Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איזה מסיר שריטות אתם ממליצים?

שימו לב! השרשור הזה בן 1647 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

איזה מסיר שריטות קלות מאוד מפח שחור מטאלי אתם ממליצים?

swirlX או

GS27 משהו אחר בכלל?

ושאלת המשך האם כדאי למרוח על האזור (איטום או וקס כלשהו) לאחר שימוש במוצר?

תודה לעוזרים (תמונות של המוצרים מצורפות)

8130585_8130585_enlarge.jpg

8221047_8221047_enlarge.jpg

עריכה אחרונה על ידי ben_ezra
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מכיר את הסווירל הראשון, אבל בעקרון אני משתמש ב ultimate polish שלהם במקום, כי הראשון ששמת בתמונה דיי חלש לעומתו.

להסיר שריטות מחלק קטן או מחלק גדול כמו מכסה מנוע וכדומה?

רק אתמול עברתי עם פד HEX כתום של כימיקל, האולטימייט קומפאונד של מגווירס וקיבלתי תוצאות טובות מאוד אפילו עם פד ידני, העבודה נקודתית על מקומות מסויימים.

אם אתה הולך לעבוד ידנית על חלקים גדולים לא ממליץ כי זו עבודה לא קלה.

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי על המכסה מנוע אזור של שריטות קלות כאלה מענפים דקים שאם אני מעביר סמרטוט רטוב זה נעלם עד שזה מתייבש.

דווקא ממה שראיתי swirl X יותר אגרסיבי מהתכשיר שרשמת אז באמת אולי לא עדיף, לא צריך למרוח אחרי זה משהו שהצבע לא יפגע מהפוליש?

תודה,

עריכה אחרונה על ידי ben_ezra
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האולטימייט קומפאונד הכי אגרסיבי מבין סוגי הפולישים שלהם, הסווירל X הוא מאוד עדין לעומתם, לפי מה שכתוב באתר והפורום של מגווירס.

מהנסיון שלי האולטימייט מעולה, עבדתי איתו ידנית והסרתי שריטות קלות גם כן מידית הדלת וכאלה ענפים שהשאירו לי בצד שריטות עדינות בלכה.

לאחר פוליש תמיד מורחים ווקס או אוטם צבע, זה MUST בשבילך

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ultimate polish לא מתאים לשחור מטאלי לפי מה שרשום מאחורה

האולטימייט קומפאונד כן?

ואם אני עושה רק על קטע מהמכסה מנוע לשים וקס על כל האוטו או רק על המכסה?

אני מפחד שאחרי טיפול נקודתי יהיה לי הבדלים בצבע

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחרי כל פוליש חייבים לשים הגנה מעל הצבע. (אוטם צבע וכד')

הבדלי צבע לאחר פוליש מקומי רואים על צבע לא מטופל ועל צבעים כהים. אם הרכב שלך לא עבר פוליש בשנים האחרונות

אולי הגיע הזמן לעבור על כל הרכב. (טיפול דיטיילינג כללי)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מתחיל ב 1500 ש"ח ומגיע לכמה אלפים. תלוי ברמת הפוליש (כמה שלבים) מצב הרכב, סוג החומרים, סוג הציפוי/אוטם צבע וכד'

תבדוק מול עוסקים בתחום, שים לב שלא כולם עושים תיקוני צבע. ( תחום לא מפותח בארץ)

בבקשה.

https://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?667140-%D7%A8%D7%99%D7%9B%D7%95%D7%96-%D7%A1%D7%93%D7%A0%D7%90%D7%95%D7%AA-%D7%93%D7%99%D7%98%D7%99%D7%99%D7%9C%D7%99%D7%A0%D7%92-%D7%9E%D7%95%D7%9E%D7%9C%D7%A6%D7%95%D7%AA-%D7%91%D7%90%D7%A8%D7%A5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חשבתי לעשות אצל מישהו מקצוען וזהו אבל כולם ממליצים על נאנו וכל אלה שאז כל שנה צריך לעשות מחדש וזה להתחתן איתם בערך.

או שכדאי פשוט לעשות אצל מישהו פוליש וקס רגיל וזהו?

תודה על העזרה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם בפוליש אתה מעוניין - ראיתי שסמראט דיטיילינג יצא במבצע של פוליש כל הרכב תלת שלבי (לרב פרטי) וציפוי קרמי GYEON ועם מדבקת PPF לפנסים סביב 1800 ש"ח, זה שווה מאוד.

עשיתי אצלו לפני שנתיים לרכב שלי ויצאתי מרוצה ביותר. ממליץ אפילו לבדוק אצלו הוא עד סוף החודש כמדומני עושה את המבצע הזה כי הוא עובר מקום

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מגוואיירס קורקשן קומפאונד עשה אצלי עבודה מדהימה בכמה רכבים עם מכונה רוטורית חזקה ופד חיתוך, כמובן שלסיום צריך פוליש עדין ופיניש כדי לקבל תוצאה טובה יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1647 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...