Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מבקש המלצה למיקסר

vogel
שימו לב! השרשור הזה בן 1654 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לא שישי השחור ולא נעליים ולא חו״ל ולא שמול.

המחירים בארץ סבירים, ההבדל זעום בגלל שהמוצר כבד, רק צריך לחפש קצת.

קנווד kenwood סבבה, kitchenaid גם סבבה, שניהם מאוד ותיקים בתחום ומפגינים אמינות טובה.

אצלי יש bosch בערך באותה רמת מחירים וגם הוא סבבה למרות שהוא בבירור מתעוות יותר בהשוואה לשני האחרים.

בדיעבד הייתי צריך לבחור במשהו עם קצת יותר ברזל ופחות פלסטיק, אבל כל עוד הוא עובד - אין תלונות.

הגורם מספר אחת למוות מוקדם של כל המוצרים האלה, לא משנה כמה עלו לך, הוא ערבול בצק במהירות גבוהה מדי.

רואים את זה מעולה בזאפ (״התפגר לי, נשבר לי, אכלו לי שתו לי״) -

90 אחוז מהתקלות נובעות משימוש תקול. תקפיד על המהירויות הנמוכות בלבד לבצק ויהיה בסדר.

בדיוק. מילה במילה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 45
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אצלנו יש את הקנווד אבל לא את ה-kMix אלא מסדרת מייג'ור.

פחות מעוצב אבל יותר פונקציונלי. יכול לקבל אביזרים שסדרת kMix לא יכולה כי יש לה רק את החיבור הקידמי ולא את העליון.

הנוכחי הוא כבר השני אצלנו, הקודם החזיק כ-12 שנים, כולל לא מעט הכנת בצק ללחם. הוא הוחלף כי החיבור של ווי הלישה נשחק והתחילה לצאת ממנו נסורת מתכת דקה, בגלל שוו כבר לא ישב היטב במקום שלו ובזמן הלישה הוא היה זז ושוחק את אזור החיבור.

לא כל רכב צריך להיות שיא הריגוש, אבל שיהיה משהו. מנוע. אם לא מנוע, עיצוב. אם לא עיצוב, נוחות. אם לא נוחות, לפחות שהגיר יהיה ידני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני מדבר על מייג'ור. משמש גם כבלנדר (התוספת נרכשה מאמאזון בריטניה). על מטחנת הבשר ויתרנו, יש מכשיר ייעודי (בעבר מולינקס וכעת בוש). אם לא הזכרתי, אשתי אופה בממוצע 2 ככרות לחם (כבד!) ושתי חלות מדי שבוע, חוץ מהעוגות.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היא אופה בתנור. אין לנו אופה לחם ייעודי.

מתכונים? מחכה שתהיה זמינה לעניין. יש לנו כרגע שיפוצניק בבית. הכיכרות יוצאות נמוכות אבל מה זה עשירות.

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני זוכר כבר טרד מיקסרים, כתבתי שם (והוא עדין רלוונתי גם היום) שיש לי קנווד עם מלא אביזרים (יש לי דגם עם חיבור קדמי ועליון, אז איזהשהו מיגור כנראה) ואני ממש מרוצה ממנו, אני עושה הכל החל מלהקציף שמנת וחלבונים ועד בצקים ללחם, מטחנת בשר מעולה ומרדד פסטה שאני ממש אוהב - עובד ועובד ועובד ועובד

נסיון שלי עם קיצן אייד אצל חברים היה נחמד ועשה רושם של מתחרה טוב.

אתר הבישולים שלי:

DrorZi.com

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קיצ'ןאייד זה קנווד,רק משום מה הפרידו ביניהם לפני מלא זמן

יעני בכל מקרה קנית קנווד,לא משנה איזה סדרה שלהם (קיצ'ןאייד,קמיקס,מייג'ור,והלאה)

GTI

I'm not insane,My mother had me tested

סאאמק כולכם.

:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא לפי הויקיפדיה - שם קיצ'ן אייד משוייך לוירלפול האמריקאית וקנווד לדלונגי האיטלקית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קיצ'ןאייד זה קנווד,רק משום מה הפרידו ביניהם לפני מלא זמן

יעני בכל מקרה קנית קנווד,לא משנה איזה סדרה שלהם (קיצ'ןאייד,קמיקס,מייג'ור,והלאה)

זה שטות מוחלטת. וקיטצ'נאיד זה לא קנווד בכלל. וזה בכלל לא משנה מי יותר טוב, זה דומה לויכוח על אנדרואיד ואייפון.

מה שבטוח שקנווד זול הרבה יותר באותה קטגוריה ונותן חבילה יותר טובה לכסף.

המיקסרים של קנווד זה

Km336

קערה קטנה נירוסטה 4.6 ליטר

800 w

שנה אחריות לבן בלבד

Km630

קערה 6.7 פלסטיק ליטר 900w לבן בלבד

1+9 שנים למנוע

Km636

קעקה 6.7 נירוסטה 900 w לבן בלבד

Kvl4100

קערה 6.7

1200w לבן +כסוף

1+9 שנים למנוע

Kvl6100

6.7 קערה נירוסטה כולל ידיות

חצי לבן חצי כסף, ויש סדרת צבעים חדשה, 6.7 ליטר 1400w

1+9

Kvl6300 -

קערה 6.7 נירוסטה כולל ידיות כסוף בלבד, דגם יוצא.

1400w

1+9

Kvl8300-

קערה 6.7 נירוסטה כולל ידיות, המיקסר הכי טוב שיש!!!

תאורת לד 1700w

עושה 2 קילו קמח

Kmm060-

6.7 ליטר נירוסטה +ידיות

מגיע עם בלנדר זכוכית + וו לישה סיליקון.

2 הלבשות מנוע למעלה.

1500w

1+9

Kcc9040s-

6.7קערה 1500w

מיקסר מבשל, עם תחתית אינדוקציה.

מיקסר שמבשלים בו את כל העונה הנוכחית של מאסטר שף.

לפני שאתם קופצים לחנות, תשמעו תג מחיר

5500-5900₪

1+9

ככלל מיקסרים עד 1000w

עושים גג קילו קמח

וזה עולה לפי העוצמה לכיוון 2 קילו בדגם 8300.

זה המקסימום.

הבעיה שאנשים קונים מיקסר ומעמיסים עליו יותר ממה שהוא בנוי וגומרים לו את הגיר / מנוע.

כמו כל מוצר, זה מוצר שדורש קריאת הוראות הפעלה של היצרן וביצועם בפועל.

מקווה שעזרתי לכם.

בנושא האחריות, מדובר על ברימאג בלבד ולא פרלל.

ואני ממליץ בחום תמיד לקנות מיבוא רשמי, במיוחד מוצרים יקרים שיש סבירות גבוהה שיצטרכו שירות.

עריכה אחרונה על ידי timur2008

טויוטה קורולה ספייס 2019

מאזדה 3 ספיריט 2014 2.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקיי,מסתבר שטעיתי והוטעתי :) (ככה הבנתי מכמה סוכני מכירות וכמה אנשים במשפחה שרכשו מיקסרים לאורך השנים)

לרכוש מיבואן רשמי פחות הבעיה - הבעיה מתחילה בשירות (זאפ מלא בביקורות ותגובות על שרות קלוקל)

GTI

I'm not insane,My mother had me tested

סאאמק כולכם.

:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זאפ מלא בעיקר באנשים שלשו בצק במהירות גבוהה. ברצינות, אני לא צוחק, קראתי בעיון בזמנו שלל ביקורות עד שנפל לי האסימון...

נו, שמישהו יקרא בארץ הוראות?! איך כתב פה לא-זוכר-מי, זה לא בתרבות.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מסכים שלעוגות בחושות ובצקים קלים לגמרי אפשר ללכת על אופציה זולה מאוד.

היות ואני לא מכין לחם בכמויות מסחריות, אני מאוד אוהב ללוש עם הידיים. הרבה יותר קל לי להגיע למידת גמישות רצויה בתחושה, אבל זה מצריך ניסיון ולא מעט טעייה.

אם הייתי מכין לחם כל שבוע לגמרי הייתי קונה מיקסר טוב. חשוב ללוש אותו במהירות נמוכה אחרת יוצא כבד ובצדקי מדי.

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוכל להמליץ בלב שלם על קיצ'ן איד, משרת אותנו נאמנה מזה כ-15 שנים. הייתה תקלה אחת בכל השנים הללו שהיא כולה באשמתנו (ניסיון שהתברר כטעות לעשות בצק קשה במיוחד בכמות לא הגיונית ) שגרמה לכשל בגלגל שיניים, הוחלף ב-150 ש"ח, מעבר לכך עובד מצוין ומוציא תוצאות טובות. אם רוצים, יש שלל תוספות שמיועדות למיקסר והופכות אותו לורסטילי מאד (למשל מכונת פסטה או מכשיר/מטחנה למילוי נקניקיות-עמו השתמשתי לא מעט בתקופה טרם עברתי לצמחונות.לדעתי לא שווה להזמין מכשיר כה כבד מחו"ל, עלויות המשלוח גבוהות, יש בעיה במימוש אחריות ולשלוח אותו חזרה מישראל יעלה כמו חצי מכשיר אם לא יותר.

בעלים גאה :inlove: של פיאט 124 ספיידר 1800.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אגב, החלפת גלגל שיניים בקיטשן אייד זו בעיה די ידועה.

אפשר די בקלות להחליף לבד, הגלגל עצמו עולה דולרים בודדים ואם מחליפים את כל הגיר ~ 20 דולר.

אבל בסה"כ מדובר בסוס עבודה רציני מאוד.

הסרטון הזה מראה החלפה של גלגל בודד ~ 10 דקות עבודה.

החלפת הגיר במלואו פחות משבע

קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...