Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

טלויזיה של יס ואינטרנט של הוט. איך זה עובד מבחינת הכבילה?

Nakamichi
שימו לב! השרשור הזה בן 1678 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כיום יש לי אינטנרנט של בזק וטלויזיה של יס.

בזק עובדים דרך הקווי טלפון שבקיר.

וליס יש כבלים משלהם (עבים לבנים).

אני התייאשתי מבזק. זה פשוט לא עובד.

אין לי פייבר באיזור.

אם אני מזמין התקנה מהוט לאינטרנט - הם משתמשים בכבלים שנמצאים בקיר של בזק? צריך כבילה חדשה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה המצב אצלי. יש כבילת קואקס לטלויזיה וכבלי רשת לאינטרנט. חוץ מאשר, כמובן, כבל הכניסה לבית - שנפרד: יס מגיע מהגג, הוט מהחצר. הבעיה שלי היא שמי שהשחיל לי את כבלי הרשת השחיל אותי, והתקין כבלים של 100 מס"ש במקום 1000 מס"ש.

העניין הוא שמלכחתחילה דאגתי להשתיל בקירות צנרת נפרדת לטלויזיה ולאינטרנט, אם כי טעיתי בכך שהשארתי בכל חדר רק נקודת אינטרנט אחד, במקום שתיים (אחת ליד השולחן והאחרת ליד הטלויזיה).

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה באמת מתכוון להתחבר מרצונך החופשי להוט???

אני לא אחזור אליהם גם כשיחלקו טילונים של נסטלה בגיהנום!

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דיסקו - יש בעיה עם הספקים האחרים: הפרישה של בזק זוועתית, אני חושב שלפחות חצי המדינה עדיין מוגבלת ל-15 מס"ש (תאורטיים, מעשית זה פחות), ולסיבים נוכל להמתין עוד שנים. אז הפתרון הוא הוט.

אני עשיתי את השינוי לפני שנתיים, אחרי שנשברתי מהקצב האיטי של בזק, ההתעלמות מהסיבים שהם השחילו עד פחי האשפה ליד הבית ולא חיברו לשום דבר, וההקצאה של אינטרנט סלולרי בפרטנר (550 ג"ב) לא הספיקה לבנים שלי. בינתיים אין יותר מדי תלונות, אחרי שהתחברתי להוטנט כספק (ולא למותג המוזל שלהם שבהחלט גרוע).

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מחובר לאינטרנט דרך הוט ולטלויזיה של יס. בקרוב מתכוון לעבור מיס לסטינג טיוי.

תשתית ה adsl בישוב שלי רעועה. מילא מהירות, הסתפקתי בחמישה מגה שהיו, אבל ניתוקים כל כמה דקות היה בלתי נסבל.

:turn-l:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז אם אני לא יכול בדירה להשתמש בחיוןט שבשקעים של בזק - זה לא ממש רלוונטי לי כנראה.

אלא אם כן גם הוט וגם יס יכולים להתחבר על אותו חוט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החיווט בשקעים של בזק הוא חיווט דו גידי רגיל, לא מתאים להעברת טלויזיה ומוגבל בהעברת נתונים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החיווט בשקעים של בזק הוא חיווט דו גידי רגיל, לא מתאים להעברת טלויזיה ומוגבל בהעברת נתונים.

אני לא צריך להעביר טלויזיה.

רק אינטרנט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצלנו בבית יש את השעטנז הזה- הוט לאינטרנט ויס לטלויזיה. איכשהו זה עובד, אני חושב שכל דבר פשוט רץ על כבל נפרד, בארונות ברוב הבתים זה כנראה יהיה אפשרי אבל תצטרך כמובן טכנאי כדי לאשר את זה.

אני חייב להגיד שהזוי עד כמה שהתשתית של בזק גרועה בכל מקום מחוץ למטרופולינים, אחרת כבר מזמן הייתי עובר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ככל הידוע לי גם בנזק וגם אצל הכלבים הכבילה לאינטרנט היא עד לנקודה אחת בבית. הפצת האינטרנט הלאה חוטית או אלחוטית היא באחריותך.

ישנן שיטות להעברת האינטרנט חוטית בעזרת מתאמים על רשת החשמל או על גבי הקואקס של הכבלים\לוין.

יש צורך רק בחמש אצבעות כדי לנהל את הגלקסיה, ורק בשלוש־עשרה אצבעות על מנת לשלוט ביקום. -- דוד אבידן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דיסקו - יש בעיה עם הספקים האחרים: הפרישה של בזק זוועתית, אני חושב שלפחות חצי המדינה עדיין מוגבלת ל-15 מס"ש (תאורטיים, מעשית זה פחות), ולסיבים נוכל להמתין עוד שנים. אז הפתרון הוא הוט.

אני עשיתי את השינוי לפני שנתיים, אחרי שנשברתי מהקצב האיטי של בזק, ההתעלמות מהסיבים שהם השחילו עד פחי האשפה ליד הבית ולא חיברו לשום דבר, וההקצאה של אינטרנט סלולרי בפרטנר (550 ג"ב) לא הספיקה לבנים שלי. בינתיים אין יותר מדי תלונות, אחרי שהתחברתי להוטנט כספק (ולא למותג המוזל שלהם שבהחלט גרוע).

אני עם בזק משנת 1999 ולא מוותר על בזק.

לדעתי אני מקבל 60 מגה בפועל

מרוצה ולא חסר לי כלום

אין שום סיבה לעבוד עם הוט

הם לעולם לא יהיו יציבים כמו בזק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...