Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שידרוג יחידת מולטימדיה - AUDI Q5 2017

cosmicbaby
שימו לב! השרשור הזה בן 1060 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יש לי AUDI Q5 שנת 2017 (הדגם החדש) - עם המסך הקטן מבין האופציות המקוריות של היבואן.

מעוניין לשדרג המולטימדיה - להוסיף קאר פליי / אנדרויד (וויז ואפליקציות), אפשרות לסים דאטה - בקיצור כל הטוב הזה.

בחנות אחת הסביר לי לגבי האופציות שלי

1- חיבור רכיב אנדרויד דרך ה AUX + הפיכת המסך שלי למסך מגע (לא מחליפים מסך אלא מדביקים עליו איזה כיסוי שקוף שמאפשר את הטאצ).

2 - החלפת כל יחידת המסך שלי ביחידת חדשה, מסך קצת יותר גדול.

כמו כן הסביר שהמכשירים הסינים על הפנים לעומת ההמכשירים הטייוואנים הטובים יותר ויקרים יותר - יש דברים בגו?

מי מכיר במה מדובר ויכול לתרום מידע - המכשירים איכותיים? מה עובד טוב יותר? מה כדאי? על מה לשים לב (נתונים טכניים/ וכו'

תודה,

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאבא שלימיש קיו 5 מהדגם החדש, המסך תומך CarPlay בוודאות.

לא הייתי נוגע ברכב הזה.

hu: hx-d2- amp's - gensis 4channel, st60, monoblock:clif cd1.1lx , speakers: hat l6 l4 &l1pro, subwofer- 10w3v3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאבא שלימיש קיו 5 מהדגם החדש, המסך תומך CarPlay בוודאות.

לא הייתי נוגע ברכב הזה.

כמו שכתבתי - לי יש את המסך הקטן (שלא תומך בקאר פליי)

לאבא שלך כניראה יש את המסך הגדול יותר שתומך בקאר פליי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שכתבתי - לי יש את המסך הקטן (שלא תומך בקאר פליי)

לאבא שלך כניראה יש את המסך הגדול יותר שתומך בקאר פליי.

להתעסק ב Q5 (הדגם החדש) עם מולטימדיה שלא מהיצרן עלול להכניס אותך לסרט שאתה לא תדע לצאת ממנו.

מדובר ביחידה שמחוברת למחשב הרכב, שולטת במערכות בטיחות ובכל הפונקציות של הרכב.

במקרה שלך, אם תשלח לי את המק"ט של היחידה ומס' שלדה, אוכל לבדוק לך אופציות לשדרוג המולטימדיה למסך הגדול יותר (תומך קארפליי, ניווט וכל שאר הטוב שיש ל Audi להציע).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שנה מאוחר יותר...

היי,

יש לי מקרה דומה עם המסך הקטן ו

בתאריך 18.9.2019 בשעה 10:03, HeinanCA כתב:

להתעסק ב Q5 (הדגם החדש) עם מולטימדיה שלא מהיצרן עלול להכניס אותך לסרט שאתה לא תדע לצאת ממנו.

מדובר ביחידה שמחוברת למחשב הרכב, שולטת במערכות בטיחות ובכל הפונקציות של הרכב.

במקרה שלך, אם תשלח לי את המק"ט של היחידה ומס' שלדה, אוכל לבדוק לך אופציות לשדרוג המולטימדיה למסך הגדול יותר (תומך קארפליי, ניווט וכל שאר הטוב שיש ל Audi להציע).

היי, יש לי מקרה דומה עם מסך קטן ובלי תמיכת אפל קארפלי Audi Q5 2017 Design דגם חדש.

איך אפשר ליצור קשר לשדרוג?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אינני ממליץ לרכוש מערכת אנדרואיד, זה פשוט לא עובד טוב כמו המקורית.

אם יש לך אפשרות להשקיע סביב 5-6K ש"ח במערכת מקורית, אז תדבר עם הדר מ-HI LED, הוא לא זול אבל מקצוען.

אפשר לראות כל מיני פרוייקטים של שדרוג וכו' בעמוד הפייסבוק שלו.

אנחנו פתחנו אצלו באיביזה החדשה את ה- FULL LINK וקיבלנו שירות מצוין.

תתייעץ איתו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...
בתאריך 14.4.2021 בשעה 14:16, Rabeeh כתב:

היי,

יש לי מקרה דומה עם המסך הקטן ו

היי, יש לי מקרה דומה עם מסך קטן ובלי תמיכת אפל קארפלי Audi Q5 2017 Design דגם חדש.

איך אפשר ליצור קשר לשדרוג?

הודעה פרטית, נתקדם משם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1060 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...