Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פיאט טיפו 2017

Shlomi Levush
שימו לב! השרשור הזה בן 1660 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אחלה של רכב.

בחברה הקודמת שעבדתי היו כאלה עם מעל 100 אלף קמ

רק טיפולים.

טיפה מיושן, צריכת דלק בין 10 ל12 קמ לליטר.

אבל למחיר שמשלמים עליו

תמורה מעולה לכסף

Sent from my SM-A530F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לו בעיות אמינות, המנוע והגיר פשוטים ואמינים. צריכת דלק ממוצעת בנסיעה משולבת כ-12 ק"מ לליטר בערך.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפיאט צפויה להיות אמינה יותר (מכלולים פשוטים וטכנולוגיה ישנה ומוכחת). לקרוז ביצועים טובים יותר, אך צריכת הדלק צפוייה להיות דומה. מנוע 1.4 מהדור הקודם של GM צבר מוניטין שלילי, אז בין שתי אלו הפיאט עדיפה.

Subaru BRZ 2.4 | Toyota Avensis 2.0 | Citroen C4 SX Automatic 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתה לי כזו מ 2016 במשך כמה חודשים כרכב חליפי. האמת שהופתעתי לטובה מאיכות ההרכבה והבאזור ברמת האבזור הגבוהה יותר עם בקרת אקלים, חישוקי 17, מחשב דרך מפורט, בקרת שיוט, מולטימדיה וכו. המנוע אומנם מעט חלש אבל לא הייתה בעיה לשייט גם במהירויות גבוהות בכביש 6.

סה"כ תמורה טובה מאוד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צריכת דלק שברובה עירונית ופקקים של 1:10

בעיניי לא רועש.

מיקום גבוה ונוח לראיה של מסך המולטימדיה מה שמאפשר מבט וחטוף ונוח בניווט.

מאידך מיקום מסך הגבוה הביא את פתחי המיזוג בדיוק לגבוה היד, בצירוף עם מזגן טוב יכול לגרום לחוסר נעימות לרגישים לקור.

לא מתאמץ מעבר למה שאני מצפה מרכב משפחתי לא ספורטיבי, מאיץ טוב ביציאה מרמזורים, מגיב עוד יותר טוב ביציאה לעקיפות בטווחים של ה 80-90 קמ"ש.

לא נוסע איתו מספיק הרבה בשביל להגיב על אמינות.

שים לב שיש הצעות טובות על הרכב - יד שנייה עם אפס קמ"ש לא בדקתי אבל אין סיבה שלא יהיה שנתון 2019, לפני שנה קניתי רכב כזה בינואר שנתון 2018.

אני נהנה מהרכב, וכאמור בקנייה של יד שנייה אפס קמ"ש, כנראה מההצעות המשתלמות שיש בשוק של יחס תמורה.

כמובן שאין ברכב את השכלולים החדשים והחדישים של הנהיגה האוטונומית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קצת קשה, אבל לא משהו יוצא דופן. מבחינת רעש הוא בסדר גמור. מבחינת אמינות גם כן כמו שכבר אמרו המכלולים וותיקים ומוכחים, מעבר לזה שאם אני שניה חושב על זה, אני לא זוכר מתי בפעם האחרונה שמעתי על בעיות אמינות חריגות בפיאט... מולטיאייר ב-2010-12 (לא קיים בטיפו)? גיר רציף של הפונטו ספייס (לא קיים בטיפו)? משהו עם הרובוט/הגה של גרנדה פונטו (כנ"ל)?

האמת היא שזה אוטו לא רע בכלל, במיוחד בגרסאות האצ'בק/סטיישן עם המנועים היותר נורמליים מה-1.6 (1.4 טורבו ודיזל כלשהו). אני חייב להגיד שאני לא לגמרי מבין למה הוא נכשל ככה.

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חייב להגיד שאני לא לגמרי מבין למה הוא נכשל ככה.

זה דווקא קל, קוראים לזה סמל"ת...

Subaru BRZ 2.4 | Toyota Avensis 2.0 | Citroen C4 SX Automatic 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעט מאד פיאט טיפו נמכרו ב-2019, נראה לי שכרגע הדגם לא מיובא ואין ליבואן מלאי גדול ממנו אם בכלל, ולכן לא תמצא אותא בעסקאות 0 ק"מ.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1660 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...