Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

האינטרנט משתתק כל חצות בין רביעי לחמישי - הוט ואקספון רבים על האחריות ביניהם

AlonBar
שימו לב! השרשור הזה בן 1678 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הבעיה היא כזו -

באופן קבוע, מזה כ4 שבועות, כל חצות בלילה שבין יום רביעי לחמישי האינטרנט "משתתק".

כלומר, לא באמת משתתק, אלא נהיה דיי Useless. הפינגים בSpeedTest עולים ל500-1000+, המהירות צונחת ל5 מגה ומטה.

הפתרון - איפוס ההוטבוקס (ניתוק מהחשמל וחיבור), ואז יש שקט תעשייתי עד חצות רביעי-חמישי הבא.

יצרתי קשר לפני כשבועיים עם הוט לגבי התקלה - אלו, עם הנציגים חסרי התועלת שלהם - שלחו את האשמה על Xfone 018, ספק האינטרנט שלי.

לטענת הוט הבעיה הינה בשיוך של הספק.

Xfone, בתגובה, טענו שכל עוד אני גולש באינטרנט, סימן שהשיוך תקין ועליי ליצור קשר עם הוט.

טוב אז חזרתי להוט, ואז התגובה שלהם הפתיעה אותי: "א. בעיות של פינגים גבוהים זה תמיד, אבל תמיד, הספק.

ב. אני לא רואה תקלה, ולכן...."

בקיצור, כצפוי אף אחד לא יודע מה התקלה. יכלתי לשאול את איציק מהפיצוציה למטה מה הבעיה לדעתו והייתי מקבל תשובה מועילה יותר.

בנוסף, אשמח להתייעץ לגבי דבר נוסף:

כאשר מתחברים יותר משני אנשים בו זמנית לPUBG בטלאפון, הפינגים מטפסים לרמות בלתי אפשריות למשחק.

אם רק אדם אחד מחובר, הפינגים מעולים. יש מה לעשות עם המצב, או שרוחב הפס המודרני שלי מספיק למכשיר אחד שגולש ותו לא?

אשמח להכוונות מצד המומחים בפורום לענייני מדעי הגרעין האינטרנטיים המסובכים.

המדריך המלא לכניסה לעולם הדיטיילינג

HU: Pioneer AVH2750BT | Midbass: Morel Virtus MW6 | Tweeters: Morel MT230 | Amp: Sundown SAX100.4 | SW: DLS Nordica 12" | SoundDeadener: Stinger Roadkill

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם יש לך בעיית תשתית אתה יכול להתפלל, כי הסיכוי שהוט ישלחו טכנאי שמבין משהו אפסי. בינתיים אתה יכול לנסות את מזלך אצל הוט נט כדי להראות לתמיכה שהבעיה לא בספק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אצלי זה ככה בסלקום ובזק, רק שאצלי זה כל יום ב2 וחצי בלילה בערך, פינג קופץ ל1000 ושום דבר לא זז, ואז אחרי רבע שעה חזל"ש וכאילו לא קרה כלום.

הקטע שזה גם קרה עם פרטנר ובזק בינלאומי, ככה כנראה שזה איכשהו קשור לתשתית כי זה המשיך לקרות אצל 3 ספקיות שונות, רק שעכשיו עם סלקום החלה בעיה נוספת, כאשר הפלאפון מחובר לוויפי למשך יותר משעה בערך, הוא מפסיק לקבל אינטרנט, מופיע סימן קריאה על הסמל של הוויפי ואין אינטרנט, וצריך לכבות ולהדליק מחדש את הוויפי בפלאפון, אבל אני לא יודע אם הבעיה היא בראוטר או בפלאפון שלי, כי אצל אמא שלי זה לא קורה, אך מצד שני עם הראוטר של פרטנר זה לא היה קורה. וכן, זה קורה גם ב2.4ghz וגם ב5ghz.

מפתח אפליקציית פרטי רכב

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.OMApp.rechev

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...