Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב עם 7 מקומות תקציב 100-150K

oriab
שימו לב! השרשור הזה בן 1675 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אם שיקולי תקציב אז בכ ₪80000 אתם קונים C4 פיקאסו קצר 2016 יד1 פרטית עם 40K קמ.

סתם לדוגמא :

https://www.yad2.co.il/vehicles/private-cars/citroen-c4-picasso?manufacturer=30&model=1348&subModel=28475

רוצים מודל 2017? תוסיפו עוד ₪10000 . זול משמעותית מאוטלנדר שחוט מליסינג שמצאתם .

זה בהנחה שאין ילד רביעי בדרך...

ולפיקאסו יש שלושה כסאות מלאים ומיזוג בשורה שנייה (לאוטלנדר רק 2.5 מקומות ואין מזגן )

ניתן גם למצוא מלובינסקי טרייד.

עריכה אחרונה על ידי save
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדיוק מה שאני עשיתי.

קניתי C4 Picasso קצר שנת 2016 מטרייד מוביל (שם מוצאים את הרכבים הפרטיים של לובינסקי. בלובינסקי טרייד מוצאים את יוצאות הליסינג וההשכרה).

עדיף על פני אאוטלנדר, ובשנים האלו הוא מגיע עם מנוע 1.6 עם 165 כוחות סוס, אז הוא גם לא איטי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא כל כך סומך על סיפורי ליסינג פרטי במגרשי מכירה של חברות ליסינג, ללא מסמכים על כך.

אם אין מסמך שהוא הסכם על ליסינג פרטי, מבחינתי רכב כזה הוא ליסינג תפעולי מרובה נהגים. וזה נראה כבר פחות אטרקטיבי .

על רישיון הרכב רשום פרטי ולא סחר/ליסינג וכו׳

חוץ מזה אפשר לבקש מסמך כזה כיוון שהרכב נקנה מאלבר עצמם אז אני מתאר לעצמי שניתן לקבל את הסכם הליסינג.

אם שיקולי תקציב אז בכ ₪80000 אתם קונים C4 פיקאסו קצר 2016 יד1 פרטית עם 40K קמ.

סתם לדוגמא :

https://www.yad2.co.il/vehicles/private-cars/citroen-c4-picasso?manufacturer=30&model=1348&subModel=28475

רוצים מודל 2017? תוסיפו עוד ₪10000 . זול משמעותית מאוטלנדר שחוט מליסינג שמצאתם .

זה בהנחה שאין ילד רביעי בדרך...

ולפיקאסו יש שלושה כסאות מלאים ומיזוג בשורה שנייה (לאוטלנדר רק 2.5 מקומות ואין מזגן )

ניתן גם למצוא מלובינסקי טרייד.

לצערי לי ולסביבה הקרובה שלי אין רשמים טובים מרכבים צרפתיים בכלל וסיטרואן בפרט...

אם יש לכם הצעות לרכבים נוספים בעיקר יפנים שיש להם יחסית שוק אשמח לשמוע...

עריכה אחרונה על ידי oriab
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עם סטיגמה צרפתית קשה להתווכח. אם ככה לך על האוטלנדר. הוא יחסית הכי זול בין היפניות ועם תדמית טובה. אם יקר תרד שנתון.

עריכה אחרונה על ידי save
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1675 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...