Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מחפש סוג של חד קרן - הנעה אחורית, חזק, עד 200K

Returnix
שימו לב! השרשור הזה בן 1676 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הסובארו חלשה. אכן לדעתי הג'וליה אחלה אפשרות. כל טורבו ניתן גם לחזק בסטייג' 1. בעיני כל מוסטנג תראה עממית יותר מבימר. איכשהו יצור של דוד סם מרגיש לי יותר בבית מייצור של דוד אדולף...(;-

יש רק דרך אחת לשחות 100 מטר בשביל להביא מדליה;

אתה מתחיל הכי מהר שלך, ואז לאט לאט אתה מגביר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כרכב מהנה הג׳וליה אחלה אופציה, אבל אני לא בטוח שתענה על הבקשה של פותח השרשור לא לנקר עיניים, כי הג׳וליה לחלוטין תמשוך יותר מבטים מסדרה 3 למשל, ולו בגלל זה שהיא הרבה הרבה יותר נדירה.

מצד שני, בדיוק אותו סיפור עם האמריקאיות שמציעים פה...

Sent from my iPhone using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חוץ מזה שפות"ש גם אמר על הסטינגר שהיא "משפחתית מדי" אז אני מניח שסדאן 4 דלתות היא לא מה שהוא מחפש.

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חוץ מזה שפות"ש גם אמר על הסטינגר שהיא "משפחתית מדי" אז אני מניח שסדאן 4 דלתות היא לא מה שהוא מחפש.

נכון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם המוסטנג\קאמרו מדברות אלייך אז זו יכולה להיות אחלה אלטרנטיבה.

הנעה אחורית, אתה יכול ללכת על גרסאות הV6

קאמרו 3.6 בנזין ו315 כ''ס

מוסטנג 3.7 בנזין 305 כ''ס (הפסיקו להציע בחדשות)

הגרסאות היותר זולות מטורבתות

2.0 טורבו בקאמרו עם 270 כ''ס

2.3 טורבו במוסטנג עם 310 כ''ס

אני מעדיף את הקאמרו מבחינת התנהגות, הרגשה ומראה.

אבל זה עניין של טעם אישי

המוסטנג מדהימה וכאילו יושבת "בול" אבל כל העניין עם הביטוח נשמע לי מאוד בעייתי, כל שנתיים צריך ללכת ללוי יצחק, והסוכן שלי טוען שקשה מאוד לבטח רכבים כאלה [במיוחד לנהג צעיר ,24]

לא כל כך הבנתי. אתה יורד מBMW בגלל שהיא מנקרת עיניים ובוחר ללכת על מוסטאנג?

מעבר לכך סביר שהביטוח של המוסטאנג לא יהיה זול, כך גם ההוצאות השוטפות.

מוסטנג פחות מנקרת עניין מסדרה 2 לדעתי, וגם לדעת כמה כאן בשרשור

Daniel.gri אמר בדיוק את מה שחשבתי - קאמרו ומוסטנג לא פחות מנכרות עיניים, רכבים מוחצנים גדולים ומרשימים.

האופציות היחידות שעלו כאן שפחות מנכרות עיניים זה קופרה וג'ולייטה, שלעין בלתי מזויינת של אנשים שפחות מבינים בתחום נראות כמכוניות סטנדרטיות פחות או יותר (פחות רכבי ספורט מוחצנים במראה שלהם).

לדעתי- אחרי שכבר ספגת את הירידת הערך הראשונית של הבימר ואתה מאוד מרוצה ממנה - תבדוק אופציה למחזר את התכנית מימון, או לקחת הלוואה אחרת.

הקופרה גם עלתה בתור רעיון, אבל אולי אלך עליה כברירת מחדל.. ירידה רצינית ברמה אחרי הבימר

לגבי מחזור הלוואה - גם רעיון טוב.. יכול לחסוך לי באיזור ה 35% על המימון לבד.

עלויות הביטוח בבימר היא לא נמוכה כלל, תוסיף לזה גם עלויות אחזקה של חלפים, טיפולים, ברקסים, דלק וכן הלאה...

לעומתה האמריקאיות זולות יותר לאחזקה.

ייתכן שהביטוח יהיה שווה או מעט גבוהה יותר, אך בשאר העלויות רחוקות.

חבר החזיק קאמרו 2016 עד לפני חודש, מנוע 3.6.

מכר על מנת להתחתן ולהתקדם, אבל במשך התקופה בה בילה איתה היה ממש מרוצה, גם בפן הכלכלי.

להערכתי ולמיטב ידיעתי הגרסאות המוגדשות לא צרכניות גדולות מאוד של דלק (תלוי באופי הנהג כמובן).

הגרסאות האטמוספריות הבריאות מועדפות עליי.

כמו שציינו, הרכבים אינם נחבאים אל הכלים, הם מוחצנים ומושכים תשומת לב

כן גם אני חושב, חוץ מהביטוח שישאר זהה, השאר יהיה זול יותר

מה עם מחשבה על:

וולוו S60

4X4 T6 Polestar אוט' 2.0 (367 כ''ס)

לא מנקר עיניים, מעל 200 כס, שנת 2017 - נראה שעונה על רוב הדרישות חוץ מהנעה.

השאלה אם מוכן להתפשר על הנעה אחורית לטובת הנעה כפולה?

לפי חיפוש ביד 2 יכול להיכנס לך בתקציב אם חריגה קטנה או מיקוח עם המוכר.

טל.

VOLVO זקן מדי, הפולסטאר יקרה מדי..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כרכב מהנה הג׳וליה אחלה אופציה, אבל אני לא בטוח שתענה על הבקשה של פותח השרשור לא לנקר עיניים, כי הג׳וליה לחלוטין תמשוך יותר מבטים מסדרה 3 למשל, ולו בגלל זה שהיא הרבה הרבה יותר נדירה.

מצד שני, בדיוק אותו סיפור עם האמריקאיות שמציעים פה...

ביצעתי נסיעת מבחן על הג'וליה 280 לפני שבחרתי בBMW, לא התלהבתי בכלל האמת

:p

הסובארו חלשה. אכן לדעתי הג'וליה אחלה אפשרות. כל טורבו ניתן גם לחזק בסטייג' 1. בעיני כל מוסטנג תראה עממית יותר מבימר. איכשהו יצור של דוד סם מרגיש לי יותר בבית מייצור של דוד אדולף...(;-

מסכים איתך

למה שלא תרצה לנקר עניים ? לך על הקופרה או BRZ

במדינת ישראל לא כזה כיף לנקר עיניים..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המוסטנג מדהימה וכאילו יושבת "בול" אבל כל העניין עם הביטוח נשמע לי מאוד בעייתי, כל שנתיים צריך ללכת ללוי יצחק, והסוכן שלי טוען שקשה מאוד לבטח רכבים כאלה [במיוחד לנהג צעיר ,24]

מוסטנג פחות מנקרת עניין מסדרה 2 לדעתי, וגם לדעת כמה כאן בשרשור

אולי ביקום מקביל...

מה לגבי אאודי A5 ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפותח השרשור לא הבנתי מה התקציב

אבל אם במוסטנג עסקינן אז כמובן ההיצע לא קטן.

אקובוסט 2.3 טורבו תיתן לך המון משחק עם המנוע

גיר אוטומט מדהים8-10 הילוכים גיר ידני עדיף (בעיניי) סטוק מגיע עם 310כס כך שיש לך לאן לשאוף בסטייג' 1/2 אחיזה נהדרת עם מתלה עצמאי. הנעה אחורית וכמובן הסוס מקדימה .

אם תלך טיפה יותר אז באותו מותג מוסטנג gt 8 צילינדר 465 כס בסטוק אטמוספ' שזה כמובן ההרד קור האמיתי שנתונים 2016 ומעלהידני/אוטומט שיקול דעתך (ידני עדיף)

ביטוח וטיפולים לא יקר כמו שחושבים ,צריכת דלק כנ"ל סהכ היצע האפטרמרקט העולמי עצום חלקים זולים משמעותית מהגרמניות .

בסוף ביננו רכבי ספורט זה עסק יקר איך שלא מסתכלים על זה ממליץ לך מניסיון תמיד לנהוג בכל רכב לפני הקניה עמ שלא תתאכזב .

בהצלחה

Sent from my Redmi 5 Plus using Tapatalk

עריכה אחרונה על ידי goose

fly low drive fast

zx volcane- c4 vts-B4 spec b -Leon fr-Bmw e46 330i-Mustang gt 4.6

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1676 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...