Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חיישן חמצן מאזדה 3, אפשר אוניברסלי או רצוי מקורי?

אושריקו
שימו לב! השרשור הזה בן 1678 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אושריקו, יצרן הרכב (מאזדה או טויוטה או כל אחד אחר) לא מייצר גם אלטנרטורים סטרטרים, מדחסי מזגנים, מחשבי מנוע וגיר, פנסים, לוחות שעונים, צמיגים, בולמי זעזועים, מערכת בלמים, תיבת נילוכים, מייבסים, שמשות, מערכת קול, מצערות, מצתים, כל החיישנים, מערכת הזרקה, משאבות דלק, פילטרים, ועוד מכלולים. אבל זה מה שזכרתי ככה בשלוף.

אל כל אלו היצרנים קונים אצל ספקי משנה.

90% מהתקלות הן תקלות באחד המכלולים שמגיעים מספקי משנה. אז או. קי. בוש אשמים או דנסו אשמים או וולאו או סימנס או בורג אנד וורנר או ZF אשמים ולא יצרן הרכב עצמו. למה זה צריך לעניין אותנו בתור לקוחות?

בוקי, הכל בסדר , אתם נדלקים ממשפט מכוון סתם... כרגיל:lol:

מה שאני כן עומד מאחוריו זה שחיישן חמצן זה "לא מחלת ילדות של מאזדה" ,זאת תקלה אופיינית שהולכת אצל רוב הרכבים בק"מ מסויים, לרוב בין 100 ל200 אלף (גם לטויוטה, כן... )

יאללה סופש נעים תודה לכווווווווווולם כולל למקס העצבני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא עצבני...

באף רכב שלי לא הלך לי חיישן חמצן בין 100 ל200 .

לא להגן על מאזדה בחירוף נפש - תגן על דברים אחרים.

מאזדה דור 1 אוטו תחת - ומי שחושב שקנה את שיא האמינות טועה ובגדול .

אחר הרכבים הגרועים שנתקלתי בהם .

מתושבות ועד בעצם כל חלקי הגומי במתלים- הכל נאחס.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז בוא אני אגיד לך שאני יודע לא פחות ממך על כל המחלות של הרכב ואני יודע גם מה הוחלף. ואני תמיד ידעתי שמאזדה 3 דור ראשון זה לא רכב שיא האמינות אלא אמינות סבירה בעיקר כי גם אנשים מזלזלים ומטפלים בשיטת ליסינג ברכב הזה במקום להשקיע בפילטרים ושמנים איכותיים, תושבות וחיישנים מקוריים וטיפולים בזמן.

ועדיין: הרכב הזה כיפי לנהיגה, לא סתם מקבל שבחים מאנשים שלמרות שהמנוע לא חזק, הרכב מהנה לנהיגה באיזשהי צורה. מודרני, נראה מעולה וכן הלאה.

אבל עזוב נו...

אי אפשר לשכנע אדם שמשוכנע במשהו אחר לגמרי

ואגב מקס...

נסעתי בחיי על לא מעט רכבים במסגרת העבודה ובכללי, מאזדה דור ראשון מרגישה מודרנית ואיכותית פי כמה וכמה.

ובלי קשר, נפתח פוסט על חיישן חמצן , לא על איכות של המאזדה.

להתראות ותודה.

עריכה אחרונה על ידי אושריקו
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניצחת -

אני מעריץ בך את התכונה הזאת להתחבר ולהאמין לכל מה שברשותך .

בלי טיפת ציניות .

הלוואי שהייתי יכול לרשת ממך תכונה כזאת ... הייתי מסתובב עם הקאוואליר בשכונה ומדמיין שזו קורבט .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאז שקניתי את הרכב, אנשים ברחוב עוצרים אותי ושואלים אם אני מוכר...

אז גם הם עיוורים? ולא נשמה שלי דאווינים על אנשים וירטואלים אין לי למה לעשות , זאת המציאות

היו כאלה שלא שחררו אותי עד שהיו מוציאים ממני " אני מוכר".

אין מה לעשות, הרכב אהוב אצל הרבה אנשים.

ומה שמצחיק אותי שאנשים יעשו לך לייק ויצדיקו אותך כשהם מחזיקים בצרפתיה או גרמניה או בקוריאנית "עם מחלות ילדות אבל שיא האמינות !!!!!"

נו טוב..

מה לעשות שרוב הצעירים מתים על מאזדה ואתם קוראים להם "ערסים בני דודים".. אוי אוי.:lol:

יאללה יום טוב, ומקס, שלא תבין לא נכון, אני לא מזלזל בך ואני יודע שאתה בתחום המכוניות

אבל לפעמים אתה קצת מגזים ומקצין דברים...

ובאמת, בוא נסיים את זה פה,

אם תרצה, יש פרטי, הפורום הזה כבר לא בשבילי חצי שנה.. פרט לכל אלה שעזרו כמובן תודה.

יום טוב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

רגע...

החלפת את הטויוטה אושריקו במאזדה 3?

מתכלה מתחת לכיסוי:

🚗 .Alfa 147 2.0 Manual With B12 Pro- Kit+ Eibach Antiroll kit+ EBC Yellowstuff brakes kit+ 17" GT wheels with Toyo R888R+ Red leather seats|

המחליפה: Alfa 159 TB

עם חלונות חשמל ונעילה מרכזית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1678 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...