Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

לסטודנט עד 10,000

BlackChevelle
שימו לב! השרשור הזה בן 1651 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי אני מחפש רכב לסטודנט, כזה שלא יקר להחזיק, חסכוני ובעיקר שיחזיק ולא יתפרק בדרך.

רצוי שנתון גבוה ככל שניתן ובתקציב הנמוך ככל שניתן :wink:

גודל פחות משנה לי, מדובר על שימוש יום יומי של נסיעות עירוניות קצרות (קילומטרים ספורים ביום)

חשבתי על סיטרואן C4 או אפילו פיג'ו 207

כמובן שעוד הצעות לדגמים עם יתרונות כאלה ואחרים יתקבלו בברכה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ידני או אוטומט?

Sent from my SM-G975F using Tapatalk

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם גודל לא משנה אז אלטו 2009 או פיגו 107/סיטרואן C1/טויוטה אייגו עם גיר ידני בלבד (כל אחת מהשלושה).

לא הייתי פוסל את הספארק אך מעדיף מנוע 1200.

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבל תכלס בתקציב הזה? רב קו

אם רק הייתה תחבורה ציבורית סבירה :lol:

מה לגבי סובארו B3 שנת 2008?

אני מעדיף יותר רכב אוטומטי

עריכה אחרונה על ידי BlackChevelle
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חחח.. זה אפשרי,

אתה רק צריך רכב מברנד ממש אמין, משנתון ממש ישן, ורכב ממש מכוער, סוג של beater car אבל מהסוג האמין.

אל תסתכל על מכות קטנות, על בעיות קטנות בצבע של הרכב, על ריפוד שלא נראה הכי טוב ,

כל מה שצריך לעניין אותך זה אמינות .

מתישהו בקרוב אני אמכור אחת כזאת משלי ומי שיקנה את הרכב המכוער שלי יזכה בחווית אמינות לפחות.. אבל לא חסר, תעשה בדיקות ביוטיוב כיצד לבדוק רכב יד2 ולבחון אותו לפני הרכישה, זה די מסובך אני לא אתחיל עכשיו לעבור על זה כי יש סרטונים שעושים עבודה מושלמת ביוטיוב , אתה מחפש באנגלית ומוצא אוצרות שם.

ואם אתה חושב שבגלל שאתה מוציא מעט כסף לא שווה לך עכשיו להשקיע בידע , אז תהפוך את זה בראש , אם תיפול ברכב ישן לא אמין אתה תרגיש שאתה עובד בשביל הרכב שלך מחודש לחודש.

$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$

It's not the car who have the skills but the driver

$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה שם אמינות וחסכוניות בראש סדר העדיפויות שלך - גיר ידני זה די תנאי.

בכל מקרה, יש מ-לא מכוניות, מכל מיני סוגים, וטובות, בפחות מ- 10,000 ש"ח.

אחת מהן, שגם יכולה להיות קניה מצויינת, היא אכן סיטרואן C4. היא אמנם לא שיא החסכניות, אבל ממש לא מהזלליות שבקטגוריה. לעומת זאת בנוחויות, בטיחות ויציבות, אין כמוה.

אמינות? - גבוהה אם תקנה רכב שמור ממש, עם היסטוריה מלאה, ותמשיך ותטפל בו באהבה. אחת כזו לא תעשה לך יותר בעיות מאף מכוניות אחרת בתקציב כזה.

אם אתה בידניות - 207 היא בחירה מצויינת, גם רנו קליאו. שוב, תקפיד על רכישת רכב שאהבו אותו.

בהצלחה.

רנו 9 83, רנו 11 87 (5 ש'!), רנו 19 95 (5 ש'!), מגאן 2001 (5 ש'!), סניק 2007 ועכשיו סיטרואן C4 2007.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחת מהן, שגם יכולה להיות קניה מצויינת, היא אכן סיטרואן C4. היא אמנם לא שיא החסכניות, אבל ממש לא מהזלליות שבקטגוריה. לעומת זאת בנוחויות, בטיחות ויציבות, אין כמוה.

אמינות? - גבוהה אם תקנה רכב שמור ממש, עם היסטוריה מלאה, ותמשיך ותטפל בו באהבה. אחת כזו לא תעשה לך יותר בעיות מאף מכוניות אחרת בתקציב כזה.

אם אתה בידניות - 207 היא בחירה מצויינת, גם רנו קליאו. שוב, תקפיד על רכישת רכב שאהבו אותו.

בהצלחה.

207 אוטומטית מגיעה עם כאב ראש מהגיר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

207 אוטומטית מגיעה עם כאב ראש מהגיר?

- לא בהכרח. זה גיר בסך הכל אמין וטוב, אלא אם נוהגים בו בנמרצות רבה (הרבה קיק דאונים). יש לו שם רע, לא לגמרי מוצדק.

מה שכן, ברגע שיש לך גיר אוטומטי - צריכת הדלק באופן אוטומטי גבוהה יותר ב... לא זוכר, ככה וככה אחוזים מאותו רכב עם גיר רגיל, מכיוון שיש אבדן כוח בממיר המומנט.

חפש רכב שמור מאוד, עם היסטוריה מלאה וסביר מאוד שתהנה ממנו מאוד.

רנו 9 83, רנו 11 87 (5 ש'!), רנו 19 95 (5 ש'!), מגאן 2001 (5 ש'!), סניק 2007 ועכשיו סיטרואן C4 2007.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סתם בשביל הקטע, 207 ידניות יש ממש (ממש) מעט בארץ, אאל"ט רק בגרסת ה-gt (כלומר, 3 דלתות). כרגע יש אחת למכירה, ואם מה שכתוב במודעה נכון ויש לה מנוע 1.6 טורבו עם 150 כ"ס - אל תתקרב אליה, אפילו לא בצחוק.

אם גיא ידני הוא בעל זאת אופציה אפשר לחפש קליאו דור 3 או פיג'ו 206+ (עם עדיפות קליאו). מדובר ברכבי סטודנטים קלאסיים, פשוטים (=אמינים יחסית) אבל ממותג שעוזר למחיר שלהם לרדת נמוך.

אם בכל זאת ידני זו לא אופציה, אפשר לחפש דייהטסו סיריון או יונדאי גטס (רצוי לא glf). בנסועה נמוכה כמו שלך, הייתי מתעלם מצריכת דלק - ההפרש יהיה שולי יחסית להוצאות אחרות.

לגבי 207 אוט' - זה קצת הימור. רכב שטופל טוב יכול להיות אמין (והרבה יותר מוצלח מגטס למשל, בתור רכב), אבל מספיקה תקלה או שתיים שיכולות להיות לא הכי זולות לתיקון כדי להרוס את החוויה. אם אתה יכול להרשות לעצמך משהו כזה, לא הייתי פוסל.

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סתם בשביל הקטע, 207 ידניות יש ממש (ממש) מעט בארץ, אאל"ט רק בגרסת ה-gt (כלומר, 3 דלתות). כרגע יש אחת למכירה, ואם מה שכתוב במודעה נכון ויש לה מנוע 1.6 טורבו עם 150 כ"ס - אל תתקרב אליה, אפילו לא בצחוק.

אם גיא ידני הוא בעל זאת אופציה אפשר לחפש קליאו דור 3 או פיג'ו 206+ (עם עדיפות קליאו). מדובר ברכבי סטודנטים קלאסיים, פשוטים (=אמינים יחסית) אבל ממותג שעוזר למחיר שלהם לרדת נמוך.

אם בכל זאת ידני זו לא אופציה, אפשר לחפש דייהטסו סיריון או יונדאי גטס (רצוי לא glf). בנסועה נמוכה כמו שלך, הייתי מתעלם מצריכת דלק - ההפרש יהיה שולי יחסית להוצאות אחרות.

לגבי 207 אוט' - זה קצת הימור. רכב שטופל טוב יכול להיות אמין (והרבה יותר מוצלח מגטס למשל, בתור רכב), אבל מספיקה תקלה או שתיים שיכולות להיות לא הכי זולות לתיקון כדי להרוס את החוויה. אם אתה יכול להרשות לעצמך משהו כזה, לא הייתי פוסל.

יש לנו 3 גטס במשפחה, וישר זאת הייתה האופציה הראשונה. הבעיה היא שלא מצאתי אחת כדאית בסביבה שאני גר לכן פתחתי את עצמי לעוד אופציות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה תקציב נמוך, אבל אפשרי למצוא רכב טוב.

השאלה היא אם יש לך עוד כסף ליישור קו/תקלה לא מתוכננת.

לדוגמא המאזדה 3 שלי במחירון עולה כ7 אלף אבל הרכב מטופל היטב וכל הבעיות הידועות שיש לדגם הזה טופלו.

הדבר היחיד שלא נגעתי בו והוא נחשב מחלה זה בוסטר בלם, ושיפוץ שלו יהיה קרוב ל2000 ש"ח.

אם יש לך רצון לטפל לבד תוכל לחסוך המון באחזקה.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהצלחה.

כמה ה c4 צורכת?

שלנו די זללנית בתוך בצריכה משולבת

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מיני ידנית מבין כל המיני הידניות שנמכרו בארץ בשנים האחרונות.

איזה? זו במצב הכי טוב שתצליח למצוא בתקציב.

עדיפות לפנדה/אלטו כי כנראה תקבל שנתון גבוה לתקציב.

אלטו - אמינה מאוד וזולה לאחזקה.

פנדה - אמינה, יותר "מהוקצעת" הודות למנוע נעים יותר.

אוטומט? עדיף לוותר על הדרישה הזו, אם אתה לא מוכן חפש לך יפאנית/קוריאנית. B3 לא ממש חסכונית.

עריכה אחרונה על ידי farkash7

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1651 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...