מציג תוצאות 1 עד 6 מתוך 6

נושא: עבודה עם Farecla ואוטם צבע

נהג חדש (> 40 הודעות)

עבודה עם Farecla ואוטם צבע

שוב חזרו לי הכתמים לגג (ג'ינג'ים) קניתי את הכפפה הזאת שהרבה המליצו עליה Farecla G3 עדיין לא הגיע מאייבי, קניתי גם נוזל החלקה ולבסוף אוטם צבע opti seal

הייתי שמח להסבר שלב אחרי שלב מה לעשות, איך להעביר את הפלסטלינה על הגג, בסיבובים או בקו ישר, איך להשתמש באוטם צבע

תודה

2. הסימלון של מנהל-המערכת

חשבתם פעם מה הוא הרכב הכי מתאים לכם?

היי, אני היועץ האוטומטי של קארספורום לבחירת רכב
    אני אשמח לעזור לך בבחירת הרכב הבא שלך. אני כבר מחכה לך ומבטיח שתוך פחות מ-2 דקות נמצא את הרכב המושלם בשבילך. ואם לא, השירות חינם.
    סתם! , אני צוחק. השירות תמיד חינם! כל מה שצריך לעשות זה ללחוץ כאן

נהג צעיר (> 150 הודעות)

בעניין: עבודה עם Farecla ואוטם צבע

היי,
    קודם כל לשטוף את האוטו כמו שצריך, כדי שיהיה כמה שפחות לכלוך שעלול להיתפס בכפפה ואולי לשרוט את הצבע.
    לאחר השטיפה, ובזמן שהצבע עוד רטוב, לרסס בנדיבות על האיזור שאתה רוצה לעבוד עליו את הנוזל להחלקה, ולהחליק את הכפפה על הצבע, מבלי להפעיל לחץ, בתנועות ישרות וקצרות בלבד, עד שאתה מרגיש שהחספוס שהיה, אם היה, או הכתמים שציינת נעלמו. שטוף את הכפפה עם כל מעבר.

אחרי שסיימת עם הכפפה, שטוף את האוטו, עדיף עם גרניק.

לגבי האוטם, זה די פשוט. אתה מרסס אותו על הצבע, ומעט על מטלית מיקרופייבר שאיתה תעבוד, ובאופן כללי, אם תרסס יותר זה לא בהכרח אומר יותר הגנה, נטו בזבוז של חומר. כמה שפריצים יספיקו. נגב עד שאתה רואה שהצבע נקי.

ממליץ שגם תסתכל על סרטוני הדרכה ביוטיוב, לא חסרים כאלו.

נהג חדש (> 40 הודעות)

אז יוצא לי לשטוף את הרכב פעמיים?
    המים של הגג להשאיר אותם ולרסס נוזל החלקה?
    מה זאת אומרת כל מעבר לשטוף את הכפפה? כל פעם שאני מרים את הכפפה מהשטח צריך לשטוף? או פשוט כל שימוש בה?

תודה על העזרה

נהג צעיר (> 150 הודעות)

אתה לא שוטף את האוטו שטיפה מלאה פעמיים, אלא רק מעיף את כל מה שהכפפה הוציאה עם מים בלבד. אתה אכן מבצע לפני כן שטיפה מלאה.

כן, תשאיר את המים על הגג ואז תרסס את הנוזל החלקה.

כל מעבר התכוונתי באמת לכל פעם שאתה מרים את הכפפה. יש שיגידו שזה מוגזם, אבל זה בטוח יותר.

פורומניאק הסימלון של liav12

ג'ינג'ים חוזרים כל הזמן אין מה לעשות עם זה, כנראה האבקות של דבורים וכדומה. אני מוצא כאלה על הרכב למרות שאני בכלל לא חונה ליד עצים, מספיק צמחייה.

שטוף את הרכב היטב, עם פרי ווש / סבון דאג שכל הלכלוך ירד ושיהיה מבריק ורטוב, רסס את נוזל ההחלקה בזמן מעבר הכפפה על הרכב, שלא יהיה מצב שהכפפה עוברת על פח יבש כי אחרת או שהפלסטלינה תרד על הצבע או שזה סתם יעשה לך סווירלים

7. תאריך הצטרפות
    יולי 2002

הודעה פירסומת

עומדים לחדש את ביטוח הרכב?
    לחצו כאן וקבלו הצעות לביטוח online

אחראי פורום הסימלון של yogev20

ג'ינג'ים חוזרים באזורים מסוימים, אזורי תעשייה, קרבה לים, במיוחד ים המלח, אי טיפול בזמן וכד'.
    אצלי מעולם לא היו ג'ינג'ים מעל הרכב, רק לאחרונה שאני חונה באזור ים המלח, הרכב קיבל ג'ינג'ים כמו שלא היו מעולם.

נושאים דומים

1. האם QD עם ONR יומיים לאחר יישום גלייז ואוטם צבע ייפגע בשכבות שיישמתי?
    By iAmital in forum אסתטיקה לרכב - דיטיילינג, שיפורים קוסמטים, מדבקות, חלונות כהים וכיו"ב
    תגובות: 4
    הודעה אחרונה: 29/01/15, 20:27
  2. השכרת מכשיר פולישר לביצוע פוליש ווקס ואוטם צבע.
    By יאיר_עזר in forum אסתטיקה לרכב - דיטיילינג, שיפורים קוסמטים, מדבקות, חלונות כהים וכיו"ב
    תגובות: 6
    הודעה אחרונה: 28/12/14, 17:11
  3. פרויקט תלת שבועי 2- שטיפה שגרתית ויישום ראשון של גלייז ואוטם צבע
    By sharki25 in forum אסתטיקה לרכב - דיטיילינג, שיפורים קוסמטים, מדבקות, חלונות כהים וכיו"ב
    תגובות: 27
    הודעה אחרונה: 22/09/13, 19:39
  4. אלפא 159 - שטיפה יסודית ואוטם צבע!
    By adi89 in forum אסתטיקה לרכב - דיטיילינג, שיפורים קוסמטים, מדבקות, חלונות כהים וכיו"ב
    תגובות: 31
    הודעה אחרונה: 12/06/13, 7:33
  5. ניקוי ייסודי - שטיפה, פלסטלינה ואוטם צבע
    By adi89 in forum אסתטיקה לרכב - דיטיילינג, שיפורים קוסמטים, מדבקות, חלונות כהים וכיו"ב
    תגובות: 26
    הודעה אחרונה: 31/05/13, 19:36

כללי פרסום הודעות

• לא באפשרותך לפרסם נושאים חדשים
  • אין באפשרותך לפרסם תגובות
  • אין באפשרותך לצרף קבצים
  • אין באפשרותך לערוך הודעות
  •