Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

צביעת-תיקון שולחן עץ וחלקי פלסטיק-עץ קטנים

arik100
שימו לב! השרשור הזה בן 1653 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

1. שולחן עץ ישן, יש לו חלקים שקצת התקלף הצבע-דהה הצבע.

איזה סוג צבע לקחת ואיפה אפשר לקנות? האם יש גם חומר ציפוי שצריך לשם לפני? לשם אחרי?

במידה והשולחן יהיה בחוץ, מה ניתן לעשות כדי להאריך את האורך חיים של הצבע? (כמובן מכוסה)

2. חלקי פלסטיק ועץ קטנים, איך ניתן לצבוע אותם?

מדובר על מיניאטורות קטנות מעץ ופלסטיק שאני מעוניין לצבוע, איזה צבע מומלץ? איפה לקנות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קשה עד בלתי אפשרי בהתכתבות, למרות ששלחת תמונות סבירות.

קיים סיכוי סביר שמדובר פה בפוליטורה,

ואז חייך יהיו קלים מאוד - פשוט לקנות פוליטורה מוכנה בצבע כהה ולעבור על כל הרהיט עם מטלית ספוגה.

אם זאת לכה / ורנית רגילה - לא פשוט בכלל. עבודת פרך של הסרת הציפוי הקיים.

כדי לבדוק אם אכן מדובר בפוליטורה - קח אלכוהול (מפוגל או רגיל, העיקר שיהיה 90-95 אחוז)

ושפשף איזה חלק נסתר. אם לא קורה כלום - חבל, אם הציפוי יתחיל להתמוסס ולהיות דביק לפני שהוא מתייבש בחזרה - זאת פוליטורה.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זאת תמיד אופציה, אבל זאת עבודה קשה ומעייפת.

אם יש לך איפה שהוא בבית אלכוהול / אלכוהול מפוגל, אני ממליץ שתבדוק.

אם אכן מדובר בפוליטורה, אפשר לכסות פוליטורה בלכה / ורנית.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן (5 תווים)

למרוח עם מטלית, לחכות קצת, לבדוק אם הצבע הגיע למטלית (ולא סתם לכלוך) ואם הגימור נהיה דביק.

במידה ומדובר בלכה "רגילה" לא אמור לקרות כלום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...