Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נוכלים שקרנים רמאים עקצו אותי עבדו עלי מכרו לי נבלה

פבל
שימו לב! השרשור הזה בן 985 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אתה יודע מה אני קורא כאן?!

גם אם תנצח במשפט, זה יעלה לך.

ואם ייקחו את בעלי האתר למשפט, מי ישלם?!

זה שפרסם את הפוסט?

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מקריאת החלטת כבוד נשיא ביה"מ המחוזי בנצרת, השופט אברהם אברהם, עולה כי בקשת בעלי האתר ומנהליה עולה בקנה אחד עם החלטה זו.

תקדין - הערעור התקבל  לקוחה שכתבה בפייסבוק שהפיצה שהז.png

עוד עולה(אין חובה) כי יש למצות את את ההליך אל מול נשוא הבקורת לפני העלתו ברשות הרבים.

תקדין - הערעור התקבל  לקוחה שכתבה בפייסבוק שהפיצה שהז.png

לאחר כל זאת, לפעמים אף רצוי לערוך/למחוק.

קהילת אוהדי ווסטהאם יונייטד בישראל - https://www.facebook.com/groups/whuil/

'פטישי ישראל' - https://www.facebook.com/WHUIL/

טוויטר - https://twitter.com/AmitDim

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...
מומלץ לקרוא כל מילה כאן.

נכון שאפשר לצאת מתביעה כזו בלי נזק מוחשי. אבל עצם ההליך המשפטי עדיין גובה זמן, וזמן הוא כסף. יתרה מזו, אנחנו מחויבים לאפשר לכם להגן על עצמכם מפני עסקים לא כנים/ישרים/הוגנים/שירותיים. אבל עם יד על הלב, אין לנו שום רצון לשמש מגן אנושי ובשר תותחים עבור אנשים שלא מעוניינים בהשמעת ביקורת אובייקטיבית ונקיה, אלא רק רוצים ללכלך או להשתמש בפורום ככלי מינוף שאפשר "לנצל ולזרוק". כולנו (כולל אתכם, אפילו יותר מאיתנו) עבדנו ועודנו עובדים קשה מדי בשביל לאפשר לזה לקרות.

הצטרפו לקהילת הרכב של ישראל בפייסבוק ובאינסטגרם

אוהבים את מה שאנחנו עושים? רוצים לתמוך בנו ולקבל הטבות בו זמנית? עשו מנוי לאתר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שנה מאוחר יותר...

משהו חדש וטרי 
יד שנייה מאשתי": תביעה נגד סוחר רכבים שנטען כי מסתיר תאונות
3 נשים שרכשו רכב מסוחר הרכבים יניב לאטי פנו ל"באנו לעזור" עם טענות דומות • הנשים מספרות שגילו בדיעבד שהרכב שקיבלו אינו במצב שהובטח להן בעת המכירה • אחת מהן פנתה למשטרה ומנהלת בימים אלו דיון בביהמ"ש: "פתאום ראינו ברישיון שלי שאני יד שישית"

"הוא (לאטי, א.ד) הציע לנו את 'טסטקאר', מכון רישוי, וזה היה נשמע לי הגון אז הלכתי לשם. ביחד עם יוסי האחיין שלו, עשינו בדיקה, החזירו לי את הממצאים שאמרו שהרכב נקי מתאונות והכול תקין".

בהמשך אותו יום גילתה ארד שהנתונים שקיבלה שונים מאלו שהוצגו לה בבדיקה: "באותו הערב הסתכלנו על הטפסים שקיבלנו, ופתאום ראינו שברישיון שלי, זה שהחזירו לי מדואר ישראל, היה כתוב 'בעלות קודמת: 05', כלומר שאני יד שישית של הרכב. הסתכלתי בעבר הביטוחי של הרכב וראיתי שהרכב הוא 'אבדן להלכה', כלומר שהוא עבר לפחות 3 תאונות".

ממכון טסטקאר נמסר בתגובה: "ברצוננו להבהיר כי המכון הינו גוף מקצועי בלבד שתפקידו לבצע את בדיקת הרכב על הצד המקצועי הטוב ביותר. המכון הוא צד ניטרלי בכל עסקת קנייה-מכירה שמתבצעת. למכון אין כל קשר כזה או אחר הן כלפי הקונה והן כלפי המוכר וכל אשמה מן הסוג הזה הינה תלושה מן המציאות. תלונה של הגב' טל ארד נדונה בבית המשפט".

https://www.mako.co.il/news-money/came_to_help/Article-dcf94944029e871027.htm?sCh=adbcb2eb226bb110&pId=173113765&partner=lobby

• מבאס 1

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מבין איך אנשים קונים רכב ולא מסתכלים על הרישיון רכב,

זה הת.ז. של האוטו, הדבר הראשון שאני בודק ולעיתים עוד לפני שהגעתי בכלל אל המוכר (מבקש שישלח צילום בוואטסאפ).

• אהבתי 1

ליעד

2007 TOYOTA Corolla 1.6L Runx

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 5.6.2021 בשעה 22:24, Mr.Hybrid כתב:

לא מבין איך אנשים קונים רכב ולא מסתכלים על הרישיון רכב

מציגים רשיון ישן עם מס  בעלויות מופחת

אם אתה מאמין שיכולים לקלקל, תאמין שיכולים לתקן.

- רבי נחמן מברסלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 שעות, tinoki כתב:

מציגים רשיון ישן עם מס  בעלויות מופחת

במקרה כזה שם הבעלים אינו תואם למוכר וזו נורה אדומה.

ליעד

2007 TOYOTA Corolla 1.6L Runx

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

קנס של חצי מליון וכמה חודשים על תנאי לבעלים של מכון הבדיקה שלא מזהה תאונה או תקלה בטיחותית ואין יותר מקרים כאלה עם מכוני בדיקה. גם אם מדובר בקומבינה וגם אם מדובר בטעות אנוש, בן אדם שנוסע ברכב שעבר תאונה בלי לדעת מזה-  זה חמור מאוד.

עריכה אחרונה על ידי Taipan
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 985 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...