Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

צמיגי GoodYear Efficient Grip Performance, לא איכותיים כמו שחשבתם..

arco1
שימו לב! השרשור הזה בן 1650 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ראיתי שאנשים כאן חושבים שהצמיגים האלה טובים ואולי אפילו מתחרים במישלין. אז אצרף כאן תמונה שהייתי בשוק ממנה. גיליתי את זה כאשר חיפשתי אבן תקועה ביום שישי האחרון.. אציין שהצמיג על הרכב 3 שנים. הזוג השני הוא מישלין אנרג'י והוא 4 שנים על הרכב ובמצב מעולה. הדבר היחיד שניתן להגיד להגנת הגודייר (אין באמת הגנה לצמיג שמתפרק לו), זה שמישלין היו רק שנה מקדימה ו-3 שנים על הציר האחורי וגודייר כל ה-3 שנים היו על הציר הקדמי. בצילום רואים חתיכות גדולות שהתפרקו להם, יש גם פה ושם מלא פגיעות קטנות יותר.

GYdead.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 42
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אז עשית מחקר מעמיק של 2 צמיגים וקבעת שהצמיגים לא איכותיים כמו שכולם(כולל אנשים שנוסעים איתם שנים) חושבים

לפעמים נופלים על צמיגים דפוקים, לפעמים יש בעיות איזון/פרונט לא מכוון, ולפעמים חושבים שהרכב הוא ג'יפ רנגלר

אני נסעתי על מגוון צמיגים והגודייר האלה הכי טובים שנסעתי עליהם, בהפרש (ניסיתי כמה סוגים - פירלי, דנלופ, גודייר אחרים פאלקן ועוד).

עריכה אחרונה על ידי aviaviavi
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה רכב זה, וכמה קילומטרים הרכב עבר?

זה שהמישלין היו רק שנה קדימה והגודייר שלוש מונע יכולת השוואה פה. מאחור יש צמיגים שנשמרים שנים כמו חדשים, במיוחד אם זה רכב עם נטיה חזקה לתת היגוי.

מה שכן... האחיזה של הגודייר מזמינה לנצל אותה, והשחיקה שלהם לא קטנה כאשר מאמצים אותם.

בהחלט לא צמיג לקילומטרג' גבוה, זה אחד החסרונות המוכרים שלו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פוקוס דור 2. 65 אלף בערך הגודייר עברו. נהיגה רגועה 99% מהזמן.

אציין שהצמיג הוא טוב ואין מה להשוות בינו לבין צמיגים סיניים למשל מבחינת נהגיה, בלימה וכו', אבל הוא נשחק די מהר והתפרקות של ממש בוודאי שלא ציפיתי לראות.

עריכה אחרונה על ידי arco1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

,,,,

הדבר היחיד שניתן להגיד להגנת הגודייר (אין באמת הגנה לצמיג שמתפרק לו), זה שמישלין היו רק שנה מקדימה

ו-3 שנים על הציר האחורי , וגודייר כל ה-3 שנים היו על הציר הקדמי.

תמיד הצמיגים הקדמיים נשחקים יותר ומקבלים יותר פגיעות חיצוניות.

הם פוגשים את שולי המדרכות, יש עלייהם יותר מאמצים ושחיקה כאשר מפנים את ההגה בעמידה במקום

יותר בלאי בנסיעה כאשר ההגה פונה ויותר משקל נשען עלייהם.

בעוד שהצמיגים האחוריים נשארים על ציר ישר כל הזמן, ולא נפגעים מפגיעות בפינות מדרכות.

לכן גם כדאי לבצע הצלבת צמיגים אחת לשנה - כך העומסים מתחלקים והצמיגים נשחקים באופן די דומה.

אייל.

עצמאי בשטח - 1 מטר מהצד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי באמת להבא אעשה הצלבה. אגב יש מצב שאפשר לממש אחריות על הצמיגים האלה? ממה שזכור לי יש 4 שנים אחריות. או שיטענו שזה בלאי טבעי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה רציני? אחרי 65000 ק"מ לממש אחריות?

היית צריך להחליף אותם מזמן.

המשוואה די ברורה: צמיג שנותן ביצועי כביש טובים יותר הוא בעל אורך חיים קצר יותר. וצמיג שנותן אורך חיים ארוך הוא בעל ביצועי כביש פחותים.

העניין שהצמיגים בציר הקדמי נשחקים יותר, זה נכון בהנעה קדמית בלבד. יש לזה 2 פתרונות: או להחליף קדימה אחורה במחצית חיי הצמיגים. או לקנות מדי פעם זוג חדש (בתנאי שניתן להשיג את אותו דגם שמותקן על הרכב), לשים את הזוג החדש על הציר האחורי ולהעביר את הצמיגים מהציר האחורי לקדמי.

עמוס

וַיִּשְׁמַע אַבְרָם, כִּי נִשְׁבָּה אָחִיו; וַיָּרֶק אֶת-חֲנִיכָיו יְלִידֵי בֵיתוֹ, שְׁמֹנָה עָשָׂר וּשְׁלֹשׁ מֵאוֹת, וַיִּרְדֹּף, עַד-דָּן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא רשמתי שעשיתי מחקר, שיתפתי תמונה ומה אני חושב על זה בסה"כ. אתה מוזמן להתעלם ולהמשיך להשתמש בצמיג..

אולי לא כתבת שעשית מחקר אבל יצאת בכותרת די בומבסטית, שהייתי בטוח שזה יהיה לינק למחקר מעמיק שנעשה במשך שנים, ובסופו של דבר זו חוויה אישית(ומבאסת)

האמת שעכשיו אני לא עם הצמיג הזה(עדיין עם הצמיג שהגיע עם הרכב שקניתי) אבל הגודייר הוא האופציה העיקרית בהחלפה הבאה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש מחקר מעמיק שטוען שמישלין שומרים על התכונות שלהם לאורך השנים יותר טוב מצמיגים אחרים, אם תרצה אעשה מאמץ ואחפש אותו. סה"כ חשבתי שחוויתי את זה על בשרי.

אתה רציני? אחרי 65000 ק"מ לממש אחריות?

באחריות לא מציינים ק"ם, רק 4 שים, לא? אחרי איזה ק"ם כבר לא הגיוני לבדוק בכלל את עניין האחריות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עברו שלוש שנים, הגיע הזמן להחליף.

הצמיגים עשו את שלהם בזמן טוב.

צמיגים קדמיים תמיד נפגמים יותר בהשוואה לאחוריים (במיוחד בהנעה קידמית)

Volkswagen Polo GTI 2020 - White

Skoda Fabia 2015 - Style, White & Black (sold)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פאקינג 65k?

אין לי מושג על מה אתה מתלונן, זה המון לצמיג הזה.

שוב, הוא נשחק יותר מצמיגים אחרים. אבל 65k בשלוש שנים זה לא רע אפילו לצמיג רגיל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי בטוח שבנסיעה ממוצעת (15K ק"מ) צמיג מחזיק בין 3-4 שנים בנהיגה מנהלתית.

קטע...

האמת על באמת מאת דן אריאלי.

ספר שרשום בו את כל האמת בפרצוף שלנו :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בכל מקרה אני בעד להחליף צמיג כל 3 שנים. שחיקה זה דבר אחד, אבל שהצמיג יתחיל להתפרק לי אחרי 3 שנים? ולא שעשיתי 40K בשנה, כן. מהשרידות שהמישלין מפגין חשבתי לעדכן את הפוליסי ל-4 שנים. אצמד מעכשיו למישלין בלבד, עושה רושם שיש להם פוטנציאל לשרוד גם 100 אלף בכבוד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מבין את מה שרשמת ובכל זאת, איכות הכבישים בארץ, השמש, ואולי אף הפנצרים (אם היו), יכולים מאוד להשפיע.

זה יכול לקרות ולא הייתי פוסל צמיג על סמך זה. מדובר באחת החברות האיכותיות שיש במיוחד סוג הצמיג שיש לך.

האמת על באמת מאת דן אריאלי.

ספר שרשום בו את כל האמת בפרצוף שלנו :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1650 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...