Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נגמר לי האוויר (או: מחפש נשם למיכל שמן זית)

adi89
שימו לב! השרשור הזה בן 1657 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יש לי מיכל שמן זית נירוסטה בינוני (10 ליטר) יש לו ברז למטה ומכסה גדול למעלה.

כאשר המכסה סגור, נוצר ואקום והשמן מפסיק לצאת.

בשביל לשמור על ההגיינה, אני לא רוצה להשאיר את המכסה פתוח, ואני מחפש דרך לאפשר לאוויר להיכנס למיכל בשביל למנוע ואקום.

מכל הנשמים שחיפשתי, נשם פליז נראה לי הכי טוב, העניין שזה בכלל חלקים לתעשייה, מכונות פנאומטיות וכו.. ואני לא בטוח אם מוצר כזה יהיה הגייני לשימוש עם מזון (למרות שאין מגע, אבל אולי האוויר שעובר דרכו יכנס עם שאריות מיקרוסקופיות של מתכות?)

מה אתם אומרים? האם יש נשם קטן ויחסית זול שמתאים לשימוש בסביבת מזון?

זה מה שראיתי שלא מוגדר כמתאים לשימוש עם מזון: https://www.amazon.com/PneumaticPlus-BV-18-Sintered-Bronze-Breather/dp/B0195UXY6M/ref=sr_1_1?keywords=brass+breather&qid=1568472607&s=gateway&sr=8-1

תודה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אין מגע ישיר עם הנוזל אין בעיה אבל למה לא פשוט לשים עוד ברז ביותר גבוה ולפתוח את שניהם כשאתה רוצה להוציא שמן מהמיכל?

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מניח שאתה יודע שככל שמשתמשים עם מיכל קטן יותר השמן פחות מתחמצן ונשמר יותר טוב.

יש מיכלים שהמכסה שלהם צף ואז אין בעיה עם ווקום וגם בא פחות במגע עם האוויר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קדח חור 13 ממ ודחף מבפנים (עם חוט ברזל) וונטיל. יש לי גריקן לטיולים עם ההתקנה הזו. נוח מאוד.

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk

"יושב לי כאן ומחכה לך, כמו עורב על עץ. ולא חבל לך על תפוח, שנפל והתפוצץ. הרחוב ריק, הלילה קר הגשם כבר שטף את כולי. אני יבש כמו מדבר, הרסת אותי שברת לי את הכלי." (תמוז)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לנו מיכל מתכת דומה לטחינה, של כ 20 ליטר - עם ברז קטן נוסף בחלק העליון (רשמו לך בתגובה קודמת)

** אפשר להתקין ברז מתאים קטן גם על המכסה.

הברז הנוסף נמצא למעלה, מעל גובה הנוזל במיכל.

כאשר רוצים למזוג - פותחים את שני הברזים - ומהברז העליון נכנס אוויר

ומהברז התחתון יוצא הנוזל.

הסיכוי לתקלות יותר נמוך עם ברז נוסף לכניסת האוויר, וברז מתכת איכותי, יותר הגייני לניקיון מאשר נשם .

%D7%91%D7%A8%D7%96%20%D7%96%D7%95%D7%99%D7%AA%D7%9F%20%D7%9C%D7%9E%D7%9B%D7%95%D7%A0%D7%AA%20%D7%9B%D7%91%D7%99%D7%A1%D7%94%20%D7%95%D7%9E%D7%93%D7%99%D7%97%20%D7%9B%D7%9C%D7%99%D7%9D%20%D7%97%D7%A6%D7%99%20%D7%95%D7%A9%D7%9C%D7%95%D7%A9%D7%AA%20%D7%A8%D7%91%D7%A2.jpg

אייל.

עצמאי בשטח - 1 מטר מהצד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קדח חור 13 ממ ודחף מבפנים (עם חוט ברזל) וונטיל. יש לי גריקן לטיולים עם ההתקנה הזו. נוח מאוד.

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk

תודה, אני חושב שזה מה שאעשה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...