Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רפידות פג׳ו 208

sashatelaviv
שימו לב! השרשור הזה בן 1681 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם, הייתי במוסך ואמרו לי שצריך להחליף רפידות אחוריות, ברכב הוחלפו רפידות ב73 אלף ק״מ כרגע הרכב על 93 אלף, השאלה אם באמת יש צורך להחליף אותם? לי נראה שאין צורך, מה דעתכם? אם לא צריך להחליף מתי בערך אצטרך להחליף אותם? מצרף תמונה הרפידות שלי האחריות בצד שמאל בצד ימין רפידה חדשה. http://www.up2me.co.il/images/12561742.jpeg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בס"ד

אני משער שבקרת באחד המורשים?

בכל אופן, ממש לא נדרשת החלפה.

סע לשלום חביבי, המפתחות בפנים.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

אני קם כל בוקר בשביל הילדים, בלעדיהם הייתי קם בצהריים...:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קשה להבין כמה עובי נשאר מהרפידה, אני מעריך שהיא באזור ה4-5 מ"מ, פחות מ40 אחוז מרפידה חדשה.

מבחינת המוסך אתה לא תגיע לטיפול הבא(15 אלף ק"מ) עם הרפידה הזאת ולפי התמונה זה אכן נראה כך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבחינים ועוד איך שנישאר שם יופי של בשר והוא יגיע עם יופי של רפידה גם לעוד 2 טיפולים. חוצפה שאין כמותה שהמוסך מגדיר החלפה על רפידה שכזו. תתחפף משם ותחפש לך מוסך אחר ואמין!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין חיישני רפידות, הגעתי להחליף את הקידמיות שהיו גמורות, עשו לי בדיקה לאחוריות העובד שהוריד את הגלגלים טען שהם בסדר גמור, היועץ שירות אמר גם שהם בסדר אחרי זה קפץ איזשהו מנהל שחשב שאני לא מבין עברית טוב בגלל שאני רוסי ככל כנראה, התחיל לספר לי סיפורים שהרפידות האחוריות גם גמורות ולא יספיקו ל1000 ק״מ וניסה לשלוח אותי לחדר המתנה שאמתין שם ולא אראה מה הם עושים עם הרפידות ( יש מצב ניסה להביא לי לחדר המתנה רפידות שלא שלי שנראות גמורות) הוציא לי2 הצעות מחיר לקידמיות ואחוריות לחלופי ומקורי ( הבדל של 1000 ש״ח בין מקורי לחלופי) אחרי זה מסרתי לו שדיברתי עם מומחה שמסר לי שהמפתחות בפנים ואני יכול לסוע( התגובה הראשונה בפוסט הזה, הפוסט נכתב בזמן שאני במוסך)ניסה ללחוץ עליי שאחליף אחוריות גם, בסוף ביקשתי שיחליפו רק את הקידמיות הוא התעייף ממני מסר שפעם ראשונה קורה לו דבר כזה ושאני עוזב על הסיכון שלי שאהרוס איזשהו חלק בגלל נסיעה על רפידות גמורות כאלה, את באמת במוסך בסדר גמור ואני אוהב את היועץ שירות במקום, אך מנהל המוסך הזה שקפץ משום מקום כנראה רצה לסגור קופה לקראת סוף היום ולא הלך לו. מוסר השכל: תמיד תעמדו ליד הרכב בזמן שמורידים את הרפידות, תבקשו לראות אותם, תצלמו אותם תבקשו לראות חדשות על מנת להשוות, אם אתם לא מבינים ברפידות תשלחו למכרים שכן מבינים ברכבים ותתייעצו איתם אם באמת אתם צריכים החלפה, שהעובד והמוסך יחכו עם הרכב על הליפט לאישור שלכם, בחצי שעה עם כוס קפה על חשבון המוסך אתם יכולים לחסוך הרבה כסף.

עריכה אחרונה על ידי sashatelaviv
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עקרונית הרעש זה לא עניין בטיחותי ואין שום בעיה לנסוע כך גם ייתכן שהוא יחלוף בהמשך עם שיפשוף הרפידות אך אם זה עדיין מציק לך תחזור למוסך ותבקש שיפרקו שוב, ינקו ויייגרזו את רגלי הרפידות וגב הרפידות וזה הכל. חשוב שהגריז יהיה מתאים גריז קרמי או גריז נחושת ולא גריז רגיל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1681 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...