Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חיישן חמצן מאזדה 3, אפשר אוניברסלי או רצוי מקורי?

אושריקו
שימו לב! השרשור הזה בן 1659 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מה המצב,

מאזדה 3 דור ראשון 1600

צ'ק אנגין נדלק, מיד הלכתי למוסך שלי ואחד החבר'ה שאני מכיר חיבר לי צ'יק צ'ק את הסורק,

התגלה כחיישן חמצן קדמי

האמת ששמתי לב לאחרונה לבליעת דלק מוגזמת

בכל מקרה לא הפתיע אותי, ידעתי שזה או חיישן כזה או הנקישות שזה המחלה של האוטו הזה,

בכל מקרה זה נזק כספי מבאס כרגע בשבילי אבל אין ברירה.

הבנתי שהחיישן המקורי עולה בערך 800-900 לא כולל מע"מ ובטח לא כולל עבודה.

השאלה שלי היא לאור כל מיני דעות של אנשים,

האם ניתן ברכב הזה לשים חיישן אוניברסלי (לא סיני ) והוא יתפקד כמו המקורי?

תודה רבה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יתכן גם יותר מזה -לי יש את אותו רכב ונדלקה המנורה .

החלפתי למקורי בהמלצת המוסך במחיר בערך כמו שאמרת ושוב נדלקה הנורה ואז מסתבר שהיה צריך להחליף גם את האחורי

נגמר בנזק מעל 2K .

ככה זה רכב מזדקן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יתכן גם יותר מזה -לי יש את אותו רכב ונדלקה המנורה .

החלפתי למקורי בהמלצת המוסך במחיר בערך כמו שאמרת ושוב נדלקה הנורה ואז מסתבר שהיה צריך להחליף גם את האחורי

נגמר בנזק מעל 2K .

ככה זה רכב מזדקן

קודם כל תודה על התגובה חביבי

אם זה היה מישהו אחר כבר מזמן היו מגיבים.. חיים בסרט פה אנשים חבל על הזמן

בכל מקרה השגתי תואם מקורי של דנסו USA באחלה מחיר בשבילי

אגב, אם החיישן האחורי לא תקין למיטב ידיעתי אפשר לסחוב איתו ככה כי הוא בעצם רק מפקח על תפקודו של הממיר או משהו באיזור,

הקדמי שאחראי על התערובת הכי חשוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנשים לא חיים בסרט - אתה נכנס לפורום רק כשאתה צריך משהו ולא תורם מהומה .

אז ככה גם אחרים מתייחסים .

לא אישי חלילה - רק להבהיר נקודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואחרי שיעור הלשון רק נרשום למען הדורות הבאים, יש תואמי מקור של דנסו במחירים של כ-50 אירו כולל משלוח מאמאזון.

You may kiss the bride.

בא לשאול על חשבון בנק, יצא נשוי. קארספורום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין בעיה לשים תואם מקורי או חליפי של דנסו הם יעשו שניהם את העבודה..אולי אפילו כדאי לך לבדוק מחיר חיישן אחורי תכין לך בצד אם זה גרושים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בכל מקרה רק מעדכן את כל בעלי המאזדות למיניהם דור ראשון 1600:

החיישן המקורי שהוצא הוא גם של דנסו, החיישן החדש שהוכנס הוא גם של דנסו,

בחברה למיטב ידיעתי עולה קרוב ל1000 שקל כולל מע"מ, (לא ביררתי אישית, כך שמעתי+-) חליפי תואם מקורי של דנסו הרבה פחות,

בשילוב עם בעל מוסך ש אני מכיר יצאתי בסופו של דבר בהרבה פחות כסף משחשבתי.

החיישן התקול אצלי לשמירת המק"ט בכל מקרה.

ועוד דבר, לפני שבאים בטענות למאזדה, מאזדה לא מייצרת חיישני חמצן אלא קונה מספקים , לכן לא רואה את זה כתקלה של הרכב אלא בלאי טבעי שאחראי היצרן של החיישן.

תודה לכולם בכל מקרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ועוד דבר, לפני שבאים בטענות למאזדה, מאזדה לא מייצרת חיישני חמצן אלא קונה מספקים , לכן לא רואה את זה כתקלה של הרכב אלא בלאי טבעי שאחראי היצרן של החיישן.

תודה לכולם בכל מקרה.

אותך כנהג זה לא אמור לעניין, כל רכב מורכב מעשרות או מאות ספקים.

בכל מקרה רק חיישנים מחו"ל, אין מה ללכת אפילו לדלק מוטורס.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למרות שבעיקרון קניתי ממוסך מורשה שלהם לא מזמן שמן גיר מקורי במחיר נורמלי לחלוטין ואפילו זול יותר מחנויות חלפים (מהחבית, MV מקורי של מאזדה).

אבל אתה צודק, די יקרנים באופן כללי.

ובכל מקרה לא חיפשתי בחו"ל כי לא רציתי לבזבז זמן עד שיגיע, ולהיות מגובה בחנות חלפים במידה ותהיה בעיה עם החיישן ולהמשיך לנסוע ברכב עם תקלת חיישן חמצן שלא בריאה לא למנוע ולממיר ובטח לא לכיס שלי.

אתמול נדלקה המנורה, היום הוחלף הכל.

יום טוב.

עריכה אחרונה על ידי אושריקו
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בסדר גם סקודה לא מייצרת גירים... אז סקודה אמינה, והיצרן של הגירים דפוק.

תגובה הזויה.

ולאט לאט אתה שוב הופך לפאן בוי.

עזוב נו מקס נשמה...

התגובה הזאת נכתבה בידיעה ולא סתם לכל אותם אלה שנהנים להגן על רכבים עם ימבה מחלות ילדות, ימבה תקלות ועדיין לקרוא להם אמינות, והחלקים תוצרת היצרן עצמו...

לעומת מאזדה שקצת רגישה עם חיישנים וכו' , ישר מבלבלים את השכל.

ותאמין לי אני יודע דברים מקרוב שכן כל החיים שלי אני בסביבת מוסכים גם אם אני לא עובד פיזית בזה, ולא נפתח את הנושא הבנת את הכוונה.

יאללה, קפצתי לביקור קצרצר , קיבלתי עזרה, מודה לכל מי שניסה לעזור

להתראות מתישהו.:wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אושריקו, יצרן הרכב (מאזדה או טויוטה או כל אחד אחר) לא מייצר גם אלטנרטורים סטרטרים, מדחסי מזגנים, מחשבי מנוע וגיר, פנסים, לוחות שעונים, צמיגים, בולמי זעזועים, מערכת בלמים, תיבת נילוכים, מייבסים, שמשות, מערכת קול, מצערות, מצתים, כל החיישנים, מערכת הזרקה, משאבות דלק, פילטרים, ועוד מכלולים. אבל זה מה שזכרתי ככה בשלוף.

את כל אלו היצרנים קונים אצל ספקי משנה.

90% מהתקלות הן תקלות באחד המכלולים שמגיעים מספקי משנה. אז או. קי. בוש אשמים או דנסו אשמים או וולאו או סימנס או בורג אנד וורנר או ZF אשמים ולא יצרן הרכב עצמו. למה זה צריך לעניין אותנו בתור לקוחות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1659 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...