Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איפה משיגים משקה אנרגיה MONSTER למען השם?

liav12
שימו לב! השרשור הזה בן 1508 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אז אהלן לכולם

שוב אני והחפירות המוזרות שלי,

חשקה נפשי הרבה זמן במגוון הטעמים של הרעל האנרגטי הזה, איפה משיגים אותו?

לפני שנתחיל ב"למה לך הרעל הזה" וכו' וכו'...מדי פעם זה טעים, זה נחמד ומיוחד :)

אני מחפש באיזור ראשל"צ והסביבה, אם יש למישהו מושג קלוש איפה ניתן להשיג ובמחיר שפוי..אשמח לדעת

בקניון הממתקים / שוויצריה הקטנה וכדומה אין במלאי כרגע. מעבר לזה שבחולון הסניף שלהם פשוט בלתי ניתן להגעה, למצוא חניה שם זה כמו לזכות בלוטו.

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני תמיד חוזר עם מלאי רעל מחו״ל ולמען האמת צריך לחדש מעט,כי הוא מתחיל להתדלל.

בארץ מעבר לשוויצריה הקטנה אני רואה מדי פעם בחנויות של סונול ובפיצוציות,האחרונה שבהן הייתה באשקלון,עם מלאי לא קטן.

a010c892076f2822ca687cb26548a877.jpg

Sent from my iPhone using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שיתתי את החרא הזה בעברי. אני מתנצל וחייב לומר שאם שותים אותו בתור משקה אנרגיה אז חבל על הכסף שלכם. החרא היחידי בשוק הישראלי שבאמת מעורר זה אך ורק רד בול.

אם שותים אותו בשביל להיות קול כמו כל רוכבי המוטוקרוס והנסקאר בארצות הברית אז כן הוא נחמד.

"אני מתחפש לטיפת שמן במערכת ההנעה ומתחיל לזרום בתוך כל הצינורות, השסתומים והקופסאות ואז אני מאתר את התקלה"

ישראל טילן, המיתוס והאגדה, מגדולי מהנדסי ישראל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

cerberal - אני שותה אותו כי הוא טעים :) מבחינת קפאין יש שם סביב 100-140 מ"ג בפחית זאת אכן כמות קטנה לעומת כוס קפה שמכילה דומה.

אני שותה משקה אנרגיה פעם ב.. כי בגלל הסוכר אתה מקבל את הנפילה של אחרי ודיי מהר.

לרדבול יש טעם מזעזע לא יכול להתרגל אליו, מזכיר לי בכל ניחוח או שלוק את הזמנים היפים שלי בפורום ב"ש בגיל 20 אחרי 5 כוסות ממוצעות של וודקה רדבול והקאות של לאחר מכן.

bv12 -

הפתעת אותי כי לא היה לי מושג שיש כאלה בתחנות דלק בסונול יש אחת לידי לא ראיתי שם.

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתם יודעים מה יש בזבל הזה שאתם מכניסים לגוף שלכם?

זה כמו נפט רק טעים

לא מבין איך אנשים שותים את הדברים האלה, זה רק כי הם לא יודעים מה יש בפנים

וכן אני הייתי שותה רדבול XL לכיף שלי בעבר, לפני שידעתי כמה זה גרוע

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין שום הוכחה עדיין (קרי - מטא אנליזה על בני אדם לתקופה ארוכה) ששתיה כזו או על בסיס דיאטטי פוגעות בגוף שלך, כמובן שהכל בהגזמה לא בריא ואם תשתה כמה כאלה ביום זה בטח לא יעשה לך טוב.

גם קפה.

גם מיץ פירות טבעי.

אחד פעם בכמה ימים לא עושה שום דבר לבן אדם בריא, מספיק האוויר שאתה נושם כדי להרעיל את עצמך ביום יום באיזור מרוכז תנועה כגון תל אביב (טוב בעצם, רק הליכה ברחובות שם זה מספיק כדי להרגיש מזוהם).

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 חודשים מאוחר יותר...

חזרתי לעדכן שהקשיבו לי אבל רק 50%

https://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-5646905,00.html

הביאו לבנתיים רק כמה טעמים בודדים, שהם הקלאסיים בעיקר.

למה לא עושים סקר שוק מה הקהל מעדיף לפני...למען השם 2.

לבנתיים קניתי כמה לטעום שזה השחור כחול ZERO ואחד בטעם ROSSI - צבע צהוב שחור.

הצהוב נחמד, את הכחול נראה אם שווה משהו.

שאריות של 2 פחיות לבנות נשארו לי בבית מפחד לפתוח אותם :(

מוכרים בשופר סל יש מבצע של 2 בעשר ממה שראיתי, ובטיב טעם כמובן ב 6.5 ליחידה

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברים , חברת קוקה קולה התחילה להפיץ את המשקה, אני בטוח שתתחילו לראות אותו בימים הקרובים בכל סופר/קיוסק /מכולות במחירים הרבה הרבה יותר זולים,

אני מאמין שתוכלו למצוא אותו במחירים 5-6 שח, המחיר ירד דרסטי,

תהנו.

Golf 1.6 DSG 2009

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כתבתי למעלה בדיוק מצאתי את זה בשופרסל במחיר של 5-6 שקל בערך, יש מבצע בשופרסל.

רק שהביאו 3-4 טעמים בודדים זה הבאסה. חבל שלא עושים סקר שוק איזה טעם הכי נדרש לפני שמייבאים.. לא מובן לי

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...