Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מימון רכב יד 2 או לחסוך במזומן?

lior00
שימו לב! השרשור הזה בן 1677 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום רב

אני רוצה לקנות יונדאי i35 שנת 2014 ואני מתלבט על אופן התשלום קודם כל יש לי סכום של 15 אלף בצד אני מאמין ב3.5 חודשים אוכל להשיג את הכסף הזה במזומן (סכום של 50 אלף פלוס מינוס לפי אתר יד 2) השאלה אם עדיף לקנות את הרכב דרך יד 2 במכה אחת במזומן או לנסות על "מימון רכב" מחברות שונות?

ממה שידוע לי הבנתי שמימון רכב עדיף מהבנק בגלל ריבית נמוכה השאלה אם יש להם דרישות מסויימות (חוץ מערבים) נניח משכורת מסויימת מסגרת אשראי מסויימת? (המסגרת אשראי שלי היא 10 אלף אם זה משנה) אשמח לקצת יידע על איך לתכנן את הקנייה בעבר קניתי רכב מיד 2 במזומן אבל הסכומים עולים אז אולי מימון רכב זה נחשב אופציה יותר טובה שלא צריך במכה אחת לתת את הכסף?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תנאי הלוואה הם עניין אישי. אין דין מי שמחזיק בבנק יתרות גדולות ומכניס הכנסה שוטפת מכובדת כדין צעיר עם חסכונות זעירים והכנסה שאינה יציבה. לכן ההכלללה שלך "ריבית נמוכה" לא רלוונטית, צריך לדעת מה התנאים המוצעים לך. וכמובן שהשאלה הגדולה היא האם ההכנסה מהשקעת הכספים עולה על הרבית שתשלם, עניין ממש לא מובטח.

אם מדובר על תזמון רכישת הרכב - זה נגזר מצרכיך. אם מדובר ברכב חיוני קנה עכשיו ושלם רבית. אם ברכב שנועד רק כפינוק\נוחות, אבל אתה יכול לחיות בלעדיו - המתן עד שהכסף יהיה ברשותך.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תנאי הלוואה הם עניין אישי. אין דין מי שמחזיק בבנק יתרות גדולות ומכניס הכנסה שוטפת מכובדת כדין צעיר עם חסכונות זעירים והכנסה שאינה יציבה. לכן ההכלללה שלך "ריבית נמוכה" לא רלוונטית, צריך לדעת מה התנאים המוצעים לך. וכמובן שהשאלה הגדולה היא האם ההכנסה מהשקעת הכספים עולה על הרבית שתשלם, עניין ממש לא מובטח.

אם מדובר על תזמון רכישת הרכב - זה נגזר מצרכיך. אם מדובר ברכב חיוני קנה עכשיו ושלם רבית. אם ברכב שנועד רק כפינוק\נוחות, אבל אתה יכול לחיות בלעדיו - המתן עד שהכסף יהיה ברשותך.

אשמח שתנסה להגדיר ריבית נמוכה/גבוהה יודע לי שריבית טובה (נמוכה) היא בין 4-6% מההלוואה אז כמה זה ריבית גבוהה?

אם המימון הוא דרך הבנק יש צורך במסגרת אשראי מסויימת או שזה לא קשור?

אם זה עניין של להוסיף 5 אלף שקל (ריבית) לסכום של 50,000₪ (רכב) זה סביר מבחינתי השאלה עד כמה זה ריאלי

אגב יש הבדל בין הבנקים ל "הלוואה" ל "מימון רכב"?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ריבית שנתית של 4-6% היא רבית גבוהה. העניין הוא שהריבית תלויה במצב הכלכלי שלך, ככל שהוא פחות טוב הריבית תהיה יותר גבוהה, שכן היא מגלמת את הסיכון שלא תפרע את ההלוואה.

ההבדל בין "מימון" ל"הלוואה" הוא כמות ה"אור" בפיילה של הכביסה.

מימון דרך הבנק פירושו הלוואה בנקאית.

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ריבית שנתית של 4-6% היא רבית גבוהה. העניין הוא שהריבית תלויה במצב הכלכלי שלך, ככל שהוא פחות טוב הריבית תהיה יותר גבוהה, שכן היא מגלמת את הסיכון שלא תפרע את ההלוואה.

ההבדל בין "מימון" ל"הלוואה" הוא כמות ה"אור" בפיילה של הכביסה.

מימון דרך הבנק פירושו הלוואה בנקאית.

דווקא אמרו לי שאם מימון/הלוואה שזה יהיה דרך הבנק בגלל ששם הריביות הם הרבה יותר נמוכות מאשר חברות מימון אחרות אז מה אתה מציע לי? המצב בבנק לא כזה וואו שאקבל את הרובית הכי טובה אני מגדיר את עצמי בתור אזרח "ממוצע" אז יהיה שווה ללכת על הריבית של הבנק? אם היא משצווה לריבית של חברת מימון אחרת כבר עדיף ללכת אליה כי שם ממה שהבנתי אין צורך בערבים/פקדונות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

את תנאי ההלוואה תדע רק לאחר שתבדוק בכמה מקורות אפשריים, ואולי גם תתמקח. תנאי הלוואה הם עניין מאוד אישי, יכול להיות מושפע אפילו על ידי הקשרים של הוריך באותו סניף בנק.

הלוואה לרכישת רכב מיד שניה בעייתית תמיד. קל וחומר אם אתה בחור צעיר עם חסכונות מצומצמים והכנסה לא יציבה (או כזו שמבחינת הבנק עדיין לא יציבה).

דעתי היא שאם הרכב לא חיוני לך לצורך עבודה או לימודים כדאי לדחות את רכישתו. יותר מכך. אתה צריך לחשוב לטווח של עשור לפחות, ולהחליט האם הוצאה של עשרות אלפי שקלים בשנה מוצדקת, או שמא יותר חשוב לחסוך לצורך ליצודים\הקמת עסק\הקמת משפחה\דיור או איזה צורך חיוני אחר. תביא בחבון שאחזקת רכב היא עניין של לפחות 1500-2000 ש"ח לחודש (כולל הוצאות קבועות, הוצאות משתנות וחסכון לקראת החלפתו בעוד מספר שנים), ועליך להחליט מה מקומו של סכום זה בסדר העדיפויות שלך.

הרמזים שאתה נותן (יליד שנת 2000 לפי הניק? מסגרת אשראי 10,000 ש"ח, שהיא מסגרת צנועה מאד, יכולת להעמיד 15,000 ש"ח כמקדמה) מצביעים על מצב כלכלי שבו עדיף לך להמנע מהוצאות מיותרות, ולכן, אם הרכב אינו ממש חיוני הייתי מוותר עליו. כמוכן, הייתי רוכש את הרכב הקטן ביותר שמתאים לצרכי, ורווק אינו זקוק לרכב משפחתי, אלא אם מדובר במציאה מיוחדת.

עריכה אחרונה על ידי sperial

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

את תנאי ההלוואה תדע רק לאחר שתבדוק בכמה מקורות אפשריים, ואולי גם תתמקח. תנאי הלוואה הם עניין מאוד אישי, יכול להיות מושפע אפילו על ידי הקשרים של הוריך באותו סניף בנק.

הלוואה לרכישת רכב מיד שניה בעייתית תמיד. קל וחומר אם אתה בחור צעיר עם חסכונות מצומצמים והכנסה לא יציבה (או כזו שמבחינת הבנק עדיין לא יציבה).

דעתי היא שאם הרכב לא חיוני לך לצורך עבודה או לימודים כדאי לדחות את רכישתו. יותר מכך. אתה צריך לחשוב לטווח של עשור לפחות, ולהחליט האם הוצאה של עשרות אלפי שקלים בשנה מוצדקת, או שמא יותר חשוב לחסוך לצורך ליצודים\הקמת עסק\הקמת משפחה\דיור או איזה צורך חיוני אחר. תביא בחבון שאחזקת רכב היא עניין של לפחות 1500-2000 ש"ח לחודש (כולל הוצאות קבועות, הוצאות משתנות וחסכון לקראת החלפתו בעוד מספר שנים), ועליך להחליט מה מקומו של סכום זה בסדר העדיפויות שלך.

הרמזים שאתה נותן (יליד שנת 2000 לפי הניק? מסגרת אשראי 10,000 ש"ח, שהיא מסגרת צנועה מאד, יכולת להעמיד 15,000 ש"ח כמקדמה) מצביעים על מצב כלכלי שבו עדיף לך להמנע מהוצאות מיותרות, ולכן, אם הרכב אינו ממש חיוני הייתי מוותר עליו. כמוכן, הייתי רוכש את הרכב הקטן ביותר שמתאים לצרכי, ורווק אינו זקוק לרכב משפחתי, אלא אם מדובר במציאה מיוחדת.

היי

תודה שוב על התשובה

אני בן 22 (יליד 97) לגבי כסף אפשר להגיד שיש לי 20 בצד ומשכורת קבועה באיזור של 8 קבועה כל חודש אז אולי אתה צודק ועדיף פשוט לחכות 3-4 חודשים להגיע לסכום ולחסוך הלוואה

הייתי בטוח שדרכי מימון/הלוואות יהיו יותר לטובת האנשים במיוחד שיש היום אנשים שאצלהם זה סטנדרט לקנות רכב שנת 2016+ אני בספק שלכולם יש את כל הכסף

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הלוואות זה תמיד לטובת הבנק.

אתה יכול לבדוק בכלמוביל טרייד אין שמוכרים i35 משומשות , וגם דגמים אחרים ( כי זה טרייד רשמי של יבואן יונדאי ומיצובישי) , האם הם עדיין נותנים 20 אלף₪ ב 20 תשלומים ללא ריבית .

וכמובן, תבדוק לגבי המלאי של הרכב הזה אצלם. בגדול מקום מומלץ לרכישת רכב.

עריכה אחרונה על ידי vladclar

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קראתי את הפוסט והתשובות שלך ונראה שאתה לא ממש לחוץ לרכב (יכול להתאפק כמה חודשים),

במקרה הזה אני לא רואה שום יתרון בלקחת הלוואה אלא להמתין ולחסוך,

בזמן הזה תעקוב אחרי הלוחות אם במקרה יפול לידך מציאה של רכב (יד ראשונה מסבתא שלא נסעה, והכניסה לטיפול כל שנה....) תסגור הלוואה ותקנה אם לא תמתין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1677 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...