Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חנות ה-חלפים - משה חלפים בפ''ת (האלוף דוד מרכוס 30)

system_x
שימו לב! השרשור הזה בן 689 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בית העסק: משה חלפים.

כתובת: האלוף דוד מרכוס 30 פ''ת.

טלפון: 039130997.

מאוד התפלאתי שאין שרשור חו''ד על "משה חלפים" למרות שהחנות כן מוזכרת פעמים רבות בפורום ותמיד במובן החיובי.

ההמלצה שלי: לאורך השנים יצא לי לבקר במספר חנויות חלפים היות ותמיד חיפשתי לעשות/לחדש/להחליף דברים ברכבים או סתם נתקעתי בלי משהו. אף חנות לא ''קנתה אותי'' כמו משה חלפים, היחס החם והמקצועי וכמובן גם מחירים בין הזולים בשוק אם לא הזולים בשוק.

היחס המעולה מהרגע שהתקשרת/שלחת הודעה בפייס/שלחת הודעה בווטסאפ ועד לכך שהחלפים אצלך בבית אם זה במשלוח או הגעה פיזית לחנות.

בגלגולי הרכבים השונים שלי גם היו מקרים שמשה וליאב אמרו שלא ניתן להשיג את החלק והפנו אותי לבתי עסק שכן עזרו או אפילו להזמנה מחו''ל אם החלק יקר בארץ (לדוגמא צינורית נשם ביטי שלי שבארץ קיימת רק מקורית ולבסוף הזמנתי מחו''ל ב 1/7 מהמחיר בארץ).

בשורה התחתונה קשה למצוא היום עסק שכמכלול דברים טוב ברמה כזאת, לעיתים בעסקים יש איזשהו ''אבל'' ופה מעולם לא היה ''אבל'' כי הכל מצויין!

בשורה התחתונה, מומלץ בחום!

Sent from my MI 9 using Tapatalk

Citroen C4 Grand Picasso 2016 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כיף לקרוא המלצה חיובית. כל הכבוד שיש במה לכך בפורום.

לא הכרתי את פורום חוות דעת. אולי נכנסתי פעמים בודדות. יפה מאוד.

יש להם אתר - https://www.mosheparts.co.il/

אהבתי שכשנכנסים אז יש הודעה שאפשר לפנות באינבוקס (בפייסבוק).

זה מעולה שעסקים מאפשר לך לפנות תכלס, מה אתה רוצה מה אתה צריך, בזמנך, ולקבל את התשובה ולקרוא אותה בזמנך.

טלפון לפעמים לא נוח, או לא מתאים. או שוכחים משהו. אני אישית טיפוס יותר של כתב - וזה מעולה השירות שלהם.

אם יש להם משלוחים, בכלל טוב. צריך לנסות אותם מתי שהוא. אולי בטיפול הבא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש משלוחים אם דחוף אז בתשלום (לא זוכר כמה האמת אבל לא משהו מופקע) ואם לא דחוף הוצע לי בהסכמתי כמובן להעביר את החלפים עם מישהו שגר קרוב אליי (במקרה שלי בעיר שלי שגם ככה קטנה) ואני אוסף את זה ממנו.

בהחלט יש מענה גם בווטסאפ וגם בפייסבוק, בתחום הזה לדעתי רק ליאב מטפל ואני מתאר לעצמי שיש עומס לא קטן ועם זאת תמיד יש מענה.

אם מדובר במשהו דחוף אז כמובן שאין כמו להרים טלפון.

אגב שים לב שבכל המדיה יש עליהם ביקורות, הרבה ורק טובות שזה גם לא מובן מאליו (פייסבוק, גוגל, איזי, דפי זהב).

Sent from my MI 9 using Tapatalk

Citroen C4 Grand Picasso 2016 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שנה מאוחר יותר...
  • 3 חודשים מאוחר יותר...

ליאב פשוט מלך! לא פעם הוא שידרג לי את המשלוח ל24 שעות. 

מחירי החלפים זולים ביותר והמבחר עצום. 

בפעם היחידה שביקרתי שם פיזית, קיבלתי יחס חם וסבלנות. 

מומלץ מאד. 

Peugeot 206 1.4  2007 manual  (past) 

Fiat Panda  1.2  2011 manual (present)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שנה מאוחר יותר...
  • אחראי פורום

הניסיון שלי עם חנויות חלפים בארץ הוא קצת מאכזב, עם חולשה די מובנת לחנויות בצפון וחוזקה לחנויות במרכז.

הפעם רציתי חלקי בלימה שונים לרכבים יחסית חדשים והמותג והאיכות חשובים לי.

קיבלתי מחברים כמה המלצות, פניתי למי שיש אליו גישה דרך האתר (כי להעביר מספרי רישוי או שלדה בטלפון זה פתח לתקלות), הראשון שענה היה ליאב ממשה חלפים.

לבמוו ולסיטרואן הציע מספר מותגים מוכרים, החלטנו ביחד מה מתאים וישר הבנתי שהבנאדם לא סתם מחזיק חלקים על מדף אלא יודע דרך הידיים והרגליים מה להמליץ,

המחירים הפתיעו אותי מאוד ומייתרים ייבוא לגמרי. בנוסף יש אפשרות משלוח ואני בצפון, אז זה קריטי לביצוע ההזמנה.

רכשתי בשלישי לפני יום העצמאות, הגיע היום (ראשון).

מבחינתי מצאתי חנות.

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...