Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מבקש המלצה למיקסר

vogel
שימו לב! השרשור הזה בן 1633 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אוכל להמליץ בלב שלם על קיצ'ן איד, משרת אותנו נאמנה מזה כ-15 שנים. הייתה תקלה אחת בכל השנים הללו שהיא כולה באשמתנו (ניסיון שהתברר כטעות לעשות בצק קשה במיוחד בכמות לא הגיונית ) שגרמה לכשל בגלגל שיניים, הוחלף ב-150 ש"ח, מעבר לכך עובד מצוין ומוציא תוצאות טובות. אם רוצים, יש שלל תוספות שמיועדות למיקסר והופכות אותו לורסטילי מאד (למשל מכונת פסטה או מכשיר/מטחנה למילוי נקניקיות-עמו השתמשתי לא מעט בתקופה טרם עברתי לצמחונות.לדעתי לא שווה להזמין מכשיר כה כבד מחו"ל, עלויות המשלוח גבוהות, יש בעיה במימוש אחריות ולשלוח אותו חזרה מישראל יעלה כמו חצי מכשיר אם לא יותר.

כמה תיקונים ידידי.

אני ממש לא מנסה לשכנע את מאן דהוא לקנות דווקא מחול .

אבל חשוב שתדע, ניקח את אמזון כדוגמה, אוטומטית עפ"י חוקי האיחוד האירופי אתה מקבל 2 שנות אחריות. אם היצרן נותן עוד כמה שנים מה טוב.

במקרה של החזרה המוצר לאמזון אתה מקבל החזר מלא על דמי המשלוח. לעתים תקבל מוצר זהה ללא תשלום נוסף , יתכן ותקבל זיכוי מלא ללא צורך להחזיר את הישן.

והכי חשוב כשמוצר עולה 50% ממה שהוא עולה בארץ לדעתי מאוד משתלם לקנות מחול.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 45
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

יש בעיה נוספת במימוש אחריות - נושא המכס והמיסוי הישראלי, צורך בביורוקרטיה ואפשרות של תשלום מכס על המוצר המתוקן\חלופי.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היות ואני לא מכין לחם בכמויות מסחריות, אני מאוד אוהב ללוש עם הידיים. הרבה יותר קל לי להגיע למידת גמישות רצויה בתחושה, אבל זה מצריך ניסיון ולא מעט טעייה.

כמו בהרבה דברים בחיים, אם בוחנים לרגע איך זה עובד בעסק אמיתי שצריך לפרנס משפחות, מגלים שאפילו במאפיות הצרפתיות

המפונפנות והמפולצנות ביותר יש מכשיר לישה חשמלי שעושה את רוב העבודה השחורה (רץ לו באיטיות במשך דקות ארוכות ברקע) -

ורק השלבים האחרונים מתבצעים ידנית.

את המיקסר קניתי בגלל אשתי וממש לא אכפת לי ללוש ביד, אבל אפילו במסגרת ביתית

זה פשוט קיצוץ נטו של 10 דקות עבודה בלי שום ערך מוסף.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אה ברור, לרגע לא טענתי שזה יותר איכותי. אני פשוט אוהב את זה. במקרה שלי זה יוצא לי גם יותר טעים, לדעתי. אולי אני סתם מדמיין.

גם שוב, אני מכין אולי פעם בחודש, אז לא אכפת לי 10 דקות וקצת עבודה. זה חלק מהכיף. מי שלחם עסק או בכמויות גדולות אצלו, חד משמעית מערבל.

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך נחשב מיקסר kitchen-aid?

Sent from my Redmi 5 Plus using Tapatalk

Kitchen aid נחשב לטוב ביותר במבחן שנעשה בארץ.

[video=youtube_share;DAQw2GHFFLE]

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אגב לישה ביד מול מכונה:

אישתי (שאגב היא תמיד צודקת), עובדת עם קיצ'ן אייד.

לטענתה המכונה עדיפה כי הבצק יוצא טוב יותר: בלישת יד הבנאדם מתייאש מהר בגלל דביקות הבצק ומוסיף קצת קמח (או נסורת/שבבי מתכת וכו', כל אחד כמובן לפי טעמו), ובכך בעצם פוגע ביחסי הכוחות של קמח ~ נוזלים.

המכונה לעומת זאת לא מתייאשת ושומרת על יחסים נכונים עד לקבלת בצק אחיד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למישהו יש במקרה kmx750?

קערה 5 ליטר ומנוע 1000w ב-1150 דרך ksp,

נראה כמו אחלה אופציה.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

HU:PIONEER 5850MP,COMP:RAINBOW DREAM LINE SLX265,AMP1:JBL 75.4,AMP2:BAZOOKA ELA60.2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המחיר אטרקטיבי אבל!!!

קח בחשבון שברימאג נותנים היום ב1490

שירות vip

הדרכה בבית

מיקסר חלופי במקרה תלקה

9 שנים נוספות למנוע

מ. בשר ב 99₪, אביזר חובה.

סדנה של קורין גורן בחינם, בשווי 699₪.

וגם שירות יבואן הרשמי

טויוטה קורולה ספייס 2019

מאזדה 3 ספיריט 2014 2.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נצלש. יש לי Kenwood KMC550 ותיק. המתאם המסתובב העליון עליו שמים אביזרים מהירים כמו קוצצים ובלנדר נשחק. יש למישהו מושג איך קוראים לחלק הזה שאוכל לחפש לקנות? לא הצלחתי למצוא.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הזמנתי במבצע של ברימאג kmx750,

כולל מיקסר חלופי לשנה ראשונה,

העדכן עוד שנה.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

HU:PIONEER 5850MP,COMP:RAINBOW DREAM LINE SLX265,AMP1:JBL 75.4,AMP2:BAZOOKA ELA60.2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נמסיס צלם את החלק.
טוב מצאתי, זה נקרא spigot כנראה. הכי זול שמצאתי זה בסביבות 100 ש"ח מאנגליה בדואר רגיל. יש למישהו מושג איפה אפשר למצוא זול יותר? 1aeaa280ce2b1ba3e6a2039d18ce6881.jpg

טוב, לאחר חיפוש מעמיק יותר, זה נקרא pulley ולא spigot. עדיין מתקשה למצוא בשילוח זול.

עריכה אחרונה על ידי Nemesis
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...