Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שאלה למבינים בחוקים בשוויץ- כלב במסעדה

דניאל1983
שימו לב! השרשור הזה בן 1687 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

האם מישהו יודע מה אומר החוק השוויצרי לגבי הכנסת בעלי חיים למסעדות?

אני יודע שבארץ זה לא מקובל והייתי בטוח שכך גם באירופה.

חברים שלי היו במסעדה היום בשוויץ, בזמן הארוחה ניגש אליהם גבר עם כלב די גדול, לפי התאור של החברים, נראה כמו דוב.

הכלב התקרב והיה כמה סנטימטרים מהצלחות. בעל הכלב לא עשה שום דבר, גם אחרי שהריר של הכלב התחיל לנזול על השולחן שלהם.

פניה לבעל הכלב לא עזרה, הוא אפילו התעצבן והתחיל לצעוק באנגלית/גרמנית שהכלב יותר חכם מהם, ורק אחרי שהם קראו למלצר והמלצר דיבר איתו כמה דקות הוא הואיל בטובו למשוך את הכלב למקום אחר.

אף אחד מהאורחים במסעדה לא התערב ולא אמר שום דבר לבעל הכלב, כולם המשיכו לאכול כאילו שום דבר לא מתרחש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע מה החוק, אבל אל תצפה שבשוויץ ייפתחו פאנל ציבורי על כל עימות אישי, עם יושבי המסעדה ועוברי אורח.

בשום מדינה לא מקובל שהכלב דוחף את הראש שלו לצלחת של אחרים ופסיכים יש בכל מקום.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע מה החוק, אבל אל תצפה שבשוויץ ייפתחו פאנל ציבורי על כל עימות אישי, עם יושבי המסעדה ועוברי אורח.

בשום מדינה לא מקובל שהכלב דוחף את הראש שלו לצלחת של אחרים ופסיכים יש בכל מקום.

אני מסכים אתך שיש פסיכים בכול מקום.

גם אני הייתי בשוויץ ומה שראיתי שהאנשים שם מאוד מנומסים ומאוד מכבדים אחד את השני.

מה שהזוי זה שכול מי שישב במסעדה וגם המלצרים, לא התערבו ולא ביקשו מבעל הכלב לצאת.

להם זה לא הפריע שמטר מהם יושב כלב ענק בזמן שהם אוכלים?

כול הסיטואציה הרגישה כאילו שדווקא החברים שלי לא מתנהגים נכון ובעל הכלב צודק.

גם כאשר המלצר הגיע הוא לא ביקש להוציא את הכלב, אלה בנימוס ביקש שהם ישבו כמה מטרים משם בשולחן אחר ולא יעמדו באמצע המסעדה.

Sent from my SM-A530F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך נאמר בעדינות, השווייצרים לא ידועים בתור עם שמתערב למען אחרים ב...נקרא לזה עתות מצוקה ;)

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המנטליות הישראלית אומרת, קודם כל תעמוד על זכויותיך, ואפשר גם להתערב לטובת אחרים.

המנטליות באירופה הלא ים - תיכונית (גם הבריטית לא), בואו נמנע מעימותים.

אם הוא פסיכי עם כלב, אז פשוט תזוז ממנו ותנטרל את המצב כך.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מקובל בשוויץ. סתם פסיכי.

לגבי התנהגות שאר השוכנים במסעדה - זה הסטנדרט הבינלאומי, אנחנו יוצאי הדופן :-)

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין שם חוק ברור בנושא. ההחלטה האם יש או אין כניסה לכלבים נתונה לבעל המקום.

בשווייץ יש למעלה מחצי מיליון כלבים, כך ששווה, כלכלית, לבעלי המסעדה להרשות כניסה לכלבים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...