Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ייעוץ פיגו 207

liads
שימו לב! השרשור הזה בן 1647 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן, יש לי תקציב של 17-20K ואני מתלבט בקניית רכב ראיתי את הפיגו 207 שאפשר למצוא אותם בק"מ נמוך ושנתון גבוהה (2010-2012) ביחס לתקציב שיש לי הרבה אנשים אומרים לי להתרחק מפיגו כי הרכב לא אמין אבל ראיתי הרבה ביקורות שאומרות שהרכב אמין. איך הרכב מבחינת אמינות צריכת דלק ביצועים וכו.. האם להתרחק ולחפש רכב אחר?

ואם יש לכם הצעות לרכבים אחרים שיהיו אמינים עם צריכת דלק טובה\סבירה אני אשמח לשמוע

תודה מראש:)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

להורי רכב כזה שנרכש חדש ב-2012 (מנוע 1600 סמ"ק).

הופתענו לגלות שמשאבת המים לא אמינה והרכב נאלץ להגיע על גרר למוסך, שם אמרו לנו שמדובר בתופעה ידועה ברכב זה.

מעבר לזה, הרכב בסך הכל אמין למדי ומגיע למוסך רק לטיפולים שנתיים.

"Weyland Yutani Corp - "Building Better Worlds

Porsche GT4, Audi A3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברשותי הרכב פיג'ו 207 1,600 אוט' שנת יצור 2012.

הרכב נסע עד היום 37,000 ק"מ (7 שנים).

להלן התקלות לאורך כל התקופה:

כניסה למוסך לאחר למעלה משנתיים מד מרחק 18,000 ק"מ,

בעקבות איבוד נוזל קירור מנוע.

בוצעה החלפת משאבת מים, החלפת חיישן חום מנוע.

הטיפול היה בתקופת האחריות ללא עלות.

מלבד בעיה זו לא היו תקלות נוספות ברכב.

נכון להיום בוצעו טיפולים תקופתיים שותפים.

בפיג'ו 207 קיימת שרשרת תזמון ולכן לא נדרש טיפול.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עיקר המחלות במנוע הזה הם איבוד נוזל קירור בגלל משאבת מים תקולה כמו שנאמר מעליי ובדורות הראשונים שלו הוא צמא מאוד לשמן, היצרן הנחה לטפל כל 30,000 מה שיצר מצב בו רוב המנועים מלאים בבוצה עקב חוסר החלפה ובחלקם שימוש בשמנים זולים שלא בתקן.

דעתי היא שאם תמצא אחת עם ק"מ נמוך, שטופלה פעם בשנה / 15,000 ק"מ יהיה בסדר, רק תשים לב לשמן מים מידי פעם כדי לראות שאין נזילה / צריכה מוגברת של שמן.

מדובר ברכב נחמד מאוד ולדעתי נותן תמורה לא רעה למחירו, רק דורש מעט יותר תשומת לב בתחזוקה השוטפת.

עברתי לסקייטבורד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דווקא הייתי ממליץ על 206 פלוס, כמובן בתנאי שאין בעיה עם גיר רגיל.

כאחד שמחזיק אחת.

0 הוצאות חסכונית בדלק, כשקניתי אמרו לי שהמזגן נקודת תורפה של הרכב, לי אישית הוא מצוין, אולי בגלל שהרכב חונה בחניה מקורה ואף פעם כמעט לא רותח ברמה בלתי נסבלת .

אבל יחסית למחירי הקניה שהם כ10 12 אלף שח.

זה תחבורה בסיסית, שעדיפה לדעתי בהרבה על אלטו (שגם היה לי) במינימום כסף

Sent from my SM-A530F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ב 206 פלוס (אם בה יבחר פותח הנושא) חשוב לשים לב לרצועת התזמון שנוטה להיקרע מוקדם מהצפוי (ואין לה חיי מדף של 10 שנים כהגדרת היבואן) ועדיף להחליפה כל 5 שנים או 90,000 ק"מ מקסימום כי אם לא,הנזק כואב בכיס.

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לבן משפחה היה כזה עם מנוע 1.4 וגיר כאילו אוטומטי, בפועל רובוטי חד מצמדי.

הרכב היה מודל 2009. הוחזק 4 שנים 2014-2018 ונסע 45,000 ק"מ עד 140,000 ק"מ.

אמינות כללית הייתה טובה עם תקלות קטנות מידי פעם. בשנה האחרונה ההרכב החל להתקע עם בעיות בגיר - נוריות תקלה,רעידות, כיבוי , לא זז .

מוסך כללי ניסה לתקן ולא הצליח.

נגרר למוסך המרכזי הראשי של לובינסקי בראשל"צ. ניסו שבועיים לתקן ולא הצליחו - אין חלקים ולא הצליחו להשמיש. הציעו החלפת גיר במחיר של

הרכב כולו.

ממליץ לוותר על תצורה זו של מנוע 1.4 וגיר רובוטי. כנראה עדיף ה 1.6 והגיר האוטומטי הרגיל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פלנטרי רגיל, 4 הילוכים. AL4.

הגיר סביר מבחינת אמינות (בטח בדגמים המאוחרים יותר), העברות הילוכים לפעמים קצת בועטות, כמו כל גיר עם 4 הילוכים הוא אכן "מסרס" את המנוע.

לחיוב, זה גיר "לומד", כלומר הוא לא יעלה להילוך גבוה בירידה (מאפשר בלימת מנוע) ולא יעלה מיד הילוך כל פעם שתעזוב קצת את הגז, למשל כשאתה מנסה לעקוף מישהו.

בסה"כ יחידת ההנעה סבירה לגמרי לתנועה עירונית / בין-עירונית מישורית רגועה. אם אתה בונה על להגיע לירושלים ראשון, זה לא הרכב המתאים.

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מחפש רכב עם מנוע של i10 אני כן מחפש קצת כוח אני מבין בגיר כזה ב110קמש הוא כבר יתחיל להרעיש לי אבל שלא יצעק לי.

הגיר נחשב לאמין?

אני ממש חושש מהאמינות של הרכב הרבה אנשים אומרים לי להתחרק מפיגו ולא לגעת ברכב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי רכב כזה משנת 2011.

בכללי הרכב יחסית אמין, המנוע מספיק חזק אבל הגיר די מסרס אותו.

הרכב יחסית מרווח עם תא מטען נוח.

אישית נפלתי על רכב שהייתי צריך להחליף לו משאבת מים, סטרטר וסליל כרית אוויר (שזו צרה צרורה ברכב הזה).

צריכת הדלק סביב ה10 קילומטר לליטר עם נסיעה עירונית ברובה.

נסיעות ארוכות כמו צאלים יוצא סביב ה16-17 קילומטר לליטר.

הרכב די רועש אם זה חשוב.

במחיר הנכון מדובר בתמורה לא רעה למחיר.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אני ארצה להחליף את הרדיו ברכב למולטימדיה או לרדיו דיסק אחר זה בעייתי ? אמרו לי לא לגעת בכל מה שקשור לחשמל כי אחרכ יהיה בעיות חשמל ברכב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1647 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...