Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

כיצד ניתן לדעת את תאריך קבלת רישיון הנהיגה שלי?

שימו לב! השרשור הזה בן 1657 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

עברתי טסט ב 14.1.2016, אני יודע את זה בוודאות.

מה שאומר שיש לי מעל ל 3 שנים רישיון ולכן יש לי גם 3 שנים של עבר ביטוחי.

לאחרונה חידשתי את ביטוח הרכב שלי, וחברת הביטוח טוענת ש"אין לך רישיון נהיגה 3 שנים, הוצאת רישיון נהיגה בסוף דצמבר 2016 - דהיינו כמעט תחילת 2017" - שזה כמעט שנה אחרי שבאמת הוצאתי רישיון.

התווכחתי מול מספר נציגים בחברת הביטוח אך כולם טוענים "שזה הנתונים שסיפק להם משרד הרישוי".

אין בזה טיפת הגיון כי יש לי קבלה על הטסט שעשיתי ב 14.1.2016, וקבלות של שיעורי הנהיגה באוקטובר נובמבר 2015.

חברת הביטוח ייקרה לי את הפוליסה ב 700 ש"ח בגלל ה"סקנדל" הנ"ל ואמרה שאם ברצוני לבטל את ההתייקרות עלי לספק להם הוכחה שהוצאתי את רישיון הנהיגה שלי בתאריך שאני טוען, אחרת מבחינתם הוצאתי אותו בדצמבר 2016 (11 חודשים מאוחר יותר) ואי לכך אין לי רישיון 3 שנים ולא עבר ביטוחי של 3 שנים.

נקודה מכשילה שעלי לציין: אני משתמש בעבר ביטוחי שהיה רשום על שם ההורים שלי ולא על שמי, ככה שאין בעבר הביטוחי באמת הוכחה ממשית לכך שהיה לי רישיון נהיגה.

מבירור קצר באינטרנט: לא מצאתי ממש פתרון לאיך להוציא מסמך רשמי שמאמת את תאריך הוצאת רישיון הנהיגה שלי.

ברישיון פלסטיק רשומה רק שנת 2016 לצד דרגת B וחוץ מזה לא רשום כלום (מלבד תאריך הנפקת תעודת הרישיון נהיגה - שהיא ב 2017 כששילמתי אגרה שוב על הרישיון שלי)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לך למשרד הרישוי עם המסמכים שבידיך תהפוך שולחן לא על באמת , ותוציא אישור על התאריך הנכון.

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1657 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...