Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב לנסיעה ארוכה יומית

moshealk
שימו לב! השרשור הזה בן 1658 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי.. שאלתי לא מזמן פה אך שכחתי לציין מס עובדות. נוסע כל יום מירושלים לחולון וחזור. מדובר על 160 ק"מ ליום שישה- חמישה ימים בשבוע. מחפש רכב אוטומט ולא ידני,רכב חזק ומתאים. לפי הדעות שאני שומע ומברר ברצינות האופציה של גז / דיזל הכי מתאימות( היברידי גם אופציה אך לא הצלחתי לדלות מידע רב.) הבעיה היא שאני מחפש רכב בתקציב נמוך מאוד(10- 20 אלף שח) יודע שאולי הדרישות מוגזמות.. אך בכל זאת..האם יש לכם המלצות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתקציב כזה אולי מונדאו על גז הייתה לי מונדאו ומאוד נהניתי מהנסיעה שלה וראיתי שיה הרבה כאלה על גז והמחירים נמוכים אני מאמין שתמצא שנתון 2008 בערך .

אופציה נוספת הb4 לא יודע איך היא עם מערכת גז .

לגבי דיזלים בתקציב כזה יהיה קשה מאוד למצוא אחת נורמאלית

Sent from my SM-G965F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן עד 20K הייתי מחפש מונדאו\B4\מאליבו על גז. יש מצב שאם תחפש טוב אולי אפילו תמצא רכב מוסב כבר ככה שתחסוך את עלות המערכת וההתקנה (בערך 5.5-6K ל 4 צילינדרים ו באזור ה 7.5K ל 6)

B4 מאוד מתאימה לגז. אם אתה לא חייב רכב מנהלים אז נפתחות לך עוד המון אופציות שמתאימות לגז:

B3 או אימפרזה

לנסר

יונדאי\קיה למיניהן

מאזדה 3

קורולה

בקיצור לא חסר.

ניסאן מקסימה 2015 גפ"מ

סוניק RS 2014

בעבר: אימפלה 2005 3.4 :( , ספארק 2016 LT+ בליסינג, ספארק 2013 ידני 1.2 בליסינג, לנטרה 94

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1658 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...