Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מנוסים עם ציוד רכיבה מחו''ל??..

דורכהן
שימו לב! השרשור הזה בן 1576 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן רוכבים יקרים

מי מנוסה עם הזמנה של ציוד רכיבה מחו''ל?

אני כבר די סגור על על ה-AGV K1 אבל מכיוון שבאופנוסנטר יש ימי מבצעים בקרוב והמחיר שלה יהיה כמעט כמו המחיר בחו''ל, את הפריט הזה ספציפית כבר ארכוש כאן.

מה לגבי מעיל, כפפות, נעליים, מכנסי רכיבה?

יש כאן אנשים שהזמינו ציוד כזה מחו''ל ויכולים לתת המלצה?

יש הרבה התעסקות עם מכס ותקנים בהקשר של ציוד כזה?

הבדלי המחירים אחרי עלויות המשלוח וכל השאר, באמת גדולים?

או שבשורה התחתונה הבדלי המחירים לא גדולים ולא שווים את הסיכון של טעות במידה וכו'?

מניח שיש ציוד שאין לנו כאן בארץ. מה לגבי זה?

אם כן מחו''ל, אז מאיזה חנויות ומה עוד כדאי לדעת?

כל מי שיוכל לשפוך קצת אור על הנושא אני סופר אודה לו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ציוד בטיחות צריך אישור מכון תקנים או טכניון, כמו הקסדה. כל השאר לא צריך אישור,

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

זהו אז לפי מה שאני מבין, גם אם אני מוצא קסדה זולה ב300-400, העלות של המשלוח והבדיקה שהטכניון דורשים יחסלו את ההפרש.

אבל שדברים כמו מעיל וכפפות כן שווה להזמין מחו''ל.

מה דעתך?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דעתי האישית היא למדוד לפני שקונים. אם הפרש המחירים על אותו מוצר הוא עד 30% פחות, מחיר סופי כולל משלוח ומיסים, חד משמעית לקנות בארץ, יש אחריות ויש אבא ואימא, לא תמיד ממש טובים אבל קיימים. זאת דעתי האישית. בכל מקרה בשום אופן לא להזמין באליאקספרס או אתרים דומים. להזמין רק מחנויות רשמיות שאתה בטוח ב100% שאתה מקבל מוצר מקורי ולא חיקוי מעור סינטטי במקום מעור 2.5 מ"מ איכותי שיגן עליך כמו שצריך.

אל תסתכל אף פעם על מחיר המוצר עצמו אלא על החבילה הכוללת. בקניה ברשת זה מחיר המשלוח והמיסים ובארץ זה האחריות שאתה מקבל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כפפות הזמנתי מספר פעמים ורק פעם אחת לא יצא משהו. מגיני ברכיים גם הזמנתי פעם אחת והם אחלה!

אבל מעיל וקסדה ממליץ על לקנות בארץ. אין כמו ללמוד את המידה ורק אז לקנות. אופצייה נוספת זה אם אתה טס לחו"ל אז לקנות שם. אני חזרתי עכשיו מחו"ל והבאתי זוג כפפות לחורף ומעיל חדש.

אגב כפפות- למוטורייב, אבזריון ואופנוע סנטר (ובטח לרבים נוספים שאין לי ניסיון איתם ולכן לא מציין אותם כאן, אבל זה לא אומר שלא שווה לבדוק) יש המון פעמים מבצעים. לפני שנה רכשתי כפפות במחיר טוב שהיה ממש קרוב למחיר מחו"ל ולכן העדפתי לקנות כאן ועכשיו. בקרוב אני אצטרך שוב כפפות אז אבדוק שוב בארץ לפני שאני רץ לרשת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מגיני בירכיים בהחלט עדיף לרכוש מחו"ל.

קניתי svoyco מאיביי בשליש מחיר ממה שעלה בארץ ואת זה גיליתי בדיעבד. כשקניתי לא ידעתי שיש אותם בארץ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודשיים מאוחר יותר...

קסדה - רק מאמזון, רכשתי אחת והיא התעכבה במכס כנראה בגלל אותו טרטור שמעבירים את כולם.

אבל מדובר באמאזון אז כמובן שלא נדרשתי לשלם שקל נוסף והיא הגיעה אלי באיחור של כמה ימים.

מעיל, כמו שרשמו העדפתי למדוד ולקנות בארץ, מדדתי באחת החנויות אבל המחירים לעומת חול היו פשוט הזיה.

אותו מעיל בדיוק עולה פחות מחצי, יצאתי משם ופשוט ביצעתי הזמנה מאחת החנויות באינטרנט, במזל לא נתפס במכס אז יצא משתלם במיוחד.

כן אני יודע שזה הכי ישראלי למדוד פה בארץ ולהזמין מחול, אבל ההפרש היה יותר מפי 3 (עם החישוב שזה לא נתפס במכס).

לפחות יצאתי משם עם מגני ברכים חדשים.

כפפות גם הוזמנו דרך אמאזון, לא יודע מה מחירם בארץ פשוט קפצו לי במהלך הקניה של הקסדה אז פשוט הוספתי לעגלה.

לא יודע אם הייתי מזמין מעיל בלי למדוד אותו לפני, אתה צריך שהיה לך נוח ושהמגנים ישבו במקום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1576 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...