Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

DCT 7 של קיה

AbbA
שימו לב! השרשור הזה בן 1660 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי, אני מתלבט האם לרכוש קיה ריו חדשה מהיבואן ורציתי לשאול כמה שאלות על הגיר שלה.

1. האם למישהו כאן יש ניסיון עם הדו מצמדי של קיה והוא יודע האם מדובר בגיר רטוב או יבש?

2. האם מישהו יודע עד כמה הגיר הדו מצמדי של קיה אמין ביחס למתחרים (נניח DSG של קבוצת VAG)?

3. האם לדעתכם ה 4 שנות אחריות הנוספות הופכות את הריו ליותר אטרקטיבית כיד שניה נניח מהאיביזה שהיא בעלת מצמד כפול מועד לבעיות ללא אחריות מורחבת?

4. האם לדעתכם/מנסיונכם העובדה שבאחריות המורחבת על מכלולי ההינע מותר ליבואן להשתמש בחלקים לא חדשים בארבע השנים האחרונות של האחריות היא בעייתית והאם בפועל היבואן משתמש בעיקר בחלקים שאינם חדשים בתקופה זו?

שקלתי לשאול את השאלות בפורום רכב חדש, אבל לאור האופי הטכני היה נראה לי שכאן זה המקום.

תודה מראש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הגיר יבש, לגיר כבר מותקן בסיד הקודמת, משנת 2013, בעל אמינות טובה, יחד עם זאת בספוטאז היו בעיות. כנראה בגלל המשקל והכוח של המנוע.

לאישתי יש מהעבודה יונדאי 20ו חדשה עם אותו גיר ומנוע, באמת הפתעה. אחרי ההונדה ג'אז שהייתה לה בעבר, השיפור הוא עצום. לדעתי הפער בין האיביזה לקיה קטן, וגם הפער מבחינת האמינות קטן, חלפו הימים של סיפורי בלהות על הגיר.

Sent from my Mi Note 3 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. מצמדים יבשים.

2. אין לי נתונים , בכללי נחשב לאמין יותר , אבל לא חסין מתקלות.

3. כן, אבל כובל אותך למוסכי היבואן. הגיר באיביזה מגיב מהר יותר.

4. אין לי שמץ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש כאן חבר פורום שהוא נהג מונית עם קיה סיד דיזל שמצויידת בתיבה הרובוטית:

https://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?659192-%D7%A7%D7%99%D7%94-%D7%A1%D7%99%D7%93-%D7%A8%D7%95%D7%A2%D7%93-%D7%91%D7%AA%D7%97%D7%99%D7%9C%D7%AA-%D7%A0%D7%A1%D7%99%D7%A2%D7%94&p=5709209&viewfull=1#post5709209

זהו גיר רובוטי כפול מצמד שמאופיין ביתרונות והחסרונות הידועים של גיר כזה. אם רוב הנסועה היא עירונית פקוקה, עדיף לבחור בדגם אחר עם גיר פלאנטרי.

Subaru BRZ 2.4 | Toyota Avensis 2.0 | Citroen C4 SX Automatic 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1660 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...