Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

צמיגי GoodYear Efficient Grip Performance, לא איכותיים כמו שחשבתם..

arco1
שימו לב! השרשור הזה בן 1650 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

עוד נהג ממוצע שלא בודק את הצמיגים שלו.

הציפיה שלי הייתה בשלב הזה כבר להפטר מהאוטו, לצערי זה מתעכב. ציפיה2 הייתה שהצמיגים ישרדו עד אז. אבל עקרונית אתה צודק, כנראה צריך להקפיד יותר כשהצמיגים מגיעים לגיל הזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 42
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

זה או שתחליף את הצמיגים או שתוריד ממחיר הרכב במעמד המכירה,

אני הייתי מחליף, בנתיים עד המכירה תנהג עם צמיגים טובים יותר.

דרך צלחה ובהצלחה במכירה

Volkswagen Polo GTI 2020 - White

Skoda Fabia 2015 - Style, White & Black (sold)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^בגדול כן, אבל לא היו חתיכות גדולות כאלה שנפלו.

זה או שתחליף את הצמיגים או שתוריד ממחיר הרכב במעמד המכירה,

אני הייתי מחליף, בנתיים עד המכירה תנהג עם צמיגים טובים יותר.

דרך צלחה ובהצלחה במכירה

תודה, כבר הוחלפו. הרכב לא שלי, אז לא אני אמכור אותו. לכן גם הצמיגים לא בהכרח טובים יותר כי הבוס החליט שבשביל חודשים ספורים הוא לא יקנה צמיגים איכותיים. לא התווכחתי, כי סיניים אמורים לעשות עבודה סבירה תקופה כזו. הם כן עדיפים בנוחות, אבל יש להם גם חסרונות אפילו לעומת צמיגים ישנים של גודייר.

לי גם היה נסיון לא מוצלח עם הצמיגים הנ"ל,הם פשוט לא שורדים,לעומת המישלין פראמסי 3 שלא רצו למות וגם היו טובים יותר לנסיעה/נהיגה.

כן, ראיתי גם מבחנים שתוצאתם היא שבסך התכונות פרימסי4 (דגם עדכני מה-3) טובים ביותר למשפחתית יחד עם קונטי פרמיום קונטקט6, כאשר הקונטי בכלל לא נמכר בארץ, לפחות לא ראיתי ברשת. בכל מקרה, לדעתי גם קונטי לא ישרוד את כמות הק"ם שמישלין מסוגל. בקיצור הצמיג ברכב הבא יהיה פרימסי4, אולי בעוד כמה שנים אציין את מצבם אחרי תקופה דומה לגודייר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^בגדול כן, אבל לא היו חתיכות גדולות כאלה שנפלו.

תודה, כבר הוחלפו. הרכב לא שלי, אז לא אני אמכור אותו. לכן גם הצמיגים לא בהכרח טובים יותר כי הבוס החליט שבשביל חודשים ספורים הוא לא יקנה צמיגים איכותיים. לא התווכחתי, כי סיניים אמורים לעשות עבודה סבירה תקופה כזו. הם כן עדיפים בנוחות, אבל יש להם גם חסרונות אפילו לעומת צמיגים ישנים של גודייר.

כן, ראיתי גם מבחנים שתוצאתם היא שבסך התכונות פרימסי4 (דגם עדכני מה-3) טובים ביותר למשפחתית יחד עם קונטי פרמיום קונטקט6, כאשר הקונטי בכלל לא נמכר בארץ, לפחות לא ראיתי ברשת. בכל מקרה, לדעתי גם קונטי לא ישרוד את כמות הק"ם שמישלין מסוגל. בקיצור הצמיג ברכב הבא יהיה פרימסי4, אולי בעוד כמה שנים אציין את מצבם אחרי תקופה דומה לגודייר.

הפרמיום קונטקט 5 שלי שרדו 90 אלף קילומטר ו 4 שנים

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

65,000ק"מ על ציר קדמי ללא רוטציות זה הרבה מאוד, אין פלא שהצמיגים נגמרו.

קרע כמו שאתה מתאר מזכיר נסיעה בדרכי אפר, סבסוב על משהו חד, מכה רצינית ממדרכה וכד'.

לחילופין אם נסעו אגריסבי עם הצמיגים אז זה גם סביר שהם יתפרקו אחרי 65אק"מ

תוכל לצרף עוד תמונות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסיטרואן שלי נועלת GOODYEAR EFFICIENT GRIP כבר חצי שנה על הכביש, מעניין איך הם יחזיקו מעמד. אני מבסוט מהם כי הם שקטים ואוחזים טוב, מעניין איך זה יהיה על כביש רטוב(חורף)

אני: כמה שתית שוב ?

נהג שיכור: "וואלה לא הרבה, רק בקבוקיים"

(שיחה עמוקה ביני לנהג שיכור)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

GoodYear-Efficient-Grip-Performance לדעתי הצמיג הכי טוב בשוק, היו לי כאלה 4 וחצי שנים ונהנתי מכל רגע איתם.. שקטים נוחים ואוחזים מצוין, אז עלית על אבן חדה וקרה המקרה, לך תדע אם צמיג אחר היה אוכל פנצ'ר או פיצוץ. אין פלא שהחזיקו לך 65 אלף ק''מ.

מנגד כל דגם מישלין שאני רואה אחרי שנה וחצי שנתיים מתייבשים בצורה מסכנת חיים (קרה לי מקרה שהחלקתי בבלימה מרוב שהתייבשו), בחיי צמיגים סינים לא מתפוררים כמוהם.

HYUNDAI ELANTRA '17 
TOYOTA Corolla '08

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1650 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...