Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רנו גרנד סניק מתקשה להניע

b-e-n-n-y
שימו לב! השרשור הזה בן 1567 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום, ברשותי גרנד סניק 13' בנזין

לאחרונה מתקשה בהנעה, כלומר - לחיצה על הכפתור, הרכב מנסה להניע ומתקשה ואז יש נפילה כזו והוא נכבה, לפעמים הוא מתקשה ומצליח להניע ואז מנסה להרים סל"ד מתקשה והס"ד יורד ונכבה הרכב, זה קורה רק בהנעה, כשהרכב מונע הוא נוסע ועומד ללא קושי גם זמן רב, מדי פעם בנסיעה איטית כשמרימים את הרגל מהגז הסל"ד מעט נופל וכשחוזרים ללחוץ אפילו ליטוף של הגז עושה לרכב מין הקפצה קטנה כזו להחזיר את הטורים למקום, אני חושב שהבעיה הזו היא בעיקר שהרכב קר, אבל הבעיה בהנעה בכל מקרה בעייתית גם כשהרכב סיים עכשיו נסיעה ואני מנסה להניע זה יכול לקרות.

לאחר 2-3 נסיונות הרכב מניע ללא כל בעיה כאילו כלום.

יש למישהו כיוון מה הבעיה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חשבתי על מצבר, אבל היה לי מוזר כי ישנם מצבין כנ"ל שהרכב מניע ומתקשה להחזיק ונכבה, השאלה אם זה עדיין בתחום המצבר. אני אבדוק מתי הוחלף, מה שכן הוא נראה משהו פשוט על הפנים, אני לא מכיר את החברה.

ניקוי בית מצערת פעם אחרונה שנתקלתי בו היה במזדה לנטיס ישנה שהייתה לי וסבלה ממנו, בזמנו הייתי פותח ומנקה לבד אני חושב שזה היה עם wd40 לא בטוח, האם כדאי לנסות את זה לבד או שברכבים של היום זה קצת יותר מסובך?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכבים חדשים מאוד רגישים למתח מצבר ומצבר חלש יכול לשגע את המערכות ברכב עד שהמתח מתייצב.

אם המצבר לא הוחלף בשנתיים וחצי האחרונות הייתי מתחיל בבדיקה שלו לפני הכל.

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מניח שיש לו רב מודד אם הוא חשמלאי.

הייתי מציע לבדוק את המתח של המצבר בבוקר ובזמן ההתנעה באמצעות רב מודד. אם המתח של המצבר יורד מ 11.5 וולט בזמן ההתנעה מציע להחליף מצבר.

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז ככה, קיבלתי מחבר מכשיר חמוד שנקנה מאיביי שמתחבר למצבר ומראה את המתח, ומראה לפי מס' נורות האם הטעינה מלאה בינונית נמוכה או ריקה, חוץ מזה מראה האם האלטרנטור מטעין את המצבר והתוצאות הן כדלהלן,

כשהרכב כבוי (כבר הרבה שעות) מצב הטעינה הוא מלא, והמתח 12.5 בערך...

כשמניעים והרכב מתקשה מצב הטעינה יורד לבינוני ואפילו לנמוך והמתח יורד ל11, אם הרכב מצליח להניע לאחר 2-3 שניות כנראה האלטרנטור נכנס לפעולה והמתח מתחיל לעלות בחזרה ל13 וצפונה...וכמובן גם מצב הטעינה חוזר למלא.

האם לפי הממצאים האלו נראה לכם שפה טמונה הבעיה??

תודה רבה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בדרך לבדוק עכשיו, אם אכן כמו שאתה אומר, אתה חושב שזו הבעיה? להחליף מצבר? כמה אמפר צריך לרכב שלי? באמת המצבר שיושב שם נראה קטן לעומת מה שצריך להיות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1567 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...