Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תקלה - מזגן מתנתק מהחשמל לכמה שניות וחוזר.

saay222
שימו לב! השרשור הזה בן 1679 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

המזגן נכבה לחלוטין (כאילו שניתקתי אותו מהחשמל), וחוזר אחרי כמה שניות ושוב נכבה וכו', העניין קורה באופן רנדומלי ולפעמים לא קורה בכלל.

אינני איש מיזוג אבל יש לי גישה ליחידה החיצונית, אך הדבר היחיד שאני מסוגל לעשות בעצמי זה להחליף קבל התנעה, מישהו נתקל בתופעה ויכול לתת השערה מלומדת על-בסיס תיאור התקלה, האם יש בכלל טעם לטרוח ולהחליף את הקבלים או שזה כנראה לא העניין ולהזמין בעל מקצוע.

תודה רבה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה יכול להקשיב למעבה בזמן הכיבוי? מיד לפני ההפעלה מחדש נשמעת נקישה מהיחידה?

אם כן וזה מזגן רגיל סביר שהאוברלוד מנתק את המדחס, ואז הייתי קודם כל מחליף את קבל העבודה של המדחס ואם זה לא מועיל בודק זרם שהיחידה מושכת.

יוסי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. לדעתי לא מדובר על מנגנון OL שנכנס לפעולה מכיוון שהזמן שלוקח למנגנון הטרמי (להתקרר) ולחזור ממצב ניתוק לחיבור בחזרה עשוי לנוע סביב 30 דקות וגם יותר.

מנגנון ההגנה בדרך כלל פנימי או חיצוני צמוד למדחס והוא מופעל כאשר הטמפ' היא בסביבות 100-120 מעלות צלזיוס וצריך להתקרר לטמפ' של 50-60 מעלות ככה שניתן להסיק שהזמן הוא מאוד ארוך.

2. התקלה לא מצביעה על קבל עבודה לא תקין.

על איזה מזגן מדובר ?

עריכה אחרונה על ידי מרק10

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...