האופניים.

שני המנשאים יושבים על הרכב עם רגליות רכות שלא שורטות את הצבע, בתנאי שהרכב יחסית נקי.

שים לב שבגולף gti הרצועות העליונות (מאמין שברוב המנשאים) מפעילות לחץ מתון על הספוילר האחורי.

כשהמנשא של שני הזוגות מכוון כך שהוא נתמך על הפגוש זה משפר את המצב.

אני עשיתי כבר כמה נסיעות על שני המתקנים שלי ולא היתה בעיה, אבל זה שווה בדיקה אם תקנה מתקן של 3 זוגות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1652 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...