Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תקון רובה בריצוף של מרפסת חוץ.

blackpolo
שימו לב! השרשור הזה בן 1675 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום.

מרפסת 70 מטר חשופה לגשם ברובה עם ריצוף 30x30 בית בן 7 שנים.החלו קצת פיצוצים ברובה בין הבלטות.המרפסת דיי גדולה עם שיפועים וניקוז תקינים, מתחת יש דירה של השכנים. האם לעשות תיקונים נקודתיים ברובה אקרילית או אפוקסית? (אין לי מושג איזה רובה יש לי כרגע)יש לי קצת ניסיון בעבודה עם אקרילית רגילה,יודע שהאפוקסית מתקשה מהר יותר. כמו כן כתוב ברשת שאפוקסית היא בעיקר לבריכות אולם כתוב גם שהאקרילית לא אטומה...

תודה

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השיטה היחידה שתיתן תוצאות חיוביות ל- 20 שנה (לפחות) הבאות היא לחרוץ את הפוגות הקיימות, כלומר להוציא מהן את הרובע הישנה, לנקות היטב עם שואב וליישם רובע חדשה, הפעם איכותית.

רובע, מסתבר, היא עולם ומלואו... ולא כולם יודעים זאת.

הייתי מתייעץ עם אחד מיצרני הרובע בארץ מה הכי מתאים לך. הם ישאלו האם המקום חשוף לשמש? לגשם? מהו המרווח הקיים בפוגות ועוד.

כל שיטה אחרת תהיה כוסות רוח למת והבעייה תחזור על עצמה, במוקדם או במאוחר (עם קצת מזל).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוד משהו חשוב שלא הודגש קודם: לא לשטוף עם מים, אלא כאמור לשאוב היטב.

דבר שני: יש להתאים היטב את דיסק החירוץ למשימה ושוב כדאי להתייעץ עם חברה יצרנית בתחום (למשל גמל שריד). כמו כן תנסה לבנות מתקן שיגביל את עומק החירוץ כשאתה בא לעבוד עם דיסק, שלא תחרוץ עמוק מדי ותפגע בתשתית כלשהי (קו מים וכו').

כל האמור לעיל הוא כמובן ייעוץ בלבד מנסיון מוצלח שאני ביצעתי לפני כ- 30 שנה ומחזיק היטב עד כה. האחריות לכל תוצאה היא כמובן על המבצע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ירחמיאל תודה על התשובות.

שעברתי לדירה לפני שנתיים התיעצתי עם קבלן שמתעסק עם הזה ולדבריו במחירי הקרמיקה היום אם מחליטים לעשות עבודה יסודית כבר משתלם יותר להרים את הריצוף וליישם רובה חדשה מאשר לחרוץ ביסודיות ולנקות,כמו כן ביקשתי הצעת מחיר מרצף שהיתה מתומחרת לפי מטר והיתה אסטרונומית.המצב הוא לא כזה נורא וכרגע הייתי מעדיף לתקן נקודתי באיזורים הבעייתים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מניח שהתכוונת "כשעברתי לדירה".

לגבי תיקונים מקומיים - אני חושב שיש כל מיני חומרי אטימה שקופים בדיוק לשם כך.

בוא נחכה שמומחים בנושא יענו לך כאן.

שבוע טוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...