Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מוסך מומלץ לסקודה?

Ldh_88
שימו לב! השרשור הזה בן 1120 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום שוב.

התחדשתי לא מזמן בסקודה פאביה 2014 1.4 ידנית ורציתי לשאול איפה אתם ממליצים לעשות טיפולים וכו.

את ה"ישור קו" אחרי הקניה (תכלס האוטו היה במצב מושלם, פשוט זה היה הזמן של ה 60K ) עשיתי במוסך מורשה... וקיבלתי מכות מחבר כי "לא התייעצתי איתו לפני כן", וכי "אני אידיוט". ( אני חייב להגיד שאני בן 30+ והוא בן 40+ ).

יש לכם אוליי הצעות למוסך שאתם ממליצים? אני בעקרון מבאר שבע, אבל אני מוכן להגיעה עד אשדוד בערך.

עוד דבר קטן: הבנתי שצריך לעשות טיימינג כל 120K או 5 שנים. האוטו רחוק מ 120K אבל יש לו 5 שנים... פתחתי את הדבר הזה של איפה שהרצוע נמצאת, והרצוע נראת בסדר. כדי להכנס להחליף אותה בשביל "הראש השקט" ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מוסך רון

לגבי הרצועה אולי בדקת רצועת אביזרים? זה הרצועה שמתי שהמנוע עובד הוא נע ואתה יכול לראות אותו בתא מנוע.

אל תתפוס אותי במילה אבל תבדוק גם מותחן

PEUGEOT 206XS

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא. לא הרצוע הזאת. הטיימינג הוא בתוך דבר מפלסטיק כזה בצד של המנוע. היא נראת טוב (לדעתי) והיא מתוחה.

המחירים ב"מוסך רון" סבירים?. חוץ ממנו אין שום מקום מומלץ שהוא טיפה יותר דרומית לתל אביב? :cry:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

מצטער שאני מקפיץ, אבל לפי גוגל אני צריך לצאת בערך ב 5:00 כדי להיות במוסך של רון ב 7:00 וזה קצת מבאס.

חבר אחד המליץ לי על מוסך הגורן, אבל זה נמצא בנתניה, שזה עוד יותר רחוק מהחור שבו אנ גר (!!) וזה עוד יותר מבאס.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שווה לנסוע למוסך רון, אשף ברכבים האלה ברמה הכי גבוהה שאפשר ומחירים הכי הוגנים , ישר והגון.

מוסמך ניהול מוסך- E_CAR - 2015

חשמלאי רכבמיזוג אוויר - מוסמך משרד התחבורה,

מומחה התקנות סאונד, נוהל חיווטים, כיוונים סופיים.

עוסק בנדל"ן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רון הוא אשף של הגרמניות ואין על זה עוררין אך כניראה גם השיכול של לשרוף יום שלם שחצי ממנו בנסיעות צריך להילקח בחשבון. או שתחכה שיהיה לך איזה יום בקרוב שתסע לכיוון תל אביב אפילו קח את החברה או החבר לסיבוב יום כייף ואז תוכל לעבור אצל רון לטיפול או שעדיין תחכה להמלצות באיזורך או שפשוט תקנה את החלפים בעצמך ואני מקווה שמישהו פה באיזורך יוכל לעזור לך לבצע את הטיפול.

מה גם שישנו אתר שניקרא מידרג שדרכו אולי כדאי לך לבדוק מוסכים באיזורך, בסהכ אני מכיר כבר כמה שהישתמשו בשירותים שלהם והגיעו למוסכים לא רעים שאחרי הכל לאותם נותני שירות דרך האתר הזה יש אינטרס מאוד גבוה לשמור על דירוג טוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שנה מאוחר יותר...

יש עליו המלצות חמות בקבוצת סיאט בפייסבוק שאני חבר בה. אני באופן אישי מעולם לא הייתי שם.

זה גם חלק מרשת מוסכי בוש שיש להם סטנדרטים מאוד גבוהים בשביל לקבל את המיתוג הזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 10 שעות, shachar187 כתב:

יש עליו המלצות חמות בקבוצת סיאט בפייסבוק

יש עליו גם המלצות חמות בקבוצת הוואטסאפ.

אבל כשמישהו הביא הצעת מחיר זולה לטיפול, השוו את זה להצעת מחיר ממוסך מורשה יבואן, והסתבר שרוב החלפים שהוא הציע, היו חלופיים ולא מקוריים. אז צריך לקחת את זה בחשבון, או לבקש מקוריים (למי שזה חשוב לו).

עריכה אחרונה על ידי pasat04

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1120 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...