Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עבודה עם Farecla ואוטם צבע

שימו לב! השרשור הזה בן 1659 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שוב חזרו לי הכתמים לגג (ג'ינג'ים) קניתי את הכפפה הזאת שהרבה המליצו עליה Farecla G3 עדיין לא הגיע מאייבי, קניתי גם נוזל החלקה ולבסוף אוטם צבע opti seal

הייתי שמח להסבר שלב אחרי שלב מה לעשות, איך להעביר את הפלסטלינה על הגג, בסיבובים או בקו ישר, איך להשתמש באוטם צבע

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי,

קודם כל לשטוף את האוטו כמו שצריך, כדי שיהיה כמה שפחות לכלוך שעלול להיתפס בכפפה ואולי לשרוט את הצבע.

לאחר השטיפה, ובזמן שהצבע עוד רטוב, לרסס בנדיבות על האיזור שאתה רוצה לעבוד עליו את הנוזל להחלקה, ולהחליק את הכפפה על הצבע, מבלי להפעיל לחץ, בתנועות ישרות וקצרות בלבד, עד שאתה מרגיש שהחספוס שהיה, אם היה, או הכתמים שציינת נעלמו. שטוף את הכפפה עם כל מעבר.

אחרי שסיימת עם הכפפה, שטוף את האוטו, עדיף עם גרניק.

לגבי האוטם, זה די פשוט. אתה מרסס אותו על הצבע, ומעט על מטלית מיקרופייבר שאיתה תעבוד, ובאופן כללי, אם תרסס יותר זה לא בהכרח אומר יותר הגנה, נטו בזבוז של חומר. כמה שפריצים יספיקו. נגב עד שאתה רואה שהצבע נקי.

ממליץ שגם תסתכל על סרטוני הדרכה ביוטיוב, לא חסרים כאלו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז יוצא לי לשטוף את הרכב פעמיים?

המים של הגג להשאיר אותם ולרסס נוזל החלקה?

מה זאת אומרת כל מעבר לשטוף את הכפפה? כל פעם שאני מרים את הכפפה מהשטח צריך לשטוף? או פשוט כל שימוש בה?

תודה על העזרה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה לא שוטף את האוטו שטיפה מלאה פעמיים, אלא רק מעיף את כל מה שהכפפה הוציאה עם מים בלבד. אתה אכן מבצע לפני כן שטיפה מלאה.

כן, תשאיר את המים על הגג ואז תרסס את הנוזל החלקה.

כל מעבר התכוונתי באמת לכל פעם שאתה מרים את הכפפה. יש שיגידו שזה מוגזם, אבל זה בטוח יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ג'ינג'ים חוזרים כל הזמן אין מה לעשות עם זה, כנראה האבקות של דבורים וכדומה. אני מוצא כאלה על הרכב למרות שאני בכלל לא חונה ליד עצים, מספיק צמחייה.

שטוף את הרכב היטב, עם פרי ווש / סבון דאג שכל הלכלוך ירד ושיהיה מבריק ורטוב, רסס את נוזל ההחלקה בזמן מעבר הכפפה על הרכב, שלא יהיה מצב שהכפפה עוברת על פח יבש כי אחרת או שהפלסטלינה תרד על הצבע או שזה סתם יעשה לך סווירלים

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ג'ינג'ים חוזרים באזורים מסוימים, אזורי תעשייה, קרבה לים, במיוחד ים המלח, אי טיפול בזמן וכד'.

אצלי מעולם לא היו ג'ינג'ים מעל הרכב, רק לאחרונה שאני חונה באזור ים המלח, הרכב קיבל ג'ינג'ים כמו שלא היו מעולם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1659 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...