Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עזרה בבחירת דגם סיאט איביזה

davidcohen111222
שימו לב! השרשור הזה בן 1675 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי חברים החלטתי לרכוש סיאט איביזה שנתון 2015-2017 וראיתי שיש המון דגמים ונפחי מנוע

קראתי פה בפורום ובאינטרנט על הדגם עם מנוע 1.0 110 כ"ס כרכב שמאוד חסכוני בדלק הבעיה היא קודם כל אין את הרכב בדגם הזה בידני

ודבר שני הוא יחסית מאוד יקר הדגם האוטו' כניראה בגלל הביקוש לדגם בגלל ההמלצות עליו

השאלה שלי חברים האם מישהו יכול לתת לי חוות דעת אמיתית על הדגם

Style

עם מנוע 1.0 110 כ"ס אוטו' ועל הדגם

Reference מנוע 1.2 90 כ"ס ידני

מה עדיף מבחינת צריכת דלק שזה הכי חשוב אמינות וביצועים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מנוע ליטר טורבו עם 110 קיים עם גיר ידני בגרסת ה3 דלתות בלבד.

הידנית כפי שכתבת.

אמינות לטובת הדגם הידני, התיבה האוטומטית רגישה יותר.

מושבים שלי לפחות לא נוחים בנסיעה ארוכה.

ממליץ להתמקד ב2016/2017 , אז שווקה מתיחת הפנים האחרונה של האיביזה בעלת תא נוסעים מעט איכותי יותר ממה שהוצע עד כה.

גרסאות סטייל וFR ומעלה מאובזרות יותר מהרפרנס.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מתיחת הפנים הגיעה בסוף 2015 ואכן מומלץ להתאמץ ולרכוש רכב מהדגם המעודכן.

רפרנס אוטומט קיים רק בדגם החדש מ-2017, בדגם הקודם רפרנס היה רק ידני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני יכול להעיד על שני הדגמים, האוטומט (1.0, 110 2017) והידנית (1.2, 90 כ"ס 2016).

קודם כל מבפנים, הרכבים זהים מבחינת פלסטיקה ומערכת מולטימדיה. בשתי המכוניות יש קרוז קונטרול ושתיהן חסכוניות בדלק (15-18 קמ/ל).

האוטמוט שיש לנו זו גירסת STYLE כך שהיא עם כמה תוספות- משענת יד, לוח מחוונים קצת יותר מתקדם, ג'נטים 16 אינץ'.. בקיצור יותר יפה.

אם אתה שואל אותי, הייתי הולך על הידנית למרות המנוע החלש יותר.

1- הרכב סוחב מאוד יפה ואפילו חזק בצורה מאוד מספקת.

2- תוסיף על זה שההילוך הראשון בDSG מעצבן אותי אישית ומרגיש איטי.

3- יש סיכון תיאורטי לתקלות באוטומט.

4- אין כמו אוטו ידני. כשאפשר לקבל דוושה שלישית למה לבחור בפחות 8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדגם הקודם מערכת המולטימדיה לא זהה, בידנית יש מסך בגודל זהה אבל בשחור לבן ולא צבעוני.

בנוסף משענת יד הייתה אופציה והגיעה כתוספת בחבילות הצבע או בנפרד. גם הג'אנטים הם תוספת בנפרד או חלק מחבילות הצבע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נכון, האוטו עם חבילת צבע כך שכל התוספות שהזכרתי עלולים להיות קשורים לחבילה ולא לרמת הגימור STYLE. אני יכול להגיד שבדינית משנת 2016, המסך זהה מבחינת צבעים (כולה פס אדום\ירוק, לא כזה דיל ברייקר :) ) ופונקציות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1675 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...